Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

żałoba narodowa

Godzinę temu, Cuber napisał:

Cóz  tutaj taka cisza ? 

 

Munidal dla Naszych gwiazdorów się skończył .......

 

 

 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

comment_I3IPvsicTA4D4ETZ11zUApw8PjRFaRcq

cid_552.jpg

?

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
  • Autor

Ktoś będzie dziś na spocie ?

Opublikowano

@FANTOMAS byłbyś tak uprzejmy i wrzucił artykuł o którym wspominałeś wczoraj z zakresu nowej metodologii rozliczania vat ?

Opublikowano

:hi::kawa:

Opublikowano
Godzinę temu, Shadow napisał:

@FANTOMAS byłbyś tak uprzejmy i wrzucił artykuł o którym wspominałeś wczoraj z zakresu nowej metodologii rozliczania vat ?

takie coś mam:

Na temat split-payment bardzo przystępnie pisze bank PeKaO:

https://www.pekao.com.pl/split-payment/index.html

opisuje mechanizm podzielonej płatności oraz opisał jak dokonać zapłaty w split-payment (myślę, że bardzo podobnie powinno to wyglądać w innych bankach):

https://www.pekao.com.pl/split-payment/rachunek_vat.html

Opublikowano

:hi: dzięki za spota.

Opublikowano
5 godzin temu, Shadow napisał:

@FANTOMAS byłbyś tak uprzejmy i wrzucił artykuł o którym wspominałeś wczoraj z zakresu nowej metodologii rozliczania vat ?

ja to czytałem gdzieś dwa tygodnie temu teraz już tgo nie znajdę :(

NIEMCY : KOREA - zmiażdżyła im prącia

Opublikowano

Podrzuci ktos namiar na sprawdzony serwis klimatyzacji?

Opublikowano
2 godziny temu, Radekst napisał:

Podrzuci ktos namiar na sprawdzony serwis klimatyzacji?

AllHappy na Macedońskiej. Nietanio ale porządnie.

Opublikowano
12 godzin temu, Radekst napisał:

Podrzuci ktos namiar na sprawdzony serwis klimatyzacji?

Frosti, ul. Fatimska - też nie tanio, ale dobrze

Opublikowano
13 godzin temu, countryFan napisał:

AllHappy na Macedońskiej. Nietanio ale porządnie.

potwierdzam ? .  Poleci ktoś myjnie ręczną ?  

Edytowane przez Me.how

Opublikowano
4 godziny temu, Me.how napisał:

Poleci ktoś myjnie ręczną ?  

https://goo.gl/maps/8P9KodrPiF62

Tanio i dobrze.

Opublikowano

Dzisiaj na Zakopiance, bardzo przyjemy widok ?

 

 

rs3.jpg

Edytowane przez Lopezzz

Opublikowano

A to bardzo nieprzyjemny widok również dzisiaj na Zakopiance

 

dzwon.jpg

Opublikowano
11 godzin temu, Lukasz_mk2 napisał:

Frosti, ul. Fatimska - też nie tanio, ale dobrze

Okulickiego.

Ja z kolei ich nie polecam. Raz - drogo, dwa - miesiac temu pojechalem do nich nabic klime bo nie bylo nic czynnika i kazalem dobrze sprawdzic szczelnosc bo wydalo mi sie to dziwne, ze czynnik calkowicie uciekl. Nabili, sprawdzili szczelnosc, powiedzieli, ze szczelna a tymczasem znowu czynnik uciekl.

Edytowane przez Radekst

Opublikowano
5 godzin temu, Me.how napisał:

potwierdzam ? .  Poleci ktoś myjnie ręczną ?  

No to chyba sprawdze

Opublikowano
16 godzin temu, Wurger napisał:

dzięki ?

Opublikowano

Witam Panowie. Potrzebuje zmienić szybę czołową w VW Passacie B6. Ma ktoś znajomego np. w Pilkingtonie bądź warsztacie zajmującym się wymianą szyb? 

Opublikowano

Nie pamiętam nicka ale liczę na pamięć w sprawie instalki ETKI jak dasz radę to przywieź ją na jutro ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.