Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

czesc wszystkim chciałem sie podzielić refleksjami jakie mnie spotkały a mianowicie zastanawiałem sie czy zostawić sobie bmw czy audi i juz wiem po dzisiejszym dniu testowania ze jedynka to troche za uboga wersja w porównaniu do mojej a4 i niby silnik o podobnych parametrach a według mnie zbiera sie duzo gorzej dlatego postanowiłem wystawić ją na sprzedaż tu do niej link , auto ładne ale małe.

http://www.allegro.pl/item831128127_okazja_bmw_118d_zarejestr_zadbany_ogl_prywatne.html

sokol oceń swoim fachowym okiem :wink4:

ładna ale faktycznie uboga wersja

co do silnika to z tymi CR tak jest, że nie czuć takiego gwałtownego przyśpieszenia a ciągną równomiernie do końca wiec to napewno tylko Twoje odczucie ze audi wbija lepiej w fotel choc moc w bmw faktycznie nie poraża

sam mam podobnie, jak sie przesiade z mojej bety do AVF mojego taty, to audi ma taki strzał z dołu ze "wbija" w fotel i jej odczucie ze lepiej przyspiesza ale tak do 3000 rpm, gdzie tdi zdycha a bmw idzie dalej

zresztą pojezdzij sobie nią troche to zobaczysz o czym mówie

w Twoim przypadku narazie zostałbym przy audi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje, poczułem to o czym mówisz audi łapie z dołu power a bmw powyzej 3tys , jedno nie ulega wątpliwości beta lepiej sie klei do asfaltu

dodam na margnesie ze dzis w pierwszym dniu testowania złapał mnie foto radar niestety przenośny :wallbash: i nie uchronie sie od kary a było troche na cyferblacie i to sporo :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera sie ktoś gdzies na impreze "Andrzejkową" :naughty:

można zrobić jakieś wspólne wyjście , tylko gdzie?

+?

hmmm moze byc kiepsko tam , generalnie wszedzie nie jest zaciekawie ostatnio :gwizdanie:

zawsze mozna u mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Oglądałem dzisiaj te 2012, fajne efekty ale po ch:decayed: j im się udało na końcu :?: :decayed:

Boseron zostań przy A4 :wink4:

Zgaście później :)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jest ktoś chętny na profi sesję foto swojej A4 ?

a cos wiecej.......[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 04:41_________________________________________________wstawac śpiochy budzimy sie do życia !!!! :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...