Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie zna się ktoś coś na rybkach i akwariach? :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panowie zna się ktoś coś na rybkach i akwariach? :mysli:

ogr :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber, Trzeniu - powoli zdrowieje, choc lapa jeszcze opuchnieta :)

Opublikowano

Panowie zna się ktoś coś na rybkach i akwariach? :mysli:

ja tam trochę czasu byłem zapalonym akwarystą , więc być może mogę ci pomóc , tylko w czym rzecz ?

Opublikowano
  • Autor
Cuber, Trzeniu - powoli zdrowieje, choc lapa jeszcze opuchnieta :)

czyli za tydzien :drunk:

:dance: :dance: :dance:

Opublikowano

Panowie zna się ktoś coś na rybkach i akwariach? :mysli:

ja tam trochę czasu byłem zapalonym akwarystą , więc być może mogę ci pomóc , tylko w czym rzecz ?

Chciałem jakieś akwarium (ok 100-120l) + cały osprzęt plus jakieś rybki , mógłbyś coś polecić? albo jakieś linki ?

dzięki Marku :hi:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:35_________________________________________________Themon , to super... boli cały czas? :embarrassed:

Opublikowano

Perfidny :good:

Opublikowano

albo sklep na ruczaju naprzeciw peugeota ma dosc tanio i cale zestawy

Opublikowano

Panowie zna się ktoś coś na rybkach i akwariach? :mysli:

Ja trochę się w to bawie, ale niebieskim nie pomagam :tongue4:

Opublikowano

Panowie zna się ktoś coś na rybkach i akwariach? :mysli:

Ja trochę się w to bawie, ale niebieskim nie pomagam :tongue4:

:bicz: nie ładnie... To właśnie niebieskim powinno sie pomagać :gwizdanie:

Opublikowano

Ja już Ci Piotr mówiłem milion razy, więc nie będę się powtarzał :angry:

sam mam 120 l, na giełdzie jest wszystko tańsze 40-60% niż w sklepie a rybki to już wogóle, w sklepie neonek 4-5zł skalary, glonojady itp w podobnych cenach a na giełdzie 20 neonków za 20 zł :naughty: ja jeżdżę tam na giełdę co tydzień prawie :decayed:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:01_________________________________________________a właściwie czemu Ty jesteś niebieski ? :mysli:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 22:02_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=jUCBOWTazHE&feature=rec-HM-fresh+div ten drugi nokaut to niezły :kox:

Opublikowano

ja w najbliższym czasie planuje sobie psa sprawic

narazie przoduje husky :)

Opublikowano

ja w najbliższym czasie planuje sobie psa sprawic

narazie przoduje husky :)

ale to chyba do dalecha :chytry: bo raczej nie do bloku :gwizdanie:
Opublikowano

witam

wracam właśnie z kanału prosze napiszcie mi szybko ile oleju zalać do 1.8 arg ? bo mi właśnie stary ścieka :)

Opublikowano

no tu i tu niestety[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 23:05_________________________________________________

witam

wracam właśnie z kanału prosze napiszcie mi szybko ile oleju zalać do 1.8 arg ? bo mi właśnie stary ścieka :)

tyle zeby na miarce było miedzy min i max

Opublikowano

eee miarka urwana musze jechać po nowy plastik > dlatego pytam mam motula 8100 5L

chyba wystarczy :)

Opublikowano

chyba 3,5 l

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.