Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli pijecie do mnie to pamiętajcie ze ja jeżdzę autem dla ludu a nie luksusowym audi jak Wy :)))

No no :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sciagal tapicerke fotela skora sport ? Zastanawia mnie bo odchylilem dolny boczek a srodek fotela nie chce zejsc , sa jakies czerwone zaczepy przymocowane do pianki :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sciagal tapicerke fotela skora sport ? Zastanawia mnie bo odchylilem dolny boczek a srodek fotela nie chce zejsc , sa jakies czerwone zaczepy przymocowane do pianki :-/

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

MI055.jpg

Nie ma za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)
współczuje tapicerom czasami , ktoś kto projektował fotele był geniuszem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy.

Spotkania są cyklicznie co tydzień we wtorki?

W ten wtorek też będzie jakieś spotkanie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

współczuje tapicerom czasami , ktoś kto projektował fotele był geniuszem :)

Zrobiłeś?

Naciapane z bagażnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzeń do:bry:

Panowie, chciałbym się przez chwilę pobawić w Boserona (bez obrazy Łukaszu), dlatego mam prośbę: Czy moglibyście ocenić dla mnie to ogłoszenie??

http://olx.pl/oferta/bmw-e46-320d-kombi-bezwypadkowy-zamiana-CID5-IDbOoxH.html

Jakie recenzje zbiera silnik w tym aucie? Warto się ubierać w to auto? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E46 to był drugi samochód jaki brałem pod uwagę przy zakupie B6. Wygrało jednak quattro ;-) Co ciekawe mimo że auta są porównywalne to audi były zdecydowanie droższe, zresztą chyba nadal tak jest jeśli rozpatruje się podobne modele tyvh marek 6-cio i więcej letnie. Kolega ma auto z takim silnikiem i jest zadowolony, jeździ nim nawet dłużej niż ja B6 i w zasadzie chyba tylko turbo było do roboty. Auto się fajnie napędza (ma zrobione 180 kunia i wsadzona skrzynie 6) i jest super wyważone :-D Niestety trzeba dolać oliwy do ognia gdyż w tych silnikach jest ponoć kilka wad. Jedni mówią ze w przed liftach a inni że w poliftach i wymienia się tu problemy z dolotem, wałem korbowym i czujnikiem ciśnienia oleju. Kumpel jednak nie miał żadnego z wymienionych problemów. Jednakże musze wspomnieć że znajoma posiadała również taki egzemplarz i auto sprawiało same problemy, skończyło się nawet remontem silnika, jak dobrze pamiętam to tez coś z zawieszeniem było nie halo chociaż tam z przodu jest kolumna więc nieco mniej problematyczna niż wielowahacz. Wydaje mi się jednak ze ten egzemplarz musiał być jakiś felerny bo zaraz po zakupie w krótkim okresie czasu się rozsypał. Ale żeby nie było to tym autem osiągnąłem najniższe średnie spalanie w swoim życiu - 3,3 l/100 km :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 320d 150PS lubią lecieć pompy wysokiego ciśnienia i turbawki jak pisał ruks, ale nie jest to jakaś plaga. E46 prowadzi się zdecydowanie lepiej niż B6 , problemem zdecydowanie jest rude zwłaszcza w przedliftach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit widzę na końcu ogłoszenia co Ci chodzi po głowie.

Mój pomysł jest taki. Ciupnij sie z chłopem i potem sprzedaj betę. Bedzie Ci ja łatwiej sprzedać, bo zostawiać jej raczej bym Ci nie proponował, tak jak napisali przedmówcy. Może byc ok, a może byc Kenia to tak jak z 2.0 tdi w Audi. Pomijając juz przebieg....mocno wątpliwy...zauważyłem trend ze było głośno o przebiegach 198kkm to teraz zaczęły pojawiać sie 249kkm :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi... Wysłałem Ci maila na biuro k2-tech. Gość je chyba robił patykiem, ale cokolwiek widać... Chyba się dam przekonać tymbardziej że chce mi dopłacić. Warunkiem jest tylko zielone światło od mojego mechanika :-)

ABG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi... Wysłałem Ci maila na biuro k2-tech. Gość je chyba robił patykiem, ale cokolwiek widać... Chyba się dam przekonać tymbardziej że chce mi dopłacić. Warunkiem jest tylko zielone światło od mojego mechanika :-)

ABG

Jutro zobaczę, BMW jest sprzedawalne w przeciwieństwie do merca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

współczuje tapicerom czasami , ktoś kto projektował fotele był geniuszem :)

Zrobiłeś?

Naciapane z bagażnika...

Wymieklem xD tzn nie doszukalem sie uchybien , a braklo czasu juz na targanie tej maty od fotela i patrzenie co gdzie i jak :-/ moje kompetencje na ten temat wymiekly

Wysyłane z mojego C5303 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim


Mam do sprzedania NOWE OBD z kabelkami za flaszkę whisky :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy.

Spotkania są cyklicznie co tydzień we wtorki?

W ten wtorek też będzie jakieś spotkanie?

Pozdrawiam

Tak cyklicznie co Wtorek :)

ps. Siemka All :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...