Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Radziu ja nie mówię że nie wyprzedziłes mnie o dwie długości auta, batow bym tego nie nazwał ale skoro masz się lepiej poczuć to tak.nie ma to dla mnie znaczenia, tak powinno być ze osobowe lżejsze auto powinno wyprzedzić cięższe o porównywalnej mocy, fizyka Panie.

Chętnie staje jeszcze raz do walki na dłuższym odcinku!

Podejmuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr a co to moje auto to jakaś miarka jest? Objechany git koniec modów, przegrana.....k**wa dlubiemy dalej ;)

A Ty na zlot audi , BMW pojedziesz?

Edytowane przez gruszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ze mną w aucie jedzie żeby wioski nie robić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr a co to moje auto to jakaś miarka jest? Objechany git koniec modów, przegrana.....k**wa dlubiemy dalej ;)

A Ty na zlot audi , BMW pojedziesz?
podobno Ty mnie zabierasz bo nie ma Cie kto po drodze za kolanko trzymać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie kilka dni i jak ja widzę tą piaskownicę.....przyjade na spota i Samuraiem Was opierd**e...


pierwszy to zamek w drziwach pasazera
drugi to czujnik parkowania- prawy/srodkowy
reszta to testy centralnego zamkna, ktore wykonuje, ale masz cos uwalone w drzwiach pasazera

aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.
a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik.

albo czujnik zamknięcia, albo moduł komfortu Ci szlak trafil....w te deszcze autko stoi Ci na zewnątrz??? Pewnie go zalało... jak by co to mam modul z końcówką K

Edytowane przez KERCZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie kilka dni i jak ja widzę tą piaskownicę.....przyjade na spota i Samuraiem Was opierd**e...

albo czujnik zamknięcia, albo moduł komfortu Ci szlak trafil....w te deszcze autko stoi Ci na zewnątrz??? Pewnie go zalało... jak by co to mam modul z końcówką K

A ten od razu biznesy kręci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio to co jedziesz do BT czy jak zwykle marszczysz się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było mnie kilka dni i jak ja widzę tą piaskownicę.....przyjade na spota i Samuraiem Was opierd**e...

pierwszy to zamek w drziwach pasazera

drugi to czujnik parkowania- prawy/srodkowy

reszta to testy centralnego zamkna, ktore wykonuje, ale masz cos uwalone w drzwiach pasazera

aa bo wkleiłem wszystko , ale przy zamknięciu auta zamyka mi drzwi pasażera , ale po otwarciu nie wyświetla się na fisie ze drzwi otwarte i lampka się nie zaświeca ani na drzwiach lampka tez nie świeci, szyba działa.

a co do sensoru to ciekawe bo wszystkie pykają na ucho, ale to dobrze balem sie ze sterownik.

albo czujnik zamknięcia, albo moduł komfortu Ci szlak trafil....w te deszcze autko stoi Ci na zewnątrz??? Pewnie go zalało... jak by co to mam modul z końcówką K

Kerczi , tak auto stoi pod chmurka , powiedz mi jak sprawdzic czy modul komfortu czy co innego ? Mysle ze jak by caly modul to by w ogole nic nie pokazywalo a nie tylko 1 drzwi hmm wkurza mnie to jak sie sra to wszystko na raz grrr

Czujnik zamkniecia jest zapewne w zamku ? Bo nie widze zadnego cycka do wciskania xD

Edytowane przez Vixen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzio to co jedziesz do BT czy jak zwykle marszczysz się ?

nie jade :(

obawiam sie o wlasne bezpieczenstwo po tym co wyprawiali Kerczi z Boskim rok temu :decayed:

Btw, wlasnie sprawilem sobie nowa zabawke :kox:

20160310_204923.jpg

Edytowane przez Radekst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku... Panowie Wstyd!

100 km od Krakowa Spot 10 Urodziny Klubu a Ludzi z Kraka jak na lekarstwo.... Ludzie z całej Polski, z Belgii przyjeżdżają a Wy ? :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema z rańca.

Byla u nas ostatnio B8 kolegi z forum Jamiro https://mobile.facebook.com/746278932164796/photos/pcb.834415016684520/834414010017954/?type=3&source=48

PS

Zapisywać się na zlot!!! Może hamowanie zabiore ;)

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta hamownie to macie tutaj w krakowie czy w przemyslu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy macie naciągi na autach. Schodzi powietrze z kół, zwłaszcza napędowych. Macie jakiegoś sprawdzonego gumiarza w Krakowie którzy zeszlifuje wypustki opony i nałoży kleju aby już nie schodziło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku... Panowie Wstyd!

100 km od Krakowa Spot 10 Urodziny Klubu a Ludzi z Kraka jak na lekarstwo.... Ludzie z całej Polski, z Belgii przyjeżdżają a Wy ? :facepalm::facepalm::facepalm:

Ta z Belgii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wypsiu to skąd jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...