Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie gdyby ktos potrzebował...to jade dzisiaj do Katowic i do Warszawy duzym samochodem...

JA mam od oddania bateryjkę :wink:

---------- Post dopisany at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

a co do rowerów ja kupiłem w Decathlonie i tez już kilka lat daje radę do weekendowych wypadów :wink: lepiej różnice przeznaczyć na browara :decayed:

a jak padnie to kupie drugi i się zmieszczę w cenie za jednego :decayed: i mniejszy strach przed kradzieżą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radim to wywal aku z auta na stałe wtedy forme przyszlifujesz :decayed:

każdy sposób motywacyjny jest dobry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdyby ktoś szukał autka dla żony na pierwsze auto to sprzedaje opla corse 1.4 benzyna 96r 5-drzwi, z wspomaganiem stan oceniam na bardzo dobry, cena do dogadania ale gdzieś koło czwórki , rok go mamy i nigdy nie zawiódł i pali od kopa i silniczek suchutki cichutki polecam z całym sercem, zmieniam bo Moja chce coś z klimatyzacją tylko dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszeliście o nich:question: :arrow2:Auto Gaz Kraków Sekwencja Instalacje LPG Kraków Kraków

2 osoby mi polecają u nich założyć sekwencję do 2.6 V6 ABC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszeliście o nich:question: :arrow2:Auto Gaz Kraków Sekwencja Instalacje LPG Kraków Kraków

2 osoby mi polecają u nich założyć sekwencję do 2.6 V6 ABC

AUTO TEST / AUTOGAZ / Montaż i serwis samochodowych instalacji gazowych - Kraków

Pablo zajedź do Adama i powołaj się na mnie, to mój kuzyn dostaniesz rabacik jakiś :wink:

Jak coś to dzwoń do mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszeliście o nich:question: :arrow2:Auto Gaz Kraków Sekwencja Instalacje LPG Kraków Kraków

2 osoby mi polecają u nich założyć sekwencję do 2.6 V6 ABC

jak zacząłem to czytać to pomyślałem co on do diesla BMW chce gaz zakładać ??:grin::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zacząłem to czytać to pomyślałem co on do diesla BMW chce gaz zakładać ??:grin::facepalm:

:polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie słyszeliście o nich:question: :arrow2:Auto Gaz Kraków Sekwencja Instalacje LPG Kraków Kraków

2 osoby mi polecają u nich założyć sekwencję do 2.6 V6 ABC

To mój kolega, spokojnie możesz zakładać, tak jak jest w opisie zakładają do wszystkiego do czego da się założyć. Ja miałem sekwencje od nich w Skodzie i nie było nigdy żadnych problemów.

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

Panowie słyszeliście o nich:question: :arrow2:Auto Gaz Kraków Sekwencja Instalacje LPG Kraków Kraków

2 osoby mi polecają u nich założyć sekwencję do 2.6 V6 ABC

jak zacząłem to czytać to pomyślałem co on do diesla BMW chce gaz zakładać ??:grin::facepalm:

Przecież można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera to już nie wiem gdzie jechać:decayed:, do tych z Makuszyńskiego mi również polecił mój mechanik który robił przy A4, przemyślę temat i będziemy działać w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dla mnie trekkingowy rower odpada, bo bede i w ojcowie i w parku na woli, i po gorkach i po asfalcie...

na stronie KROSSA jest błąd bo w rzeczywistosci B6 z tyłu ma SLX a z przodu DEORE i cała reszta osprzetu jest na deore...

zawsze miałem rower typowo gorski i mi to nigdy nie przeszkadzało...jedynie racja jest taka ze siodełko odrazu musi isc OUT...

...nie bede dziennie robil 60KM - a jedynie 20 i to co ktorys raz - tak czy inaczej w roznych terenach...oczywiscie nie bedzie to tez wyczynowy "DOWNHILL" :)

ja właśnie takiego szukam, i na asfalt i w teren... trekking odpada

To takiego nie ma :whistling: Bierzesz albo górski czyli coś ala Land Rover Defender jeśli chodzi o samochody w którym ani komfortu na asfalcie ani prędkości czy przyspieszeń nie zaznasz albo szosa albo treking czyli coś w stylu Audi Allroad, które da radę na polnej dróżce czy ubitym szlaku ale jak już pójdzie jedno kółko w powietrze to koniec jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: all

2 dni tu nie zaglądałem i już 8 stron czytania :facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

btw PABLO gratki furmanki :good: kumpel w tamtym roku kupił taką tylko w M-pakiecie wewnętrznym i zewnętrznym i robi mega robotę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 sztuki w M pakiecie ale ich stan był gorzej niż średni, woleliśmy kupić po lifcie i pewne auto w bardzo dobrym stanie :)

M pakiet zawsze można dołożyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 sztuki w M pakiecie ale ich stan był gorzej niż średni, woleliśmy kupić po lifcie i pewne auto w bardzo dobrym stanie :)

M pakiet zawsze można dołożyć :decayed:

nic dodać nic ująć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema panowie pozdro z Łańcuta :hi:

Byłem tam 2 dni temu :-)

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...