Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

błotnik się nadłamał w połowie czego tu nie widać...

błotnik pewnie poszedl w namiot na wysokości środka koła bo musiał gdzieś uciec to nie zderzak że go wciśnie i wróci ale to żadne uszkodzenie jakby się złamał na lini maski to już gorzej jak tam chcesz co z tego że z AC jak mógłbyś pójść w kosztorys wziąć kasę z wyceny obgonić temat jak napisałem i na lampki xenon i zderzak z s-y ze spryskami by pewnie było i pamiętaj że srebrny kolor jest najgorszy do trafienia w odcień więc wolałbym podklepać ten błotnik i go pomalować na wpyłkę niż wchodzić z lakierem na drzwi. Jest już ciepło więc jak ci dobrze podkład dosuszą to nie powinno być nic widać że coś było trochę szpachli na błotniku a raczej z tego co pamiętam to bezwypadkowca ogólnie nie masz więc ci korona z glowy nie spadnie. ja tu widzę 1200-1400zł robocizny + lampa a z AC pewnie 5-6 koła wyrwiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no jutro bede wiedzial co i jak. chcialbym zderzak s-line i ksenon. reszta mnie pier**li... tyle ze ja musze leasingowi faktury za naprawe przedstawic wiec mam troche wiecej kombinowania...

na szrotach teraz tyle czesci jest ze czasem warto cos dopasowac niz sie bawic w szpachle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro bede wiedzial co i jak. chcialbym zderzak s-line i ksenon. reszta mnie pier***i... tyle ze ja musze leasingowi faktury za naprawe przedstawic wiec mam troche wiecej kombinowania...

na szrotach teraz tyle czesci jest ze czasem warto cos dopasowac niz sie bawic w szpachle...

Wiem że ty masz te kurniki za płotem i dla ciebie to może nie problem z częścmi ale tu chodzi o to że ty już tam coś miałeś malowane a ja już trochę zje..ów zrobiłem i wiem z doświadczenia że srebrny to przesrany kolor do trafienia w odcień a jak już robisz nie w kolor fabrykę to na dwoje babka wróżyła i żaden lakiernik ci nie zagwarantuje że to co mu wyjdzie z mieszalnika to będzie identyczne z tym co masz na sąsiednich elementach i żeby nie było łaciate to trzeba robić wpyły i wiadomo rozbieranie przy okazji coś poginie to nie dokrecą itd. ja już wiem z doświadczenia że im mniej malarze mają do rozbierania tym lepiej myślisz że używkę kupisz taką bez wgniotka ? nawet jak by ci się udało w kolorze częsci trafić to i tak nie wiadomo jak to u ciebie jest z odcieniem rób jak uważasz jedyny problem to ten liesing bo to temat chyba nie do przeskoczenia ostatnio ze szwagrem ten sam temat przerabiałem w dupcie go pacneli w suzuki grand vitara szkoda mała ale naliczyli mu zdrowo ale nic z tego nie mógł dla siebie urwać bo auto też w liesingu i wszystkie rachunki szly do banku jako do właściciela więc szwagier nawet złotówki by nie zobaczył więc olał temat i poszedł tak jak musiał na bezgotówkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedział tak poszła szydera :polew:

jarko ty mnie chyba śledzisz jak jestem z Agą :decayed:

Dzięki na minispontana :wink4:

Gasimy :kox::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jutro bede wiedzial co i jak. chcialbym zderzak s-line i ksenon. reszta mnie pier***i... tyle ze ja musze leasingowi faktury za naprawe przedstawic wiec mam troche wiecej kombinowania...

na szrotach teraz tyle czesci jest ze czasem warto cos dopasowac niz sie bawic w szpachle...

Wiem że ty masz te kurniki za płotem i dla ciebie to może nie problem z częścmi ale tu chodzi o to że ty już tam coś miałeś malowane a ja już trochę zje..ów zrobiłem i wiem z doświadczenia że srebrny to przesrany kolor do trafienia w odcień a jak już robisz nie w kolor fabrykę to na dwoje babka wróżyła i żaden lakiernik ci nie zagwarantuje że to co mu wyjdzie z mieszalnika to będzie identyczne z tym co masz na sąsiednich elementach i żeby nie było łaciate to trzeba robić wpyły i wiadomo rozbieranie przy okazji coś poginie to nie dokrecą itd. ja już wiem z doświadczenia że im mniej malarze mają do rozbierania tym lepiej myślisz że używkę kupisz taką bez wgniotka ? nawet jak by ci się udało w kolorze częsci trafić to i tak nie wiadomo jak to u ciebie jest z odcieniem rób jak uważasz jedyny problem to ten liesing bo to temat chyba nie do przeskoczenia ostatnio ze szwagrem ten sam temat przerabiałem w dupcie go pacneli w suzuki grand vitara szkoda mała ale naliczyli mu zdrowo ale nic z tego nie mógł dla siebie urwać bo auto też w liesingu i wszystkie rachunki szly do banku jako do właściciela więc szwagier nawet złotówki by nie zobaczył więc olał temat i poszedł tak jak musiał na bezgotówkowo

wiesz myśle że uda się dogadać z lakiernikiem w sprawie dobrego wyfakturowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tytusa zalało, nie miał prądu ani ciepłej wody, mokro, zimno, ciemno to się chłopak grzał jak umiał najlepiej :polew:

:tongue4:

:hi: Panowie

widzę, że wysyp dzieci ostatnio :)

No mnie też czeka za 9 m-cy, dowiedziałem się parę dni temu.

:oklaski: :oklaski:

:good:

Robert będziesz jutro rano w pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj spocik, pamietacie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tytusa zalało, nie miał prądu ani ciepłej wody, mokro, zimno, ciemno to się chłopak grzał jak umiał najlepiej :polew:

:tongue4:

:hi: Panowie

widzę, że wysyp dzieci ostatnio :)

No mnie też czeka za 9 m-cy, dowiedziałem się parę dni temu.

:oklaski: :oklaski:

:good:

Robert będziesz jutro rano w pracy?

tak jak zawsze [br]Dopisany: 25 Maj 2010, 13:48_________________________________________________mam do sprzedania dysze tzw.mgłowe :naughty: i zaciski od S4 B6 do przodu :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzisiaj spocik, pamietacie :naughty:

Pamiętamy :naughty:

KERCZI pamiętaj o vagu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam Pany

Ja już dałem radę ze swoim Vagiem problem był w odpowiednich krokach adaptacji czujników oczka mi już gonią same w lampach więc jest wszystko jak w ori xenon :tongue4: więc wycofuję prośbę o vag-a dla mnie na spota ale Pablo pewnie musi swoją :baseball: przewagować po wczorajszym bo widzę że późno wrócił więc...... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Witam Pany

Ja już dałem radę ze swoim Vagiem problem był w odpowiednich krokach adaptacji czujników oczka mi już gonią same w lampach więc jest wszystko jak w ori xenon :tongue4: więc wycofuję prośbę o vag-a dla mnie na spota ale Pablo pewnie musi swoją :baseball: przewagować po wczorajszym bo widzę że późno wrócił więc...... :wink4:

Trzeba inspekcję wykasować bo mnie wkur^^a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba inspekcję wykasować bo mnie wkur^^a :decayed:

Przecież u ciebie do tego VAG-a nie potrzeba wystarczy przytrzymać przycik od zerowania i włączyć stacyjkę czy jakoś tak nie pamiętam już w B6 i w B7(jak nie chciało się longlife)też tak było i inspekcja się kasował i liczyła od nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i postojowe ja na razie działają i żadnego błędu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba inspekcję wykasować bo mnie wkur^^a :decayed:

Przecież u ciebie do tego VAG-a nie potrzeba wystarczy przytrzymać przycik od zerowania i włączyć stacyjkę czy jakoś tak nie pamiętam już w B6 i w B7(jak nie chciało się longlife)też tak było i inspekcja się kasował i liczyła od nowa

To się robiło po 97r jeśli dobrze pamiętam bo wcześniej się nie dało, chyba że się mylę to niech mnie Sokoły poprawią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...