Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie u mnie ,nowy asfalt drogę się zamknie 1,4 mili prawie :)

ABS nie ma nic do tego :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Możecie u mnie ,nowy asfalt drogę się zamknie 1,4 mili prawie :)

ABS nie ma nic do tego :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

teraz??? teraz to sobie.....w castingu wystap... ;p jak potrzebowalem to gdzies byl??? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, siemian, jak chcecie stanąć na kreske to przyjedźcie na rybitwy, a nie szukajcie ruchliwych ulic. Tam jest bardzo dobry asfalti długa prosta droga, do tego jest bezpiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz bylem :) wiec jestem za...ale widzisz ze Siemian juz ciagle żre ze stresu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ma obawy czy aby na pewno wygra, a nie czeka go co tygodniowe pucowanie twojego wozu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez smieje sie z moich diod mocy to pewnie wygra i bedzie mial czystego furaka co tydzien :)

a jak nie to zalozy http://www.allegro.pl/item616069965_tuning_300_koni_audi_a4_a6_vw_passat_tuning.html i wtedy moze nie bedzie sie bal stanac na kreske z clio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie u mnie ,nowy asfalt drogę się zamknie 1,4 mili prawie :)

ABS nie ma nic do tego :cool1:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 15:32_________________________________________________jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty:

teraz??? teraz to sobie.....w castingu wystap... ;p jak potrzebowalem to gdzies byl??? :wink4:

Mówiłem ale Ty chciałeś JUŻ[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2009, 19:25_________________________________________________

jak ktoś szuka klucza do klocków tył to mam :naughty

chyba do tłoczka :tongue4:

Masz oryginalny ??

Nie ale idealnie pasuje ,mam zaciski dla Ciebie :naughty:

Marcin J tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nex miałeś racje chłopaki z norauto z.ebali robotę... :polew:

nie poradzili sobie z odkręceniem tylnych amorków, czekam na jutro mają sprowadzić jakieś części do nich - z tego co zrozumiałem nie poduszki jeno jakieś mocowania :kox: :kox:

poprostu opad szczeny

mechanik - wymiatacz potrzebował 10 min żeby zrozumieć jak uruchomić furę, jeśli ma odcięcie zapłonu, już chciałem stamtąd uciekać, ale zaliczka i nowiutkie amorki w pudełkach :slina: mnie powstrzymały :>

hehehe noratuo :decayed:

na marginesie to a4 b5 ma 2x mcphersona tzn i przód i tył?? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki jestes tego pewien, że nie ma mcphersona?? bo mi buce policzyli wstępnie obie osie mcpherson (większa kasa za robiciznę), tłumacząc, że jesli na amortyzatorze jest spręzyna to jest mcpherson, a przecież 90% albo więcej ma spręż na amortyzatorach... zgłupiałem..

hehe z ogrodnikami to możliwe, ze przekwalifikowali pracowników działu ogrodniczego albo kasjerów z OBI, jest obok, i wtedy kompetencje by się zgadzały... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisał dodatkowe wyjaśnienie Kamil, czyli cennik i myślenie z epoki Żuka i Poldolota - sprężyna osobno i resor z tyłu a jeśli nie to znaczy jest McPherson :polew: , Choć tak po prawdzie to przy wielowahaczu robocizna jest podobna jak w McPhersonie - ale tu może właśnie Kamil się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rtocki i sokół, dzięki Panowie :wink4: a co, w takim razie jak nie mcpherson to się będę kłócił!! :decayed: wystarczy że mnie naciągneli na "mocowania" amortyzatorów, które pewnie były do uratowania...

a co do tyłu to ostatecznie też nie mcpherson? hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...