Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć załoga,
Jutro jadę do Rudy Śl. jak coś jestem pod nr 691 953 805

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

mialem cos odpisac, ale nie bede sie wdawal w gównoburze :)
No i dobrze Młodzieńcze ;)

Cuber no kolor jest jaki jest tego nie zmienisz od tak

Aha b7 już kosztuje 22 a jutro 25

Łoooo Jeżu co tak drogo?????

Bo jak jest tanio to każdy widzi podstęp ..... Wiec musi być drogo wtedy będzie ok , to jest właśnie sprzedaż auta na forum , a jak już jest tanio to każdy chce wtedy za darmo i ma być nowy, pomijam pytania typu czy blok silnika nie jest pęknięty i jak grubo lakier leży
Opublikowano

Za te pierdoły które dokładasz do b5 dołożyłbys to do tych 14 i miałbyś fajną bazę do modzenia

Pamiętaj ze z g..... cacy nie zrobisz ;)

mialem cos odpisac, ale nie bede sie wdawal w gównoburze :)
No i dobrze Młodzieńcze ;)

Cuber no kolor jest jaki jest tego nie zmienisz od tak

Aha b7 już kosztuje 22 a jutro 25

Łoooo Jeżu co tak drogo?????
Bo jak jest tanio to każdy widzi podstęp ..... Wiec musi być drogo wtedy będzie ok , to jest właśnie sprzedaż auta na forum , a jak już jest tanio to każdy chce wtedy za darmo i ma być nowy, pomijam pytania typu czy blok silnika nie jest pęknięty i jak grubo lakier leży

Aaaa bo masz albo za Tanio albo za drogo...;)))

Opublikowano

Następny mi dzis napisał ze będzie płacił w ratach a pod zastaw daje swoje mieszkanie notarialnie , skąd oni sie urywają ;)

W ogóle jak ktoś chce kupić auto a pytania zadaje przez smsy a nie wykona jednego telefonu to jakiś niepoważny jest.

A tak wogole to dzień dobry

I cześć Radzio młodzieńcze ;)

Opublikowano

heh :decayed:

:hi::kawa:

Opublikowano

Panowie,

kto moze sprawdzic forda po VINie?

a po wódce też może być?

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Z ostatniej chwili

Panowie B7 sprzedane poszła za 24 wiec już po temacie !

Tranzit nie moja decyzja a Kuzyna

Edytowane przez boseron

Opublikowano

Trudno. Będzie następna "okazja" :wink:

Dzień dobry wszystkim.

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Witka, to i ja dzisiaj się pojawię - nową furmanką :)

Opublikowano

Witka, to i ja dzisiaj się pojawię - nową furmanką :)

co kupileś?

Opublikowano

Radek jest co robić jeszcze..

12657187_1694415547510064_49259353574332

Opublikowano

Radek jest co robić jeszcze..

12657187_1694415547510064_49259353574332

:slina:

Opublikowano

Witka, to i ja dzisiaj się pojawię - nową furmanką :)

co kupileś?
Japonca :)
Opublikowano

Japonca

Daihatsu?

Opublikowano

kerczi sie w klase premium juz nie pakuje :decayed:

Opublikowano

Taaa... Właściciel firmy budowlanej Nac**j Mitachata sprzedawał swoje auto i Kerczi kupił...

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Radek jest co robić jeszcze..

12657187_1694415547510064_49259353574332

:slina:

jest kocur :kox:

gdybym mial inna baze (czyt. S4 B5) to można by sie bawic, ale w tego juz wiecej nie pakuje ;)

Opublikowano

Radek jest co robić jeszcze..

12657187_1694415547510064_49259353574332

:slina:

jest kocur :kox:

gdybym mial inna baze (czyt. S4 B5) to można by sie bawic, ale w tego juz wiecej nie pakuje ;)

:grin: - za każdym razem jak to czytam / słysze. Potem się okazuje, że fotele zamówione, korekte trzeba zrobić, bo nowe wtryski, a może turbina padnie to się większą wrzuci..

Pakujesz w to auto więcej niż w dziewczynę :naughty:

Opublikowano

Shadow ale niektórzy tak mają ;-) Sam nie jestem lepszy ale dobrze mi sie tym autem jeździ to po co na siłę mam sprzedawać ? Zwłaszcza że nowe auta nie mogą mnie dogonić ;-) A z turbinami tak jest. Jak padnie to sam też wsadzam większe. Z hamplami też przeszedłem etap od 288, po 312, 321 a teraz idą większe.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.