Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TUKANNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie te zdjecia?? A jak dałes to czemu tu nie ma linka do nich?? Przy moim necie 56kbs nie mogę sobie pozwolić na przeglądanie innych działów :> :>

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_audi_s4_b5_silver-t87154.0.html

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TUKANNNNNNNNN!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie te zdjecia?? A jak dałes to czemu tu nie ma linka do nich?? Przy moim necie 56kbs nie mogę sobie pozwolić na przeglądanie innych działów :> :>

[/quote Link jest kilka stron wczesniej :gwizdanie: Czytaj forum :decayed:

Opublikowano

Link jest kilka stron wczesniej :gwizdanie: Czytaj forum :decayed:

No czytam czytam i jakoś na niego nie trafiłem :decayed: :decayed:

Dzięki siemian :good:

Opublikowano

Heyka :hi:

panowie dzisiaj BORA BORA o 22 pod MCD

Ja byłem i ludzi znowu było w cholere.

Była czarna S4 B6 i grafitowy RS4 B7 w sedanie na Krakowskich :>

I w końcu obczaiłem Nissana kumpla białego S14 jak ktoś ma konto na NK to niech zobaczy -> http://nasza-klasa.pl/profile/26016766/gallery/album/3

Opublikowano

brzydkie...

Opublikowano

brzydkie...

ale szybkie

Opublikowano

Na Bora ni ma sensu jeździć.

Tak jak w zeszły czwartek - o godzinie 23 jazda pod Carrefour i tam zabawa :)

Opublikowano

Na Bora ni ma sensu jeździć.

Tak jak w zeszły czwartek - o godzinie 23 jazda pod Carrefour i tam zabawa :)

nowa miejscówka? :)

Opublikowano

Na Bora ni ma sensu jeździć.

Tak jak w zeszły czwartek - o godzinie 23 jazda pod Carrefour i tam zabawa :)

nowa miejscówka? :)

Nowa-stara ;)

Tydzień temu było przyjemnie - wczoraj baaaardzo przyjemnie :)

Opublikowano

Tydzień temu było przyjemnie - wczoraj baaaardzo przyjemnie :)

Rex to wal śmiało jak tam rezultaty, miałeś się z jakąś eSą brać tydz temu, i co? :>

czy nadal wszystkim nieomal właścicielom cywilizowanych aut robisz wstyd i przykrość?? :decayed:

Opublikowano

brzydkie...

Sieman zacznijmy od tego ze ty nie masz zielonego pojęcia ile ten gość włożył wysiłku i kasy w to auto i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz.[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 01:36_________________________________________________

Na Bora ni ma sensu jeździć.

Tak jak w zeszły czwartek - o godzinie 23 jazda pod Carrefour i tam zabawa :)

rex szkoda że się nie widzieliśmy bo też byłem, wyślij mi nr koma na priva lub gg bo pewnie masz nowy :mysli:

Opublikowano

brzydkie...

Sieman zacznijmy od tego ze ty nie masz zielonego pojęcia ile ten gość włożył wysiłku i kasy w to auto i zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz.

Ja nie napisałem że face włozył w to auto mało pracy tylko to że to auto jest ochydne.

Takie jest moje zdanie i go wyraziłem.

Niektóry wkładają dużo wysiłku żeby mieć włosy na żelu a też mi się to nie podoba, co nie znaczy że nie włozyli w to dużo pracy.

Więc to Ty naucz się czytać ZE ZROZUMIENIEM a potem możemy podyskutować.

Opublikowano

Siemian twoje też jest brzydkie i musisz z tym żyć :tongue4:

Opublikowano

Hello

Opublikowano

Siemian twoje też jest brzydkie i musisz z tym żyć :tongue4:

:polew: :polew:
Opublikowano

Hello

:bry::)

Opublikowano

:hi:

Siemian naprawdę cenię w Tobie to, że piszesz co myślisz :> urocze :polew:

widziałem tego nissana i zrobiony jest na pieknie, trzeba oddać pełen szacun za tą robotę właścicielowi. i dźwięk z wydechu też robi swoje - co nie zmienia faktu że mi też nie podobają się furki w stylu fast and furious i tutaj zgadzam się z S.

Opublikowano

Rex to wal śmiało jak tam rezultaty, miałeś się z jakąś eSą brać tydz temu, i co?

Z tą S4 różnica dość duża na moją korzyść ;)

Reszta opisana w "Street Kill's" w "Na Każdy Temat". ;)

\edit

Co do Nissana Kamila - on dopiero się go uczy. Na prostej już jako-tako auto ogarnia a driftu zaczyna się powolutku uczyć.

A czy ładny - mi się styl F&F nie podoba - kwestia gustu. Auto ma ładnie jeździć/latać bokami i już w tej chwili jest na to gotowe. Pare miesięcy i pewnie sam kierownik będzie go wykorzystywał tak, jak należy.

Opublikowano

Może i jezdzi za***iście ale mnie wyglad w stylu "Energy" nie rajcuje.

Opublikowano

:D

no i git, czyli we trzech mamy podobne zdanie, natomiast mi ten dizajn nie podchodzi pod ordynarny wieś-tuning (a to właśnie trzeba tępić), jednak nie ta klasa, więc jesli właścicielowi się podoba - to ok :good:

na marginesie słyszałem że to są piekielnie szybkie auta (zwłaszcza w zakresie wyższych prędkości >80km/h) i do driftu też bajka...

ale sam bym sobie nie sprawił takiego za nic w świecie

do zobaczenia na spocie jutro :wink4: przyjedź Rex obejrzysz śliczną (i szybką) s4b5 kolegi JarekS4 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.