Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Boseron pamiętaj jeszcze o dresie z Tomexu i będzie git :kox: Just kidding.

Miłego dnia wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Łukasz jak patrze na to co Ty piszesz że wymieniasz to jakaś masakra..:kwasny: czy aby na pewno castrol to jedyny olej dedykowany do tego silnika? ja do tego producenta jak i do Motula (który ostatnio często jest podrabiany) nie mam przekonania i zaufania

a ja dzisiaj wrzucam do siebie małego moda i w poniedziałek może drugiego.. :wink:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

Łukasz jak patrze na to co Ty piszesz że wymieniasz to jakaś masakra..:kwasny: czy aby na pewno castrol to jedyny olej dedykowany do tego silnika? ja do tego producenta jak i do Motula (który ostatnio często jest podrabiany) nie mam przekonania i zaufania

a ja dzisiaj wrzucam do siebie małego moda i w poniedziałek może drugiego.. :wink:

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł

Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

etu4ydus.jpg

Wspomnienia ze szkolnej ławy :)

Sent from my Voyager

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

ja bym tam zalal motula wlasnie ale z pewnego zrodla. Wymiany robil co 12-15tys . Oleju troche wchodzi do 3.0d , te nowsze biora do 7l max. To ze turbo cos gwizdzy to nie znaczy ze zle pompuje to musialbys sprawdzic na hamowni pod obciazeniem. Przy okazji sprawdzilbym jeszcze korekcje wtryskow, moge CI to ogarnac chyba ze masz soft.

Zycze Ci kolego bezawaryjnosci .

p.s. do tych co tu "kracza"... ja nie wiem co Wy sie spodziewacie...auto jezdzilo na ostrym programie (jakims gniocie ktory dawal do pieca) nie wiadomo od kiedy , ma 300tys przebiegu !, zaloze sie ze na originalnym Turbo . Wazy prawie 2t i smigalo pewnie troche po Polsce... z butem w podlodze... bez przejmowania sie czy cieple , czy studzic, dawaj ogien i jedziemy... Dla mnie to normalne zuzycie przy takich zmiennych . Kupujac taki samochod robi sie +10k na naprawy ktore moga wyskoczyc i zazwyczaj sie pojawiaja przy takich przelotach . Jak ktos sie spodziewa cudow to musi kupic auto od milosnika samochodow ktory dba piesci , a i tak moze sie cos zdupc...

Boseron kto regenerowal suszarke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem

To nie masz tak w domu co wieczór?

biduś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa moje hobby to pakowanie kaski w doprowadzanie auta do ideału a potem sprzedaje, hehe, a wiec dzis kupilem nowe oslony przegubow na polosi razem z pólośka, turbina zregenerowana, zakupiony nowy olej castrol edge 5w-30 full syntetyk jedyny dedykowany do mojego silnika 8litrow niestety tyle prawie wchodzi :-( , komplet filtrow, ciekawe jak zmieni sie praca silnika, czy cos zyska na mocy, powinien bo stara suszarka gwizdała juz bardzo głośno i podejrzewam ze nie dmuchala jak powinna,

---------- Post dopisany at 08:16 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Męski antydepresant! dla mnie na dziś jak znalazł

Ten filmik to dzieło szatana. Ja nie mogę patrzeć na takie rzeczy. Tak się z żoną umówiłem ta a świstak

Sent from my Voyager

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ----------

http://img.tapatalk.com/d/13/10/11/etu4ydus.jpg

Wspomnienia ze szkolnej ławy :)

Sent from my Voyager

jak ja to widzę:naughty:

---------- Post dopisany at 09:53 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Chciał być pewny, że jest wierna. Kazał jej nosić kłódkę przez 12 lat - TVN24 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zestawy kosmetyków firmy Autoland do sprzedania po 25 zł.

a2u6ajen.jpg

#Attack do felg

#odmrażacz do szyb

#chusteczki xxl z woskiem pszczelim

jak coś to PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ktoś nagrał Cię jak nie radzisz sobie Corsa... Może lepiej Ja oddaj i zacznij jeździć w końcu Betka

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalk now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktos do sprzedania B5? albo moze ktos cos slyszal? :wink:

mam juz dosc tego szukania, same szroty, zaczynam powoli zalowac ze swojego sprzedalem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma ktos do sprzedania B5? albo moze ktos cos slyszal? :wink:

mam juz dosc tego szukania, same szroty, zaczynam powoli zalowac ze swojego sprzedalem :disgust:

a co z a4 pabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee :decayed:

nie chce juz sprzedac a poza tym chcial za duzo jak na ten rok i taka przeszlosc :tongue:

to ja ci sprzedam korkociąg do wina rok 2010 tanio skoro tak na siłę chcesz coś kupić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym chcial na sile cos kupic to bym od 3 miesiecy jezdzil 'nowym' autem :wink:

obejrzałem juz duzo aut i same paździerze, a do tego mam wrazenie ze B5-tki zamiast taniec to drozeja, niektórzy to mysla ze youngtimera maja :doh:

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

moja poszła w jeden dzien i teraz bujam sie od ponad 3 miesiecy bez auta :bag:

ja pitole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...