Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś spot dziś wieczorkiem ?

no będzie małe rezanko :gwizdanie: jak cos to phone :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hej,

kurde moja auto jest dzisiaj bogatsze o za***iście dluga biala ryse z boku (polowa przednich drzwi i cale tylnie) :wallbash: pie#@%^$%& parkingi supermarketowe :sick3:

musze to jak najszybciej naprawic bo sie nabawie depresji, normalnie az slabo mi sie zrobilo jak to zobaczylam :confused4:

sa jakies posty jak to sie likwiduje jakies polerki G3 itp itd ale to trzeba miec jakis sprzet do polerowania chyba i wogole. Czy wogole trzeba sie na tym dobrze znac by to samemu zrobic? jesli tak to znacie kogos w krk kto takie rysy usuwa. Gdyby to bylo na jasnym metalikowym lakierze to by tak tragicznie nie wygladalo jak na czarnym :shocked:

:( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

kurde moja auto jest dzisiaj bogatsze o za***iście dluga biala ryse z boku (polowa przednich drzwi i cale tylnie) :wallbash: pie#@%^$%& parkingi supermarketowe :sick3:

musze to jak najszybciej naprawic bo sie nabawie depresji, normalnie az slabo mi sie zrobilo jak to zobaczylam :confused4:

sa jakies posty jak to sie likwiduje jakies polerki G3 itp itd ale to trzeba miec jakis sprzet do polerowania chyba i wogole. Czy wogole trzeba sie na tym dobrze znac by to samemu zrobic? jesli tak to znacie kogos w krk kto takie rysy usuwa. Gdyby to bylo na jasnym metalikowym lakierze to by tak tragicznie nie wygladalo jak na czarnym :shocked:

:( :( :(

jezeli to niezbyt gleboka rysa to pasta polerska powinna dac rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sproboje zrobic fote :) chociaz po ciemku na czarnym aucie bedzie pewnie g.... widac:) ale sproboje, przy okazji pojde po jakiegos browara bo na trzezwo nie zniose tej rysy :confused4:

Nie wiem czy jeden browar wystarczy na tak długą ryse :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sproboje zrobic fote :) chociaz po ciemku na czarnym aucie bedzie pewnie g.... widac:) ale sproboje, przy okazji pojde po jakiegos browara bo na trzezwo nie zniose tej rysy :confused4:

Nie wiem czy jeden browar wystarczy na tak długą ryse :wink4:

Jak nie to nastepny :) Szkoda furaka :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te są fajne :good:

jakiś spot dziś wieczorkiem ?

no będzie małe rezanko :gwizdanie: jak cos to phone :wink4:

Ci znowu rezają :kox:

tak jak ustaliliśmy wczoraj na spocie, termin i pokoje zarezerwowane :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/odp_spoty_chrzanowskie-t17154.0.html;new#new

Już sprawdzam co i jak :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje zrobić fotę :) chociaż po ciemku na czarnym aucie będzie pewnie g.... widać:) ale spróbuje, przy okazji pójdę po jakiegoś browara bo na trzeźwo nie zniosę tej rysy :confused4:

szkoda, następnym razem parkuj na dwóch miejscach :naughty: wtedy masz pewność że nikt Cię nie przerysuje :wink4:

ja tez mam pamiatkę po ostatnim postoju w markecie i od tamtej pory parkuję nieco inaczej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos na forum sie bawi w pomniejszanie zdjec w podpisie ?

Zaraz poprawie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuje zrobić fotę :) chociaż po ciemku na czarnym aucie będzie pewnie g.... widać:) ale spróbuje, przy okazji pójdę po jakiegoś browara bo na trzeźwo nie zniosę tej rysy :confused4:

tylkonie pij za duzo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam pamiatkę po ostatnim postoju w markecie i od tamtej pory parkuję nieco inaczej :gwizdanie:

a ja zaczne parkowac chyba jak moja ciotka na samym koncu parkingu pol km od wejsca do marketu :> gdzie nie ma wogole aut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba parkować na dwóch miejscach parkingowych zeby juz nikt nie wjechał, ja tak robie i nie mam rys :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba parkować na dwóch miejscach parkingowych zeby juz nikt nie wjechał, ja tak robie i nie mam rys :decayed:

Ciebie to sie boją bo masz z tyłu na półce tonfe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba parkować na dwóch miejscach parkingowych zeby juz nikt nie wjechał, ja tak robie i nie mam rys :decayed:

To wtedy ktos wyskrobie kozikiem: "jak parkujesz lajzo" :mysli::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ustaliliśmy wczoraj na spocie, termin i pokoje zarezerwowane :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie/odp_spoty_chrzanowskie-t17154.0.html;new#new

Zapisywać się :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex w samochodzie mam co innego pokaze Ci na spocie :naughty:

dobra Moi Mili uciekam oglądać film z Brusem Wilisem - Osaczony bo nie widziałem go jeszcze a własnie mi się ściągnął

do tego whisky z colą i jest dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex w samochodzie mam co innego pokaze Ci na spocie :naughty:

lufe do czyszczenia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex w samochodzie mam co innego pokaze Ci na spocie :naughty:

lufe do czyszczenia :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...