Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ale mam zakwasy po wczorajszym

pchałeś auto - co Ci padło :mysli:

:decayed:

wiem że jedyne co pchacie u siebie to auta, ale my mamy inne rozrywki :polew:

:siema:

Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie...

strasznie żadko to robicie że zakwasy macie :decayed:

Ps. Bruno fura z podpisu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron wy popychacie auta a my w aucie albo na aucie...

strasznie żadko to robicie że zakwasy macie :decayed:

Ps. Bruno fura z podpisu :kox:

Tez mi sie podoba, sprzedam dom, rodzine, dzialki, samochod i .... dalej mnie na taka stac nie bedzie... :wallbash:

No chyba ze dzisiaj 9.000.000 wygram to sobie kupie :gwizdanie:

Trzymac kciuki, kazdy kciuk sie liczy... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałka wszytskim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber :notworthy:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:32_________________________________________________http://poboczem.pl/news/prostujmy-im,1310177

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Pany czy mi się wydawało czy ktoś z wspominał kiedyś że w drukarni pracuje?? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi:

Pany czy mi się wydawało czy ktoś z wspominał kiedyś że w drukarni pracuje?? :mysli: :mysli:

Co potrzebujesz ??

PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie bo w specyfikacji na stronie mediona nie ma BT, poza tym nieco inne parametry, że o opisie wyść a raczej jego braku nie wspomnę, weź sprawdź go na żywo

Tu masz krótko i zwięzle

http://www.auto-swiat.pl/testy-produktow,Nawigacje-satelitarne-z-mapa-Europy-1000-1500zl-,Medion-GoPal-4410,5000109.html

Do jutra :hi:

A no to czytaj z uwagą, jak ja pytam czy chodzi o 4110 to odpowiadasz że tak a okazuje się że to 4410 , niby jedna cyferka ale wiesz jak jest , to taka różnica jak dymać i być dymanym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

no to fajnie bo w specyfikacji na stronie mediona nie ma BT, poza tym nieco inne parametry, że o opisie wyść a raczej jego braku nie wspomnę, weź sprawdź go na żywo

Tu masz krótko i zwięzle

http://www.auto-swiat.pl/testy-produktow,Nawigacje-satelitarne-z-mapa-Europy-1000-1500zl-,Medion-GoPal-4410,5000109.html

Do jutra :hi:

A no to czytaj z uwagą, jak ja pytam czy chodzi o 4110 to odpowiadasz że tak a okazuje się że to 4410 , niby jedna cyferka ale wiesz jak jest , to taka różnica jak dymać i być dymanym :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jutro Śląsk :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa wam gg ?[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 19:30_________________________________________________Tocki dałeś czadu :polew: :polew: :polew:

Nikogo nie chciałem urazić, a zwłaszcza Pablo, ale rozglądam się za jakąś prostą tanią navi, koniecznie z BT no i odpowiedż Pabla od razu mi przypomniała te gadki gości ze stoisk w takich marketach (nie tylko MM, dotyczy to zresztą także innych branż np. markety budowlane). Czasem mam wrażenie że obsługujący te stoiska zostali na siłę wydarci zza pługa i wydaje im się, że jak ma przyczepioną plakietkę np. doradca działu elektronarzędzia to z tej plakietki cudowną siłą płynie mądrość i wiedza na temat parametrów itd oferowanego sprzętu, a najczęściej wiedzy tej starcza na tyle żeby obsłużyć kogoś kto naprawdę nie miał do czynienia np. z wiertarką i zwroty typu udar, głowica sds itp powodują u niego wrażenie iż ów "konsultant" z całą pewnością osobiście konstruował i testował dany model, w kieszeni ma dyplom np. MIT a tu pracuje tylko dlatego by na nas maluczkich spłynęła część jego światłości. Schody zaczynają się zwykle przy pytaniach drążących typu: jakiego rodzaju jest przekładnia w tej wiertarce lub czy moduł BT w tej navi ściąga tylko ks. telef. czy także np. mp3 z fona? Zwykle wówczas obserwujemy obraz migdałków w rozdziawionej grocie "mistrza" lub w celu ratowania twarzy jakąś bzdetną ogólnikowo-wymijającą odpowiedź (to ci lepsi co byli na szkoleniach firmowych)

Pablo jeszcze raz zaznaczam to nie do Ciebie, lecz właśnie Twoja nieprecyzyjna odpowiedź wywołała takie skojarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...