Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

w poniedzialki sa w telepizzy male pizze po piatce jakby cos :wink:

wiem, wiem, promocja jest od dawna ale moze jeszcze ktos nie wie :smiley:

Dobra ta Telepizza?

No widzisz ja nie wiedziałem:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

w poniedzialki sa w telepizzy male pizze po piatce jakby cos :wink:

wiem, wiem, promocja jest od dawna ale moze jeszcze ktos nie wie :smiley:

Dobra ta Telepizza?

No widzisz ja nie wiedziałem:grin:

dobra :smiley:

ja sobie wzialem 3x salami i byly w porządku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza pizza jest w Garden Pizza na Konopnickiej :kox:

Dla mnie Pizza Hut jest ok tylko cenowo droższa od pozostałych ale warto, najlepiej za 24zł iść na festiwal i jeszcze ile chcesz :decayed:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Radekst ta promocja jest tylko w poniedziałki i lokalu widzę, zamówić nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak polecam iść i spróbować :decayed: Zwłaszcza Meat Lovers (peperoni, włoska kiełbasa, szynka parmeńska) :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst ta promocja jest tylko w poniedziałki i lokalu widzę, zamówić nie można.

zgadza sie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, nie szukałeś czasem furacza??

Spszedam nietypowom vectre Legnica ? Tablica.pl

To się nadaje do "Operacja Tiuning" do piekła!!!!:polew:

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

Powitał ekipę z rańca :grin:

Z jakiego ranca?! jest prawie poludnie :)

wstaje wcześnie rano na TELEXPRES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema panowie:hi:. Mam pytanie do was, poczytałem trochę forum i mam pewien problem, chodzi o to że silnik nie pali idealnie, nie ważne czy stał kilka dni czy jest dogrzany i to zaraz po trasie, nie zawsze pali tak jak powinien, a czasami na dotyk, wymieniony został akumulator. Poczytałem że to może być wina złego kąta synchronizacji, i tu moje pytanie czy jest ktoś z okolic Krakowa, Bochni najlepiej, kto się na tym zna i mógłby coś z tym podziałać i to ustawić tak jak należy. Ja nie mam vaga, a mój mechanik mówi że to wina czegoś innego ale jakoś mu nie wierzę. To się zaczęło w sumie kilka miesifęcy temu, a rozrząd robiony był na początku maja. Prosiłbym o jakąś pomoc i ile taka zabawa by kosztowała? Dziękuję z góry i pozdrawiam :wink:

Kolego a sprobuj przy paleniu autka miec wlaczone swiatla. Ja tez mam taki objaw a jak mam wlaczone swiatla to problem znika. prawdopodobnie zapsuty wlacznik swiatel albo go trzeba calego przelutowac albo wminic na dobry. Sprobuj tego sposobu potem dopiero szukaj innego problemu. Ja zrobilem pompki wczsnego sprezania, pompke w baku, uszczelnilem pompowtryski i jeszcze nie wiadomo co a dalej to jest takze przetestuj:)

h

Ok, sprawdzę to na pewno i napiszę czy pomaga czy nie. A mam jeszcze pytanie czy nikt nie miał podobnego problemu ? Bo mi się wydaję że to jednak chodzi o ten kąt synchronizacji. Zna się ktoś na tym? Chciałbym żeby się ktoś wypowiedział na ten temat.

Ja miałem i winą był najprawdopodobniej słaby aku. Sprawdź też świece żarowe, ja jeszcze wymieniłem filtr paliwa, podgrzewacz filtra, zrobiłem regulacje pompek i dalej słabo palił, Po zmianie aku było znacznie lepiej ale nie było aż tak dużych mrozów żeby z ubiegłym rokiem porównać. Poza tym wiele osób mówi że pompowtrysk tak ma

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

ja lecialem swoim avf-em kolo 235km/h na trasie balice-borek falecki

Hmm, ciekawe, czyżby różnica w masie i oporach :kwasny: Na jakich oponach? Chyba że miałeś tam coś dłubane bo już nie pamiętam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiele osób mówi że pompowtrysk tak ma

To nieprawda. Również mam pompowtrysk i nigdy czy to w lecie czy zimie obroty nie falowały, ani nie było problemów z odpaleniem. Zawsze paca silnika jest stabilna. Ewidentnie ma coś nie halo i to nie jest normalne.

Sprawdź kąt synchronizacji vagiem. Jest to opisane, logi grupy 004 i będzie wszystko jasne.

koziol, a powiedz jakie fis pokazuje Ci spalanie /h na jałowych obrotach jak silnik jest dogrzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekst ta promocja jest tylko w poniedziałki i lokalu widzę, zamówić nie można.

zgadza sie :wink:

dobra pizza była kiedyś w Banolli, ale teraz to nie wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie :wink:

To trza jechać kupić i do domu zawieźć:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, d*py Ci sie juz kawalek ruszyc nie chce? :decayed:

jak nie chcesz czekac na miejscu az zrobią (ja dzis czekalem ~25min) to mozna zadzwonic, powiedziec zeby zrobili i przyjezdzasz tylko po odbiór :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:Nie o to że nie chce się ale wyślę kierowcę :polew:

To hamy długo robią, w Hut robią 15 minut:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To hamy długo robią, w Hut robią 15 minut:decayed:

*chamy, Pablo :decayed:

dzisiaj bydla duzo bylo i dlatego tyle trzeba czekac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi: jak człowiek głodny to każda pizze zje i nie patrzy czy to banolli czy pizza hut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym wiele osób mówi że pompowtrysk tak ma

To nieprawda. Również mam pompowtrysk i nigdy czy to w lecie czy zimie obroty nie falowały, ani nie było problemów z odpaleniem. Zawsze paca silnika jest stabilna. Ewidentnie ma coś nie halo i to nie jest normalne.

Sprawdź kąt synchronizacji vagiem. Jest to opisane, logi grupy 004 i będzie wszystko jasne.

koziol, a powiedz jakie fis pokazuje Ci spalanie /h na jałowych obrotach jak silnik jest dogrzany.

Ala ja nie o falowaniu (bo o tym nigdzie tu kolega nie wspominał) tylko o tym że nie pali na tzw dotyk :tongue4:

W A4 B6 nie pokazuje spalania w l/h niestety :thumbdown:

BTW

Jakby ktoś był zainteresowany to w sobotę jest kolejna eliminacja superoesu w Miedzianej Górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*chamy, Pablo :decayed:

dzisiaj bydla duzo bylo i dlatego tyle trzeba czekac :wink:

Nie znam się na przekleństwach kurewa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...