Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja już mam nowy :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:42_________________________________________________

sieeeeema :cool1:

siema ziom [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________

wstyd i jak nas mają lubić :naughty:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 18:43_________________________________________________

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

zazdrości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Spoko Suli jestem z Tobą.. :paker::silacz:

Nie bój nic - już są nasi.. :black::bokser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Spoko Suli jestem z Tobą.. :paker::silacz:

Nie bój nic - już są nasi.. :black::bokser:

Strach sie bac :decayed::polew:[br]Dopisany: Marzec 26, 2009, 07:06:56 _________________________________________________

:hi:

Jak tam po zlociku? :)

Bardzo pozytywnie :banan::yeee:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurna macie ekipę :shocked: :gwizdanie:

co Ci sie nie podoba :gwizdanie: :baseball: :baseball: :baseball:

Spoko Suli jestem z Tobą.. :paker::silacz:

Nie bój nic - już są nasi.. :black::bokser:

Ktoś tu ma problema? :vava::yeah: Zapraszamy do Krakowa, Wąski młodzi mają problem :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski pionków nie rusza , do takich zadań jest Kepasa :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________robi to za pączki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski pionków nie rusza , do takich zadań jest Kepasa :kox:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 19:35_________________________________________________robi to za pączki :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich , moje subiektywne zdanie na temat wyczynów jarosława

pewien gość rezał mi immo do nowych kluczyków scyzoryków i pogadaliśmy sobie troszkę i się okazało że jeśli nie masz odcięcia na wtyczce do kompa w samochodzie to klient po otwarciu drzwi podłącza się przez wtyczkę do kompa w samochodzie i nie potrzebuje kluczyka żeby furacza odpalić w czasie który potrzebuje na uruchomienie programu w laptopie czyli około 60 sekund , więc 10 minut jarosława to pic na wodę , jedyny ratunek przed złodziejami to gps ale w kontenerze czy podziemnych garażach nie działa, czy odcięcia wtyczki kompa , zapłonu , silnika itp , po prostu wszystko co spowalnia uruchomienie samochodu jednocześnie zniechęcając złodzieja

więc podsumowując działają wszelkie nietypowe chaupnicze blokady bo wszystkie autoryzowane zabezpieczenia złodzieje mają opanowane do perfekcji , więcej nie będe już pisał bo wystarczająco podpadłem "środowisku"

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich , moje subiektywne zdanie na temat wyczynów jarosława

pewien gość rezał mi immo do nowych kluczyków scyzoryków i pogadaliśmy sobie troszkę i się okazało że jeśli nie masz odcięcia na wtyczce do kompa w samochodzie to klient po otwarciu drzwi podłącza się przez wtyczkę do kompa w samochodzie i nie potrzebuje kluczyka żeby furacza odpalić w czasie który potrzebuje na uruchomienie programu w laptopie czyli około 60 sekund , więc 10 minut jarosława to pic na wodę , jedyny ratunek przed złodziejami to gps ale w kontenerze czy podziemnych garażach nie działa, czy odcięcia wtyczki kompa , zapłonu , silnika itp , po prostu wszystko co spowalnia uruchomienie samochodu jednocześnie zniechęcając złodzieja

więc podsumowując działają wszelkie nietypowe chaupnicze blokady bo wszystkie autoryzowane zabezpieczenia złodzieje mają opanowane do perfekcji , więcej nie będe już pisał bo wystarczająco podpadłem "środowisku"

pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

tzw 8 pin :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zamontować kurek na wężu paliwowym i po zostawieniu samochodu gdziekolwiek wczołgiwać się pod niego i zakręcać wajche :decayed: gwarantowane że nie odpalą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zamontować kurek na wężu paliwowym i po zostawieniu samochodu gdziekolwiek wczołgiwać się pod niego i zakręcać wajche :decayed: gwarantowane że nie odpalą :decayed:

laweta

Panowie kupcie

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6897037

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynując/kończąc wątek

zawsze są dwie strony medalu , pomimo wykorzystania technologii w złym celu powinniśmy być dumni że polacy potrafią stworzyć urządzenia których nie mają jeszcze inni ( no może poza bondem ) ale to już inna bajka

bo Polak potrafi , tyle że sytuacja zmusza nas do wykorzystywania innowacji w nielegalnych procederach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontynując/kończąc wątek

zawsze są dwie strony medalu , pomimo wykorzystania technologii w złym celu powinniśmy być dumni że polacy potrafią stworzyć urządzenia których nie mają jeszcze inni ( no może poza bondem ) ale to już inna bajka

bo Polak potrafi , tyle że sytuacja zmusza nas do wykorzystywania innowacji w nielegalnych procederach

inni też potrafią [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:05_________________________________________________

zostaw , zawieziesz themona na ślub :kox: apóźniej się go spali i kasa z AC :decayed:

:blink:

nie ma sprawy [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:05_________________________________________________Jak zdrówko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzątnij garaż na sobotę na 8:00 - będę :decayed:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 20:06_________________________________________________kiepsko , dzisiaj już tylko 38,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...