Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

żeby np nie mielić :naughty:

:polew: :polew:

:polew: :polew:

ktoś sie orientuje czy to dobra cena, wąski jak byś chciał doradzić pisząc " po co " to nie pisz :):polew: pytam poważnie

http://cgi.ebay.pl/Spiegelkappen-Alu-Look-fuer-Audi-S4-A4-8E-8H-B6-B7_W0QQitemZ330265289626QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item330265289626&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron, opony lipa ale wymienisz http://allegro.pl/item614662012_alufelgi_17_audi_a4_s2_s4_a6_a8_s8_100_91.html

...na gieldzie 17 ladne kosztuja jakies 600-700pln ale IMHO kupuj 18""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby np nie mielić :naughty:

:polew: :polew:

:polew: :polew:

ktoś sie orientuje czy to dobra cena, wąski jak byś chciał doradzić pisząc " po co " to nie pisz :):polew: pytam poważnie

http://cgi.ebay.pl/Spiegelkappen-Alu-Look-fuer-Audi-S4-A4-8E-8H-B6-B7_W0QQitemZ330265289626QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item330265289626&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

polecam montowałem sprawdzają się ,ładnie wyglądają po zimie nic się z nimi nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waskie jakie Twoje dystanse :gwizdanie: :mysli:

Casting daje rade i dobry pomysl na nude :decayed:

Dzieki wszystkim za spota :naughty::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jesli to oryginal to dobra.

Sam szukam, a byly na allegro swego czasu takie za 400pln to sie zastanawialem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAnowie dzieki za spota :hi:

Wąski dzieki za czekoladki przynajmniej było cieplej po alkoholu

siemian dzieki za pomoc w rezanku

TruOgre dzieki ze koło mnie stałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jesli to oryginal to dobra.

Sam szukam, a byly na allegro swego czasu takie za 400pln to sie zastanawialem

na pewno nie oryginał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski mozesz wziac udzial w Castingu. Zarobisz nawet 50pln :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski gdzie to w polsce kupie , bo na ebayu konta nie mam a na allegro nie znalazłem. :confused4: Chyba że dasz rade załatwić takie alu look lusterka..... a'la s4 [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________

Cena jesli to oryginal to dobra.

Sam szukam, a byly na allegro swego czasu takie za 400pln to sie zastanawialem :wallbash:

Nie pitol, za 400 zaraz bym brał. Ori chodząróżnie , nawet od 1000 w góre jak tak patrze na aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski mozesz wziac udzial w Castingu. Zarobisz nawet 50pln :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

padłem kurw.a :polew: :polew: :polew::nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale nie kupuj podroby...zetrze sie szybciutko na bialo po kilkunastu myciach i szmatce + slonce i w d*pie. Poszukaj nawet uzywek ale ORI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam , że to jest to samo co ma np malik , czyli tak zwane satynowe obudowy lusterek a'la s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski gdzie to w polsce kupie , bo na ebayu konta nie mam a na allegro nie znalazłem. :confused4: Chyba że dasz rade załatwić takie alu look lusterka..... a'la s4 [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:21_________________________________________________

Cena jesli to oryginal to dobra.

Sam szukam, a byly na allegro swego czasu takie za 400pln to sie zastanawialem :wallbash:

Nie pitol, za 400 zaraz bym brał. Ori chodząróżnie , nawet od 1000 w góre jak tak patrze na aukcje.

no wlasnie :wallbash:

nas allegrop sa cale lusterka z obudowami po 700pln za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzywki ori sa jak na lekarstwo , bida straszna na allegro z nimi. A jak są to cena własnie zabija

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item605730880_audi_rs4_s4_a4_s_line_2001_2008_lusterko_lewe_nowe.html

http://allegro.pl/item604341663_audi_a4_s4_00_08_lusterko_prawe_aluminiowe.html

a srodki w swoich odbudowach odsprzedajesz :)[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:27_________________________________________________

Waski mozesz wziac udzial w Castingu. Zarobisz nawet 50pln :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

padłem kurw.a :polew: :polew: :polew::nabijasie:

Padłeś, POWSTAN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski będziesz w stanie mi jutro powiedzieć czy byś się decydował na ten klimatronik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam , że to jest to samo co ma np malik , czyli tak zwane satynowe obudowy lusterek a'la s4

dokładnie te same [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:30_________________________________________________

Wąski będziesz w stanie mi jutro powiedzieć czy byś się decydował na ten klimatronik?

nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...