Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Hello Panowie! 

Doszły mnie słuchy, że nasz Rekin biznesu nową furę przytulił - prawda to Panie @FANTOMAS ?

image.png

Edytowane przez Shadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Shadow napisał:

Hello Panowie! 

Doszły mnie słuchy, że nasz Rekin biznesu nową furę przytulił - prawda to Panie @FANTOMAS ?

image.png

ładna ta nowa Insignia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ta nowa Insignia [emoji3]



Ładna ładna , szkoda tylko ze w CNG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2017 o 10:22, Shadow napisał:

Hello Panowie! 

Doszły mnie słuchy, że nasz Rekin biznesu nową furę przytulił - prawda to Panie @FANTOMAS ?

Zrealizowałem portfel z bitcoin-ów no co było zrobić.

Mam info , że po nowym roku bańka pierdyknie więc trzeba było realizować zyski żeby nie zostać z bitkupą w gaciach.

Teraz inwestuje w lead coin-y bo to pójdzie jak wostok w kosmos po nowym roku.

Sprawdzone info od ojca prajmera mateusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KERCZI napisał:

 

 


Ładna ładna , szkoda tylko ze w CNG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

no co zrobisz jak nic nie zrobisz....... taka była na placu ważne , że mam blisko stację na Makuszyńskiego obok MPK więc jest spoko a gaz tani jak borszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem:) :hi:

 

Dawno mnie tutaj nie było... żyję i dalej jeżdżę moim kopciuchem AVF - siódmy rok już:)

Z racji tego że mieszkamy w zakopconym mieście to i na przeglądach może być trudniej i mnie takie cuś właśnie spotkało.

 

Tydzień temu pojechałem co roku na przegląd, wszystko cacy z wyjątkiem spaliny... wyszło 2,2 a AVF ma dopuszczalne 0,6.

 

Od pół roku jeżdżę więcej innym autem i audi faktycznie sporo stoi w garażu a jak jeździ to po mieście ale na przegląd wpadłem po powiedzmy 15 min dynamicznej jazdy od momentu złapania 90 stopni.

Diagnosta dał mi 14 dni na usunięcie usterki, nie obchodziło go że auto mało jeździło ostatnio a jak już to w korkach.

 

Dzisiaj zrobiłem drugie podejście. Najpierw przegoniłem auto na trasie ok 40 km i w drodze do mojego diagnosty wstąpiłem na inną stację na kontrolne badanie i wyszło ... 0,31 !

Diagnosta mocno zdziwiony że moje auto nie przeszło przeglądu no ale powiedział że wszystko ok i dał mi wydruk na wszelki wypadek.

 

Po piętnastu minutach pomiar już u mojego diagnosty i wynik 0,52 ( norma dla AVF to 0,6 ). Diagnosta zaczął kręcić nosem i mówi że mi brzydko spaliny pachną ?

Czułem że święci się powtórka a może i utrata dowodu bo wydaje mi się że chciał przedłużyć badanie i je powtórzyć. 

 

Wtedy wyciągam asa z rękawa czyli wydruk z innej stacji i co? - koniec tematu i przegląd podbity!

 

Wiem że wahania w wynikach mogą być ale chyba nie aż tak duże?

 

W pierwszej stacji powiedzieli mi że norma to 1,5 a w drugiej upierali się że to co jest na tabliczce czyli 0,6 a 1,5 obowiązuje gdy na tabliczce nie ma podanej normy.

 

Nie wiem gdzie jest prawda?:)

 

Tak czy owak podsumowanie i rady moje dwie:

1. przed przeglądem kopciucha lepiej go przegońcie

2. jak macie wątpliwości czy jest ok to zróbcie kontrolny pomiar na stacji - koszt 14 zeta i nawet jak nie przejdzie to nie jest to wbijane w system

 

Czy tylko mnie to spotkało?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie było 1.8 a po przegonieniu obwodnicą było 2.1 ale podbił i powiedział że za rok nie podbije :) norma u mnie 0.5 

Normę masz na tabliczce gdzieś chyba na amorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przegladu jeszcze ponad pol roku, ale z ciekawosci pojade w ktorys dzien swoim :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Panowie pytanie mam, mieliscie może jakas stycznosc z autokomisem Wiejowscy z Libiąża?
Druga sprawa, macie jakąś godną firmę do polecenia która sprawdza kompleksowo samochody?
Szwagier szuka Subaru Outbacka III w benzynie a ma kawal drogi żeby tylko zobaczyć i się ewentualnie rozczarować ;)


Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2017 o 21:06, Lopezzz napisał:

Przyszła pora na zmianę autka, wybór padł tyn razem na Q5.

Prośba do Was jak macie jakieś doświadczenia o rady: jaki silnik, jaki napęd oczywiście Q , jaka skrzynia,  dlaczego jest tyle sztuk z USA i czy to nie jakaś mina?

I milion innych pytań ....

Każda dobra rada, opinia jest na wagę złota

Wiem że to wszystko jest w sieci, ale już mi głowa pęka od oglądania (znacie to uczucie) i czytania dlatego liczę na Wasza fachową wiedzę.

 

 

 

Już nieaktualne, auto kupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Transitpower napisał:

No to pochwal się co kupiłeś :kox:

Q5 2.0 TFSI Quattro (stały napęd) automat, 2012r

Czarny, skóra, panoramiczny dach, nawigacja, kamera itp.

Oczywiście po świętach pojawię się nim na spocie.

Spokojnych i radosnych Świąt
oraz Szczęśliwego Nowego Roku

:)

Edytowane przez Lopezzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...