Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

...

Pablo, ile u Was w MM trza dać za PS3 :?:

Nie opłaca się bo mają chore ceny na tym dziale, czasami są promocje gdzie naprawdę się opłaca ale to bardzo rzadko się zdarza.

Z grami + akcesoria dodatkowe coś koło 1600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się bo mają chore ceny na tym dziale, czasami są promocje gdzie naprawdę się opłaca ale to bardzo rzadko się zdarza.

Z grami + akcesoria dodatkowe coś koło 1600zł

Widziałem ostatnio w MM z grami właśnie za coś około 1400zł :gwizdanie: pewnie w M1 jest taniej jak u Was :wink4:

za dużo :evil: na samym allegro znajdziesz sklepy w których jest dużo taniej i jeszcze gry dorzucają :cool1:

Szperałem na ceneo i najtaniej 1350zł na allegro coś ponad 1200zł i to tylko jeden sklep :mysli: no i chyba dysk 40GGB. Jak coś taniej to używki z gwarancją, ale też trzeba koło 1000zł dać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się bo mają chore ceny na tym dziale, czasami są promocje gdzie naprawdę się opłaca ale to bardzo rzadko się zdarza.

Z grami + akcesoria dodatkowe coś koło 1600zł

Widziałem ostatnio w MM z grami właśnie za coś około 1400zł :gwizdanie: pewnie w M1 jest taniej jak u Was :wink4:

No co ty :tongue4:

U mnie było najtaniej za 1299zł z grami.

I powtarzam jeszcze raz, to że firma ta sama to nie oznacza ze w obu sklepach są takie same ceny :!:

Ceny się różnią i zależy od tego jakie są promocje i każdy sklep ma swoje gazetki, najlepiej lookajcie na stronie co do oferty, tylko na bilbordach jeśli jest jakaś reklama to obowiązuje na MM i MM2.

Polecam jeśli ktoś nie słyszał :cool1:

http://www.youtube.com/watch?v=5lLo85rOUJw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie gierki najlepiej kupować :?: Też allegro :?:

jeszcze konsoli nie mam a już bym kupił takie gran turismo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie gierki najlepiej kupować :?: Też allegro :?:

jeszcze konsoli nie mam a już bym kupił takie gran turismo :kox:

To poczekaj lepiej jak ukaże się pełne GT5 bo jeszcze nie ma (chyba, nie sprawdzałem) ja w GT4 mnóstwo godzin przegrałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie gierki najlepiej kupować :?: Też allegro :?:

jeszcze konsoli nie mam a już bym kupił takie gran turismo :kox:

zapraszamy do tematu Jarko :

http://www.a4-klub.pl/smf/w_co_kto_gra_pc_psps2ps3x360-t48965.0.html;msg958705;topicseen#msg958705

gry to gdzie taniej, allegro, internet, albo zamiana po prostu, czasem nawet w empiku pojawiają się fajne promocje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Krakowa mam do kogoś z was prośbę zamierzam kupić silnik 2.0 TDI BKD znalazłem właśnie taki w Skawinie 15km od Krakowa, problem w tym, że mieszkam we Wrocławiu :kwasny: Czy ktoś mieszkający blisko mógłby podjechać i zobaczyć w jakim stanie jest ten silnik i czy faktycznie wygląda na 30tys.przebiegu. Prośba do kogoś kto umiałby mniej więcej ocenić taki silnik. Ewentualne koszty dojazdu zwrócę. pozdr.

W skawinie??? HMMM jesli od Goscia z Allegro ktory ma login KLIMEKSERVICE i numer telefonu chyba na 503 to bardzo rzetelny gosc, osobiscie kupilem u niego juz wiele czesci , chlop robi glownie audi i jest w tym bardzo dobry, wiec najprawdopodobniej jest tak jak mowi...niestety nie znam sie na silnikach wiec raczej moja wizyta w tym nie pomoze :/[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 14:30_________________________________________________http://www.tvn24.pl/2238693,12690,0,0,1,wideo.html

nie nie kolego to nie KLIMEKSERVICE, ale też z allegro. Szkoda, że się nie znasz w sumie to tak jak ja :wink4: ale dzięki za chęci. pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie Ci się tak do łóżeczka spieszy?

młody żonkoś jeszcze to co się dziwić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...