Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

weście sie

Karol ładne !

nie słuchaj ich

sie nie znają na sztuce ignoranci

taaa... ty się znasz

teraz możecie się popiołkami zamienić będzie komplet :polew:

chciałbyś taką:naughty:

nie to co ten kryształ u ciebie z jablonexu

te mecenas sztuki weś sie cmoknij w kółko może się przestawi :decayed:

cmoknołem i pomogło :wink:

coś mnie boli jak przyłożę do monitora to cmokniesz ? może pomoże :decayed:

jak Cie boli to zrób sobie okład z foli 3M :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jestem już po jeździe tym autem, auto całkowicie inaczej jeździ niż Cubra B8, jednym słowem nie pewnie się tym jechało, przy 80km/h wielki szum w aucie, zero wyciszenia.

Po otwarciu maski, części blachy jak by wyjechały prosto od lakiernika, spawy widać również.

234116_6.jpg

234646_5.jpg

234707_4.jpg

234738_3.jpg

234757_2_2.jpg

234821_1_2.jpg

235218_7.jpg

---------- Post dopisany 13-12-2013 at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 23:48 ----------

Jutro będzie wszystko dokładnie sprawdzane w ASO i wyjdzie dokładnie co było z tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie wszystko dokładnie sprawdzane w ASO i wyjdzie dokładnie co było z tym autem.

auto i tak juz jest na niego zarejestrowane, oplacone i w ogole, to moga go w pompke cmoknąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto i tak juz jest na niego zarejestrowane, oplacone i w ogole, to moga go w pompke cmoknąć :decayed:

Tak nie jest, auto jest teraz zarejestrowane na kolegę lecz oc jest na tą kobietę która jeździła tym autem, oc jest do 02/09/2014 a było kupione 3/09/2013.

Nie wykupił żadnego OC/AC tak jak pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto i tak juz jest na niego zarejestrowane, oplacone i w ogole, to moga go w pompke cmoknąć :decayed:

Tak nie jest, auto jest teraz zarejestrowane na kolegę lecz oc jest na tą kobietę która jeździła tym autem, oc jest do 02/09/2014 a było kupione 3/09/2013.

Nie wykupił żadnego OC/AC tak jak pisałem wcześniej.

a po co ma wykupować OC.

OC przechodzi na nowego nabywcę i może z niego korzystać do jego końca chyba że kupujący się zgodzi i zrezygnuje wtedy trzeba donieść dowód zawarcia nowego ubezpieczenia przez nowego nabywcę i ubezpieczyciel może oddać kasę za nie wykorzystany okres.

OC tutaj nie ma nic do znaczenia najważniejsze jest to że auto jest zarejestrowane na niego a co za tym idzie jest jego właścicielem i może z nim zrobić co zechce jeśli tak jest i nic znowu nie pokręciłeś w tej opowieści bo dalej nie jestem w staniu uwierzyć że goście byli tak naiwni że dali mu zarejestrować auto za 4 koła zaliczki bardziej przypuszczam ze gość dał całą kasę tylko ci się nie chce przyznać że taką głupotę zrobił bez dokładnego sprawdzenia auta.

Jeśli auto jest trefne okaże się że ma jakiś związek z dziubarą a on nie ma żadnego dowodu na istnienie tych dwóch gości (urząd wie tylko o nim i o tej babie z którą nie ma kontaktu) to może mieć niezłe szambo bo będzie musiał udowadniać że to nie on robił ten przekręt. Po fartuchach błotników zwłaszcza tam gdzie jest vin widać że jest malowane czemu ??? albo był dzwon na obie małe ćwiary albo był przeszczepiany boczek od VIN-u (dla nowego VIN-u) i pomalowali drugi żeby odcień był podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że przechodzi jak ktoś Ci da, bo jak nie da to mu zwracają kasę za niewykorzystany okres jeżeli Ci da, to czy musisz zgłaszać zależy od ubezpieczyciela, zazwyczaj nie trzeba, w proama musisz zgłosić i nie przechodzi na nowego jeżeli nie ma identycznych zniżek. Trzeba dopłacić chociaż ktoś by Ci dał na 12 mc, w HDI nie trzeba nic zgłaszać.

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:15 ----------

Dobra wystarczy tych wrażeń na dzisiaj, jutro skończy się temat zapewne :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówicie ze za 4k gość i powinien sie cieszyc gorzej jak twoj sasiad zaczbie cos kombinować przyjada panowie z zakopca upierd.... mu łeb zabiora auto i 4k sa do przodu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tylu wątpliwościach chce mu sie jeszcze jechać do aso? Przecież ewidentnie Niemiec płakał jak sprzedawał.

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że przechodzi jak ktoś Ci da, bo jak nie da to mu zwracają kasę za niewykorzystany okres jeżeli Ci da, to czy musisz zgłaszać zależy od ubezpieczyciela, zazwyczaj nie trzeba, w proama musisz zgłosić i nie przechodzi na nowego jeżeli nie ma identycznych zniżek. Trzeba dopłacić chociaż ktoś by Ci dał na 12 mc, w HDI nie trzeba nic zgłaszać.

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:15 ----------

Dobra wystarczy tych wrażeń na dzisiaj, jutro skończy się temat zapewne :hi:

Już od kilku lat jest przepis że auto sprzedawane jest z obecną polisą i kupujący może z niej korzystać do końca okresu jej ważności sprzedawca nie może się domagać jej zwrotu chyba że kupujący sam z niej zrezygnuje i wykupi nowe oc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze przez ten kluczyk auto jest jakby bardziej lekkie, bardziej zwawe...nie żałuje tego kroku ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Powiem Wam ze przez ten kluczyk auto jest jakby bardziej lekkie, bardziej zwawe...nie żałuje tego kroku ;)

Wysłane z mojego urQuattro

jak tak piszesz to.... z 8 peesów i z 20 niutków musiało przybyć

:decayed:

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze przez ten kluczyk auto jest jakby bardziej lekkie, bardziej zwawe...nie żałuje tego kroku ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Najważniejsze że ty się z tym dobrze czujesz i nie przejmuj się tym co mówią inni najważniejsze w życiu to spełniać swoje marzenia i iść swoją ścieżką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze przez ten kluczyk auto jest jakby bardziej lekkie, bardziej zwawe...nie żałuje tego kroku ;)

Wysłane z mojego urQuattro

Najważniejsze że ty się z tym dobrze czujesz i nie przejmuj się tym co mówią inni najważniejsze w życiu to spełniać swoje marzenia i iść swoją ścieżką

pięknie powiedziane :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tylu wątpliwościach chce mu sie jeszcze jechać do aso? Przecież ewidentnie Niemiec płakał jak sprzedawał.

Wysłane z mojego urQuattro

dokladnie. tez sie dziwie, bo niektore to nie tylko watpliwosci a tragiczne fakty

odnosnie tej blachy, ktorej wrzucil PABLO zdjecia, to dodam, ze w B8 ten element jest zawsze brudny, bo nadkola sa nieszczelne i czasem tam mozna bloto spotkac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto i tak juz jest na niego zarejestrowane, oplacone i w ogole, to moga go w pompke cmoknąć :decayed:

Tak nie jest, auto jest teraz zarejestrowane na kolegę lecz oc jest na tą kobietę która jeździła tym autem, oc jest do 02/09/2014 a było kupione 3/09/2013.

Nie wykupił żadnego OC/AC tak jak pisałem wcześniej.

Jeśli auto jest trefne okaże się że ma jakiś związek z dziubarą a on nie ma żadnego dowodu na istnienie tych dwóch gości (urząd wie tylko o nim i o tej babie z którą nie ma kontaktu) to może mieć niezłe szambo bo będzie musiał udowadniać że to nie on robił ten przekręt.

Nic nie musi udowadniać, zasada domniemania niewinności mówi o tym że to Tobie mają udowodnic wine nie odwrotnie.

Co do oc sie zgadzam, przechodzi z autem, ac inna bajka nie jest przechodnie i pozostałą kase sie odbiera.

Panowie gosc kupuje auto z lepszym wyposazeniem niz ma w kodach nic tylko sie cieszyc a to ze turek moczyl w tym paluchy olać to ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale skrzynie biegow mogli zostawic :decayed:

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

Jakieś Karty w niedziele czy coś?

Ja mam 30ste urodziny znajomej i raczej nie bede w stanie prowadzic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...