Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hmmm... czyli?

użyje gasnicy do gaszenia pożaru w srodku :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 08:52_________________________________________________
Kamil ja chętny, ale najpierw musze spłodzić potomka wiadomo czemu :evil:

to na co Ty czekasz :naughty:, niedługo zaczną mówić że siutrem strzelasz :wink4:

:shocked:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 08:52_________________________________________________
Kamil ja chętny, ale najpierw musze spłodzić potomka wiadomo czemu :evil:

ja też ale jednak podobno jest to niebezpieczne ,szkoda :) Kamil by zrobił sesję :good:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 08:53_________________________________________________Uwaga

http://motoryzacja.interia.pl/news/przed-nim-nie-uciekniesz,1410735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że ostatnio panuje jakaś moda na takie wyjazdy bo w niedługim czasie słyszałem o tym od wielu osób.

Myśle że może to być fajna sprawa.

A tak w ogóle to :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

apropo czarnobyla to moze być fajna wycieczka

swego czasu byliśmy ekipą 12 chłopa na 3 samochody w nocy nie pamiętam jak sie nazywa ta miejscowość ale około 120 km od krakowa jest taka miejscowość w górach niedaleko góry żar takie centrum turystyczne basen kilka hoteli 10 piętrowych całkowicie opustoszałych bo firma zbankrutowała.

pojechaliśmy tam na zajawke w godzinach nocnych naprawde polecam...... basen, sala konferencyjna,pokoje z wyposażeniem tylko społęczność lokalna rozkradła wszystko co było wartościowe.

nawed szyby windowe stoją nienaruszone - wchodzilismy na 11 piętro na dach wieżowca po drewnianych schodach- fajna zajawka, adrenalina podskoczyuła, mieliśmy tylko kilka latarek, była dobra zabawa. Dowiem sie jak sie nazywa ta miejscowość tylko to było 10 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej to jest. to jest jak się jedzie z bielska na żywiec. Nazywa się kozubnik[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 11:34_________________________________________________o był hotel. I jest to chyba bliżej niż 120km z Krk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieluch nic sie nie martw, ja sobie tlumacze ze glupi ma wiecej szczescia niz rozumu, tylko terez nie zaloze 16" :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widze mine Zielucha jak tutaj wejdzie...

Nie przejmuj się może za 2 lata też znajdziesz zaciski od eSy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widze mine Zielucha jak tutaj wejdzie...

Nie przejmuj się może za 2 lata też znajdziesz zaciski od eSy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale ja nie szukalem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tutaj jest własnie sprawiedliwość...

Chłopak szuka nie może znaleźć...

Kerczi nie szuka a znajduje... co więcej nawet o tym nei wiedząc i w cenie o ile dobrze pamiętam 120zł/ szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ja się wybieram z kumplami na wiosnę :kox:

Lepiej wybrać wycieczkę z wawy bo podobno mają lepszy program wycieczki niż w krakowie.

Wreszcie odwiedzisz rodzinne strony :decayed:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 13:50_________________________________________________

:hi:

masz wpierd.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 30 zmienia sie tez wzrok?? :tongue4:

I cholera wie co jeszcze :kox:

BTW Kerczi pamiętasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już widze mine Zielucha jak tutaj wejdzie...

Nie przejmuj się może za 2 lata też znajdziesz zaciski od eSy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

W sumie to nie wiem do końca o co chodzi. Z tego co widziałem w niedziele kerczi miał tarcze atf perforowane 321mm na przód.16" koła wchodzą przecież ja mam tę samą średnicę tarczy tyle że nie perforowaną także w czym problem ??

Narazie nie mysle o hamulcach od S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...