Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

a kto powiedzial ze nie bedzie innej turbawki, ze nie bedzie zadnych zmianw silniku??

Nie takie rzeczy sie robi :)

Jak sokol moze sobie dorezac Q na na lato to ja nie moge wasdzic tak jakiego dziwadla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeniu :naughty:. Cuber kiedys stawiał kontener wódki jak Cie wyjebe z kreski :naughty:

z kreski dostaniesz z 2 długości później ... niestety mnie dojdziesz :no: o ile faktycznie sokoła z łatwością bierzesz :wink4:

wyje*ałem się z zakupem 2.5 TDI , mogłem kupić 1.9 i chodziłby tak samo .. do tego ta waga 1700... ehh jednym słowem kicha..

Jezeli tak twierdzisz , to stajemy na kresce w Bukowinie ??? , Nie wyzywam , dla czystego sprawdzianu , jak 2.5 jedzie w b6 , bo mialem 2.5 w b5. Ja Q ty Q ja 1.9 ty 2.5 ja po programie , ty też , a i tak myśle że bez problemu mnie objedziesz , b6 vs b6 ????????? A później dalej idziemy pić , ano i kreska na trzeźwo , bo po pijaku niejeżdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: :evil:

Brzmi ambitnie :good: o jakiej największej mocy słyszałeś w BLB? w sumie nie słyszałem aby tam był jakiś większy potencjał :wink4:

Zresztą wszystko poniżej 3.0 to kupa , tak po chipsie masz 50-80kucy więcej i to jest coś

generalnie do niedawna bylem tego samego zdania, dopoki nie wracalem z ostatniego spota a6 (3.0 232KM) i przy realu na bora jak mialem paczke i osiemdziesiat podjechal do mnie lancer popatrzyl do szybki i odszedl jak ja od Seicento ze swiatel :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: :evil:

Brzmi ambitnie :good: o jakiej największej mocy słyszałeś w BLB? w sumie nie słyszałem aby tam był jakiś większy potencjał :wink4:

Zresztą wszystko poniżej 3.0 to kupa , tak po chipsie masz 50-80kucy więcej i to jest coś

herezje szerzysz :)

1.9 TDI PD ARL 150 KM + chips = 200 KM

a są wersje 4x4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trzeniu

Trzeniu :naughty:. Cuber kiedys stawiał kontener wódki jak Cie wyjebe z kreski :naughty:

z kreski dostaniesz z 2 długości później ... niestety mnie dojdziesz :no: o ile faktycznie sokoła z łatwością bierzesz :wink4:

wyje*ałem się z zakupem 2.5 TDI , mogłem kupić 1.9 i chodziłby tak samo .. do tego ta waga 1700... ehh jednym słowem kicha..

Jezeli tak twierdzisz , to stajemy na kresce w Bukowinie ??? , Nie wyzywam , dla czystego sprawdzianu , jak 2.5 jedzie w b6 , bo mialem 2.5 w b5. Ja Q ty Q ja 1.9 ty 2.5 ja po programie , ty też , a i tak myśle że bez problemu mnie objedziesz , b6 vs b6 ????????? A później dalej idziemy pić , ano i kreska na trzeźwo , bo po pijaku niejeżdze.

nie ma problemu Marcin :good: jestem od środy lub czwartku więc najlepiej jakoś tak bo później może być ciężko z jazdą :kox:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:25_________________________________________________

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: :evil:

Brzmi ambitnie :good: o jakiej największej mocy słyszałeś w BLB? w sumie nie słyszałem aby tam był jakiś większy potencjał :wink4:

Zresztą wszystko poniżej 3.0 to kupa , tak po chipsie masz 50-80kucy więcej i to jest coś

herezje szerzysz :)

1.9 TDI PD ARL 150 KM + chips = 200 KM

a są wersje 4x4 :wink4:

Pokaż mi ten silnik w A4 bo przecież nie mówię o seatach i innych badziewiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, daj sobie spokoj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu Marcin jestem od środy lub czwartku więc najlepiej jakoś tak bo później może być ciężko z jazdą

W piątek ok 15 nie bedziesz trzeźwy????? Krecha dla porównania Q po programie :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:43_________________________________________________U mnie nie ma koksu , jest lekki koks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu Marcin jestem od środy lub czwartku więc najlepiej jakoś tak bo później może być ciężko z jazdą

W piątek ok 15 nie bedziesz trzeźwy????? Krecha dla porównania Q po programie :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:43_________________________________________________U mnie nie ma koksu , jest lekki koks

moze rybitwy? ja tez bym wpadł :evil:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:45_________________________________________________marcin ile masz po programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr , Jarko, Themon .............. przypominam że jutro sie widzimy na kaziku i uzgadniamy reszte odnosnie Bukowiny a potem :drunk::dance::drunk::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr , Jarko, Themon .............. przypominam że jutro sie widzimy na kaziku i uzgadniamy reszte odnosnie Bukowiny a potem :drunk::dance::drunk::dance:

Ooo, w końcu ktoś coś mądrego tu napisał :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin ile masz po programie

around hundert siebzig PS und drei hundert achtzig NM :) powered by rogalotti MR motors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Ogr , Jarko, Themon .............. przypominam że jutro sie widzimy na kaziku i uzgadniamy reszte odnosnie Bukowiny a potem :drunk::dance::drunk::dance:

Ooo, w końcu ktoś coś mądrego tu napisał :kox:

to będzie szybkie zebranie, słyszałem że max 2 godzinki :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogr , Jarko, Themon .............. przypominam że jutro sie widzimy na kaziku i uzgadniamy reszte odnosnie Bukowiny a potem :drunk::dance::drunk::dance:

Ooo, w końcu ktoś coś mądrego tu napisał :kox:

to będzie szybkie zebranie, słyszałem że max 2 godzinki :naughty:

Szybko i treściwie i pewnie wkrótce regularnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze szybciej :polew: przejdziemy do rzeczy , znaczy sie do Wyborowej :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narka :cool1:

3m sie i do jutra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...