Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 minut temu, Muskel1 napisał:

Najwidoczniej za słabą skoro nie daje rady. 

Od kiedy w  ASO pracują na VCDSie?

Systemu scr nie adaptuje się, bo sterownik adblue nie ma nawet  własnego kodowania. Jest tyko elementem wykonawczym a steruje nim sterownik silnika. Jedyne co możesz wykonać to w sterowniku silnika sprawdzić sprawność katalizatora scr np. po wymianie czujnika NOx.

Wstaw treść błędu, który masz. 

 

No właśnie nie ma błędow, wszystkie testy na VCDS wykonane prawidłowo, pompa adblue ma prawidłowe ciśnienie, a po uruchomieniu  wywalony jest komunikat usterka adblue i odlicza od 1000km. Wyczytałem na jakimś forum, że można ten błąd skasować na ODIS-ie. 

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dość częstą przypadłością jest wilgoć, która dostaje się przez membramę w otworze sterownika adblue.

 

Screenshot_20210815-143733_Opera.jpg

Opublikowano

A nie powinien się wtedy wyświetlać błąd o uszkodzonym sterowniku? Właśnie dlatego szukam jakiegoś dobrego komputera, bo mam nadzieję, że pokaże coś więcej i precyzyjnie określi przyczynę. Słyszałem też, że może być problem z oprogramowaniem silnika, bo niby była jakaś akcja serwisowa na to adblue. 

Opublikowano

Powinno ale nie musi. Skoro byłeś w ASO przeprowadziliby akcje serwisową jeżeliby taka była. Wyskoczyłaby im informacja po wklepaniu VINu. Chyba, że to nie akcja serwisowa tylko TPI o czym piszesz. 

Opublikowano

Problem rozwiązany. Okazało się, że samochód zgubił nastawy dozowania adblue. Po adaptacji w warunkach drogowych i aktualizacji oprogramowania wszystko wróciło do normy. 

Opublikowano

Jakim programem?

Opublikowano
2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Jakim programem?

Szczerze mówiąc nie wiem, byłem u Beltowskiego w Krakowie, na komputerze nie było błędów. 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj  Hala Targowa Kiełbaski godzina 20-00 :) 

Opublikowano

Co to dziś Cracovia ledwo doczłapała do remisu?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.09.2021 o 19:12, alvaro napisał:

Co to dziś Cracovia ledwo doczłapała do remisu?

Bywa......

Alvaro a Co tam w Malborku Słychać ? 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, wybiera się ktoś dzisiaj?

Opublikowano
1 godzinę temu, Kamil313 napisał:

Cześć, wybiera się ktoś dzisiaj?

tak, dziś jesteśmy pod halą targową od godziny 20

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, D4NTE napisał:

tak, dziś jesteśmy pod halą targową od godziny 20

Dokładnie , godzina 20-00 Hala Targowa :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Forumowicze. Czy we wtorek 9.11, ktoś będzie dostępny pod Halą Targową?

Opublikowano
Godzinę temu, piotr615 napisał:

Witam Forumowicze. Czy we wtorek 9.11, ktoś będzie dostępny pod Halą Targową?

Zobaczymy jaka pogoda będzie, gdyby lało to GK :wink:

Opublikowano
8 minut temu, D4NTE napisał:

Zobaczymy jaka pogoda będzie, gdyby lało to GK :wink:

Super.Dwa tygodnie temu nabyłem A4 B9 i trzeba się zintegrować?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, piotr615 napisał:

Super.Dwa tygodnie temu nabyłem A4 B9 i trzeba się zintegrować?

Wpadaj śmiało ;) 

To czy HT czy GK wyjdzie jutro ;)

Opublikowano
W dniu 8.11.2021 o 15:41, Cuber napisał:

Wpadaj śmiało ;) 

To czy HT czy GK wyjdzie jutro ;)

Tez bym zaglądnął...tylko gdzie, kiełbaski czy GK?

Opublikowano
 

Tez bym zaglądnął...tylko gdzie, kiełbaski czy GK?

Ja jestem pod HT, ale nikogo niestety jeszcze nie ma

Opublikowano
  • Autor

Niestety ale widze ze nikt nie dopilnował napisac INFO tutaj że spot został odwołany ehhhh

 

Moze za tydzien się uda  ;) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.