Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

własnie mi sie przypomniało że na telefonie mam filmik z gry w ping pong Trzenka z Ozim :)

pozniej wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber przykra sprawa :confused4:

Sokolnh jak ja robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber przykra sprawa :confused4:

Sokolnh jak ja robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed: :decayed: :decayed::polew:

a co żeś robił z tym Cubrem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ku rwa, bo zaraz komuś walne , jak sie stukacie z Pablem czy tam coś innego robicie to mnie kur wa nie mieszajcie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Cuber Ciebie też chcą wciągnąć w te gierki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamwówiłem tubrulum z srodkiem od arl-a , jutro ma dojsc i jutro zostanie w ASO załozone zobaczymy co to wszystko da :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki...

Czyja A4 (granat, avant, II lift, michelin zimowki, takie same, jak moje :decayed:) stoi czesto (od kilku(nastu) miesiecy ja tam widuje) na Kosciuszki kolo knajpy Smil'y naprzeciwko Novotela?

Czasami siedzac przy piwku widzialem ja (nawet sie czasami blozej chcialem przygladnac, ale jakos nie pasowalo), a wczoraj idac zauwazylem klubowa naklejke...

/Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZi teraz zalozyl letnie kapcie wiec ..... moze to MAKOZ-a , Andrzej musisz podac wiecej szczegółów :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie, ze jest po drugim lifcie, bo zdaje sie ma juz okragle klamki i podluzne kierunki, rejestracja KR ???AG (chyba, z pamieci drukuje, wiecej szczegolow jutro). Kapcie imho zimowe, naklejka z lewej strony. Wiem, ze to niewiele, jutro (o ile dalej tam stoi) to nawet fotke moge mic :>

Swoja droga, jak dzisiaj ktos kolo Smily' ego bedzie przechodzil tak po 17 zapraszam na browara :evil:

Latwo mnie poznac, lekko zarosniety, brodka, brazowy swetr, jasna kurtka w grupce ludzi kolo 30 glosno dyskutujacych :kox:

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KR...AG to Ja mam hahahahah wszystko wskazuje na to ze to furma MAKOZ-a :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...