Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Waski mozesz wziac udzial w Castingu. Zarobisz nawet 50pln :polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

BUJAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Kerczi dzieki za kalendarzyki , miło popatrzeć jak zmieniałeś koła szybciej niz w pit stopie Kubicy :wink4:

jak ściągne listwy srebrne dam Ci znać.

ykk duzo obserwujesz ale zacznij więcej nawijać :wink4:

dzis furmanki dopisały jest na s coraz wiecej, ja juz dzis pod blokiem u siebie wsadziłem gościowi do b6 kalendarzyk za wycieraczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma byc...rs4 ma inne lusterka niz s4 ale s4 ma takie same jak CYWIL wiec nie kupuj zadnych look line, a'la tylko konkretnie od s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kerczi moze wybrzydzam , ale po pierwsze to aukcja i nie wiadomo jaka cena bedzie , a wtych piniążkach to turbo wolałbym kupic jak bym był w potrzebie. No ale niestety coś robi cene w modelu s4 , jest droższe niż a4 to i miedzy innymi takie pierdoły są drogie :confused4:

Ps Kerczi dzieki za kalendarzyki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak ma byc...rs4 ma inne lusterka niz s4 ale s4 ma takie same jak CYWIL wiec nie kupuj zadnych look line, a'la tylko konkretnie od s4

A czym się różnią ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym czym srebrne pokrywy w laptopach z marketu za 1500pln na promocji od laptopow za 4000pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te satynowe są :good: tylko gdzie je w pl dostać ??? Wąski da sie coś załatwić ??? :)

zapytam tu i tam :naughty:[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:39_________________________________________________

tym czym srebrne pokrywy w laptopach z marketu za 1500pln na promocji od laptopow za 4000pln

a widziałeś je na żywo ? ja tak

a co ty wiesz o wyglądzie kupując takie felgi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czytaj dokladnie: w ORI S4 obudowa jest aluminiowa a nie plastikowa i pomalowana jak w tych wszystki LOOK or A'LA[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:40_________________________________________________

TRUE :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item604341663_audi_a4_s4_00_08_lusterko_prawe_aluminiowe.html

to mój kolega sprzedaje za swojej S4 /są dwa odcienie /[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________wiem czym rożni się S4 od RS4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski chcialbym Ci przypomniec ze takie felgi to Ty mi kupiles :) KOLEGA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak Te które wkleiłeś naprawdę warto kupić.Nie są to oryginały ale bardzo ładnie wyglądają .Mogę prosić znajomego to podjedzie i sobie oglądniecie :) Oryginalne w ASO coś ok 800 zł za 1 szt

http://cgi.ebay.pl/Spiegelkappen-Alu-Look-fuer-Audi-S4-A4-8E-8H-B6-B7_W0QQitemZ330265289626QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item330265289626&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:48_________________________________________________

Wąski chcialbym Ci przypomniec ze takie felgi to Ty mi kupiles :) KOLEGA...

:cool1:

:polew: :polew: w ciemno wal jak coś jeszcze chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak Te które wkleiłeś naprawdę warto kupić.Nie są to oryginały ale bardzo ładnie wyglądają .Mogę prosić znajomego to podjedzie i sobie oglądniecie :) Oryginalne w ASO coś ok 800 zł za 1 szt

http://cgi.ebay.pl/Spiegelkappen-Alu-Look-fuer-Audi-S4-A4-8E-8H-B6-B7_W0QQitemZ330265289626QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item330265289626&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 23:48_________________________________________________

Wąski chcialbym Ci przypomniec ze takie felgi to Ty mi kupiles :) KOLEGA...

:cool1:

:polew: :polew: w ciemno wal jak coś jeszcze chcesz

chyba ze carbonowe, tylko ze mam czarne auto, a z dostępnością też kiepsko. poczekam jeszcze chwile , i jak co to zakladam konto na ebay i biore alu look. Wąski jak coś daj znać jak byś miał dostęp do takich :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz carbonu, nie bedzie sie to komponowac z chromami :)

:confused4: no tak , ykk maluj dokładki :wink4: bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz 2 osoba mi to dzis mowi.. :tongue4:

Takie sa plany, ale jakos ciezko mi sie za to zabrac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...