Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy kropek :decayed: Trzeba to oblac... :polew:

pierwszy ale nie ostatnii :naughty:

:naughty:

a Ty co tak mrugasz, też chcesz :gwizdanie:

Co sie pytasz dawaj,uzej władzy :naughty:[br]Dopisany: Czerwiec 10, 2009, 06:09:44 _________________________________________________

ale poszalałem znowu dzisiaj po lesie, biedne to moje podwozie

A4 smigasz po lesie?? :kox:

pytam ironicznie bo nie lubie jak się ktoś wtrąca między wódke a zakąske a Pablo ma tyle do dawania kropków co.... mam nadzieję że zrozumie a co do drugiego pytania, to tak, jeżdżę A4 po lesie, zdaża mi się nawet nie raz, największy mój wyczyn to przejechanie świeżo zaoranego pola i sforsowanie rzeki łososiny :naughty: ostro było :polew: :polew: :polew:

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

WItam :hi:

WIdzę że akcja nie tylko działa się na niebie ale i na forum :D Ile kropek jest za klubowicza?

2 :> kropki , potem, ban , potem powrót w wielkim stylu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam :hi:

WIdzę że akcja nie tylko działa się na niebie ale i na forum :D Ile kropek jest za klubowicza?

2 :> kropki , potem, ban , potem powrót w wielkim stylu :)

Pomiedzy 2 kropka a Banem jest :foch:

:naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ja chce klubowicza, bo od nowa logować mi sie nie chce :D A zasluguje poniewaz dzisiaj zone klienta zmobilzowalem na spota w niedziele :D Avantem B7 podjechala :D[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________Zieluch Ty to chyba o stypendium Jarosława K. aspirujesz bo od 2 tygodni tylko książki iksiązki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale po co Panowie te kropki? co one wogole daja? :). Jak ktoś ma do kogos problem to sie wyjaśnia osobiście a nie jak dzieci neo wyzywając sie przez internet. Siemian i Bruno spotykacie się, jeden drugiego :bicz: i obeszło by sie bez kropek, no chyba że pod okiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa kryteria.. :naughty:

Ej jezyk wlasnie mam sprawe - wez napisz oswiadczenie ze zrzekasz sie 1000 postow na moja korzysc a ja zrobie przywlaszczenie :D Tobie sie nic nie stanie a mi tak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak z tym stypendium..? Bo przydala by sie kasa.. :naughty: bo nawet na jedzenie nie mam.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię :tongue4: gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię :tongue4: gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład :)

rozmawiałem z Piotrem bo serwisuje u niego swoje, jego pali więcej :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1.8 T jeżdżone dynamicznie po miescie to 12-15 litrów i niech mi nikt głupot nie mówi że mu pali mniej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze chciałem allroada ale raz za drogi był, dwa za dużo pali i części za drogie, a moja niunia póki co daje radę :naughty:

o przepraszam, jako oddany wielbiciel (i mam nadzieję przyszły użytkownik) allroadów upominam Cię :tongue4: gdyż 2.5 tdi w tej budzie naprawdę nie pali dużo, zapewne mniej niż Twoje 1.8T - zapytaj Piotrusia z AKP na przykład :)

2.5 to g.no :decayed: sorki, ale taka prawda

tylko 1.9 tdi albo 1.8 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 1.8 T jeżdżone dynamicznie po miescie to 12-15 litrów i niech mi nikt głupot nie mówi że mu pali mniej :evil:

powyżej 12 prawie nigdy nie mam :gwizdanie:

jeżdzone dynamicznie masz napisane przeciez :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitał. Własnie wróciłem z Bielskiego spocika. Ale mam jakoś dobry humor :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>PABLO, mam prośbę do człowieka z branży czyli Ciebie. Jest w MM taka navi Manta z BT (bodajże GPS 050 ?). Czy mógłbyś na spokojnie (nie pilne) sprawdzić jak to się komunikuje z komórką i np. jaka jest jakość rozmowy przez nią (mikrofon+wbudowany głośnik, czy da się gadać czy raczej ani nie zrozumiesz co ktoś mówi ani ciebie nie słyszą wyraźnie). Ew. dodatkowa prośba ale to już byś ją musiał wziąść do auta na 30 sekund i zobaczyć czy zmieści się w b5 pomiędzy kolumną kierownicy a panelem centralnym na szerokość (za wajhą od wycieraczek, mniej więcej na tej krótkiej listwie ozdobnej). Jakość nawigowania zwisa mi zasadniczo nacią od pietruszki, potrzebuje to używać jako zestaw handsfree. U nas w RZ w MM niestety jakiś umysłowo ociężały Czesio nie potrafił nawet uruchomić takiej co była na "wystawce", a powiedział, że nie będzie rozpakowywał następnego egzemplarza bo jest kurfa zapieczętowany tymi czerwonymi plastikowymi tasiemkami. Może masz jakiś dyżur w weekend to akureat będziesz miał zajęcie :wink4: . Z góry thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...