Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszlo

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Transit :)

Mam odmienne zdanie na ten temat :wink:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

No to kto robił ten zrobił, dobranoc

Opublikowano

Zobaczylem rozpiskę pokoi.

Nie jade

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

nic się nie martw boseron cię odprowadzi jakby co do pokoju [emoji129]

Edytowane przez FANTOMAS

Opublikowano

Panowie gadałem z ludzikami i umawiamy się na Zakopiance na pierwszym ORLENIE o godzinie 15:00 - punktualnie o godzinie 15:30 odjeżdzamy.

Jedzie Edraven+Boseron, Wurger+Transit, Kerczi+Ramzes, Gruszka, Przemek

Anybody??

Opublikowano

Panowie gadałem z ludzikami i umawiamy się na Zakopiance na pierwszym ORLENIE o godzinie 15:00 - punktualnie o godzinie 15:30 odjeżdzamy.

Jedzie Edraven+Boseron, Wurger+Transit, Kerczi+Ramzes, Gruszka, Przemek

Anybody??

Z tego co wiem, to wczoraj umawialiśmy się w KFC kilkanaście metrów za Orlenem. Ale skoro chcesz, to możesz czekać na Orlenie :hi:

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Panowie gadałem z ludzikami i umawiamy się na Zakopiance na pierwszym ORLENIE o godzinie 15:00 - punktualnie o godzinie 15:30 odjeżdzamy.

Jedzie Edraven+Boseron, Wurger+Transit, Kerczi+Ramzes, Gruszka, Przemek

Anybody??

Z tego co wiem, to wczoraj umawialiśmy się w KFC kilkanaście metrów za Orlenem. Ale skoro chcesz, to możesz czekać na Orlenie :hi:

f*ck MUSLIM

No zgadza sie, nie jest wielki, znajdziemy sie...wiem ze nie możecie bez KFC żyć :))

Opublikowano

A tak na marginesie... Poziek w tym roku nie jedzie? Bo nie ma go w rozpisce pokoi... :mysli: Dlaczego Edraven jest na innym piętrze niż reszta z Krakowa?

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Poziek w tym roku nie jedzie? Bo nie ma go w rozpisce pokoi...

:ph34r: Możesz to sobie wogóle wyobrazić ? ;)

Opublikowano
  • Autor

Panowie gadałem z ludzikami i umawiamy się na Zakopiance na pierwszym ORLENIE o godzinie 15:00 - punktualnie o godzinie 15:30 odjeżdzamy.

Jedzie Edraven+Boseron, Wurger+Transit, Kerczi+Ramzes, Gruszka, Przemek

Anybody??

To dobrze , bo każdy zabierze po trochę fajerwerków :) Bo obawiam się ze do Wurgera wszytsko nie wejdzie.....

Opublikowano

A tak na marginesie... Poziek w tym roku nie jedzie? Bo nie ma go w rozpisce pokoi... :mysli: Dlaczego Edraven jest na innym piętrze niż reszta z Krakowa?

f*ck MUSLIM

Ty lepiej naginaj już do jakiegoś monopola bo widzę na pierdoły masz czas przed zlotem, o ważnych rzeczach zapomnisz jak zwykle :)
Opublikowano

właśnie czemu jestem na innym piętrze niż reszta z Krakowa!!! :o

Tak w ogóle to :hi:

Opublikowano

właśnie czemu jestem na innym piętrze niż reszta z Krakowa!!! :o

Tak w ogóle to :hi:

za ten program, ktory zrobiles boseronowi :wink:

Opublikowano

12721986_1147082848658275_916548050_n.jp

Opublikowano

właśnie czemu jestem na innym piętrze niż reszta z Krakowa!!! :o

Tak w ogóle to :hi:

za ten program, ktory zrobiles boseronowi :wink:

Nie moja wina że nie chce na korekte przyjechać bo sie boi że będzie słabszy;) A za chwile pyta czy bym mu nie zrobił na jeden dzień supermocnego żeby Radka objechał a później wrócić do normalnego :D

Opublikowano

A tak na marginesie... Poziek w tym roku nie jedzie? Bo nie ma go w rozpisce pokoi... :mysli: Dlaczego Edraven jest na innym piętrze niż reszta z Krakowa?

f*ck MUSLIM

Ty lepiej naginaj już do jakiegoś monopola bo widzę na pierdoły masz czas przed zlotem, o ważnych rzeczach zapomnisz jak zwykle :)

Jak zwykle? Chcesz mi coś powiedzieć/zasugerować? Jeśli tak, to zrób to wprost bo nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

f*ck MUSLIM

Opublikowano

Nie moja wina że nie chce na korekte przyjechać bo sie boi że będzie słabszy;) A za chwile pyta czy bym mu nie zrobił na jeden dzień supermocnego żeby Radka objechał a później wrócić do normalnego :D

hahahahahhaha :grin::polew:

Boseron, rozje**les mnie w tej chwili :grin:

Krzysiek, zrob mu jakas mape na taki pstryczek elektryczek i bedzie sobie wybieral albo wersja normalna albo taka specjalna dla mnie :grin:

Edytowane przez Radekst

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.