Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Plaza, Bonarka :wink4:

Ale tylko w Bonarce jest sala vipowska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Burok nie burok ale siedzieć w skórzanych fotelach, korzystać z barku i pełnego menu bez ograniczeń za jedyne 50-60zł od osoby to fajna sprawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Burok nie burok ale siedzieć w skórzanych fotelach, korzystać z barku i pełnego menu bez ograniczeń za jedyne 50-60zł od osoby to fajna sprawa :naughty:

A pupa sie nie zapoci na skorze przez 161min? (Avatar) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Dzieki, ale jo nie VIP. Jo zwykly burok :polew::wink4:

Burok nie burok ale siedzieć w skórzanych fotelach, korzystać z barku i pełnego menu bez ograniczeń za jedyne 50-60zł od osoby to fajna sprawa :naughty:

nie zapomnij dodać że przez 25 minut bo pewnie co niektórzy mysleli o całodzielnej imprezie :wink4:

[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:39_________________________________________________

Plaza, Bonarka :wink4:

ty rodowity krakusie nie wprowadzaj w błąd ludzi :naughty:

IMAX jest tylko w Plazie :tongue4:

i najlepiej iść na avatara do IMAXA, dużo lepsze efekty niż w zwykłej sali 3d :wink4:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:44_________________________________________________

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

w Castoramie np .

no właśnie byłem w OBI i cisza a na jakim dziale w Casto i jak sie nazywa?

kup zwykłego power tape przecież chodzi o kawałek taśmy a nie turbinę :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: ykk Dzisiaj o 16:41

Plaza, Bonarka

ty rodowity krakusie nie wprowadzaj w błąd ludzi

IMAX jest tylko w Plazie

i najlepiej iść na avatara do IMAXA, dużo lepsze efekty niż w zwykłej sali 3d

heheheheheh Zaraz sie okaze ze rdzenny mieszkaniec krakowa wyróznia sie głównie wiedzą na temat kin. :gwizdanie:

:hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 18:49_________________________________________________

Cytat: sedi Dzisiaj o 16:27

Cytat: sedi Dzisiaj o 16:05

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? (ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Cytat: Wąski. Dzisiaj o 16:13

w Castoramie np .

no właśnie byłem w OBI i cisza a na jakim dziale w Casto i jak sie nazywa?

kup zwykłego power tape przecież chodzi o kawałek taśmy a nie turbinę

to czego szukasz to materiałowa izolacja do kabli. Znajdziesz ją na dziale elektrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Nie chce polemizować ale ta materiałowa w moim przypadku gorzej się spisała od normalnej izolacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Nie chce polemizować ale ta materiałowa w moim przypadku gorzej się spisała od normalnej izolacji.

dokładnie :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam materiałówką pociągnięte i jest ok.

Zastanawiam się jednak czy nie kupić w audi zestawu naprawczego do tych uchwycików.

Kosztują coś chyba 40zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam materiałówką pociągnięte i jest ok.

Zastanawiam się jednak czy nie kupić w audi zestawu naprawczego do tych uchwycików.

Kosztują coś chyba 40zł...

Masz nr. [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:38_________________________________________________

:hi:

koledzy,mam pytanko bo musze owinąc tą magiczną taśemką rolete w moim Avancie bo skrzypi i szukam nigdzie nie moge jej znalesc,wie ktoś gdzie mozna kupic i jak to sie nazywa? :wink4:(ja szukam takiej niby materiałowej)

z góry wielkie dzięki

Nie chce polemizować ale ta materiałowa w moim przypadku gorzej się spisała od normalnej izolacji.

już mam ponad rok [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:39_________________________________________________

:hi: :hi:

dzięki fotki poszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tasiemki byłem w Casto i lipa nie ma ;(

juz nie wiem gdzie tego szukac a ten kociokwik doprowadza mnie do furii :wallbash: :!:

podjedz do mnie to Ci dam Drewniana 11 :) 9-13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...