Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czytam na forach audi A6 i 90 % użytkowników pisze ze te motory palą 13 litrów w mieście , zreszta testowałem przed zakupem kilka sztuk i na każdej w średnim spalaniu na kompie było 13 litrów wiec to pewnie norma . Zgodzę sie ze twoje C7 moze zejść do wartości ze zdjęcia bo każdy nowszy zmodernizowany motor jest bardziej oszczędny

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bmw ma 197 PS i audi seryjnie miało 225 PS wiec zbliżone wartości , zobaczymy jak wpadnie program ale nie sadze zeby spalanie gwałtownie wzrosło

Opublikowano

Boski, kupiłeś strucla przyznaj się...;-) zjechali Cię na forum, teraz sprzedasz i wrocisz do audi mówiąc ze jednak audi to audi ;-) hahahahah

Opublikowano

A tak poważnie to przecież bez znaczenia co kupiłeś...i tak za 3 miesiace sprzedasz...;-)

Opublikowano

Wszyscy jeszcze pod wrażeniem nowego auta Boskiego że nic nie piszą ? Czy go nie było?

Opublikowano

Jakby były 4 buty może by go wyciągnęło. Ludzie naprawdę  czasem nie zdają sobie sprawy z czym się wiąże napęd RWD i jakie niesie ograniczenia i ryzyko. 

Opublikowano

Powitać
O której dzisiaj ? Wpadnę w końcu Was poznać z kumplem, który jest na kupnie A4/A5 i musicie go wkręcić w temat ;)

Opublikowano

Spoty są we wtorki :D

Opublikowano
Jakby były 4 buty może by go wyciągnęło. Ludzie naprawdę  czasem nie zdają sobie sprawy z czym się wiąże napęd RWD i jakie niesie ograniczenia i ryzyko. 



Jak by było AWD to myśle ze nawet nie byłoby tematu i nie miałoby z czego go wyciągać...

RWd jest za***istym napędem...do zabawy, na tor itd

Ale jeździć na codzień z ciągła niepewnością z tylu głowy...masakra...

Miałem dwie sytuacje w życiu...co prawda za małolata ale jednak z rwd w sytuacjach z d*py podczas normalnej jazdy ze dziękuje jeździć tym na codzień....
Opublikowano
3 minuty temu, edraven napisał:

Spoty są we wtorki :D

Za dużo pracy ostatnio - tracę rachubę czasu :P

Opublikowano



Jak by było AWD to myśle ze nawet nie byłoby tematu i nie miałoby z czego go wyciągać...

RWd jest za***istym napędem...do zabawy, na tor itd

Ale jeździć na codzień z ciągła niepewnością z tylu głowy...masakra...

Miałem dwie sytuacje w życiu...co prawda za małolata ale jednak z rwd w sytuacjach z d*py podczas normalnej jazdy ze dziękuje jeździć tym na codzień....

To fakt, o ile na suchym nie ma problemu to na śliskiej nawierzchni trzeba umieć tym jeździć , ale wychodzenie z zakrętów zimą to dobry fun [emoji4] przecież ja tym do zimy nie dociągnę [emoji6] wiec co ja gadam hahahaha
Opublikowano

To fakt, o ile na suchym nie ma problemu to na śliskiej nawierzchni trzeba umieć tym jeździć , ale wychodzenie z zakrętów zimą to dobry fun [emoji4] przecież ja tym do zimy nie dociągnę [emoji6] wiec co ja gadam hahahaha




Buahahahaha....to tez napisałem kilka postów wcześniej....ze nie ma absolutnie Znaczenia co kupiłeś...i tak za 3 miechy będzie inny wóz. Twój Padre wie co robi z ta Q5 :-)
Opublikowano
  • Autor

Pośmiac się można ;) 

Opublikowano
6 godzin temu, boseron napisał:


To fakt, o ile na suchym nie ma problemu to na śliskiej nawierzchni trzeba umieć tym jeździć , ale wychodzenie z zakrętów zimą to dobry fun emoji4.png przecież ja tym do zimy nie dociągnę emoji6.png wiec co ja gadam hahahaha

Boski, życzę ci by natura nie sprawdziła cię jak umiesz jeździć BMW. 

Opublikowano

wlasnie mi przyszly takie cuda :lol:

nie chce ktos dla baby albo dzieciaka? :decayed:

BnhpzJI34PYXGnBtzbt01mKLzNeBszDn6AjzL+Rh

H2t9AOHSgDQtAAAAAElFTkSuQmCCAA==

AOBzXetks0IJAAAAAElFTkSuQmCCAA==

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.