Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik :wink4:

równie dobrze może nową dacie kupować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik :wink4:

równie dobrze może nową dacie kupować :decayed:

A nie lepiej przerobić cabrio na duży grill, światła nowe zapodać z tyłu i będzie rocznik 2010 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, pewnie tak byś zrobił :gwizdanie: ale delikatna jest różnica miedzy tym co Tobie się podoba a Mi :decayed:

Jarko co ma mój profil do tego co będe chciał kupić ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, pewnie tak byś zrobił :gwizdanie: ale delikatna jest różnica miedzy tym co Tobie się podoba a Mi :decayed:

Ja też bym tak nie zrobił, daj spokój, jeździła po krk kiedyś taka żółta to widziałeś jak to wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się robiło po 97r jeśli dobrze pamiętam bo wcześniej się nie dało, chyba że się mylę to niech mnie Sokoły poprawią :decayed:

no to masz pecha pamiętam że kiedyś może z 5 lat temu koledze tak kasowałem ale jaki to był rocznik myślałem że wszystkie B5 taka mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko co ma mój profil do tego co będe chciał kupić ? :mysli:

Ehh zielony... Nieważne :wink4:

EDIT Dopisany: 25 Maj 2010, 16:51

Cuber, zdradzisz plany zakupowe?? :decayed:

Nie :tongue4:

B8 kupuje. Nawet w profil już Sobie wpisał rocznik :wink4:

równie dobrze może nową dacie kupować :decayed:

Dacie quattro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena wyszła 6200zł.

Idzie już zderzaczek s4 ze spryskami i lampy xenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena wyszła 6200zł.

Idzie już zderzaczek s4 ze spryskami i lampy xenon

czyli prawie trafiłem nie wiem jakie masz układy w tym liesingu ale wiem że przy takich sytuacjach oni chcą aby auto zostało doprowadzone do stanu technicznego z przed wypadku na podzespołach rekomendowanych przez ASO bo do celowo to oni są właścicielem auta i liczą tobie ratę ale też nie chcą żeby się okazało że rata lisingowa to jedno a utrata wartości w przypadku "niefachowej" naprawy to drugie nie masz klauzuli że wszelkie poważniejsze naprawy musza być za ich wiedzą i zaparafowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena wyszła 6200zł.

Idzie już zderzaczek s4 ze spryskami i lampy xenon

To Ci wyszło to wszystko na dobre :wink4:

Mykam umyć audiole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycena wyszła 6200zł.

Idzie już zderzaczek s4 ze spryskami i lampy xenon

czyli prawie trafiłem nie wiem jakie masz układy w tym liesingu ale wiem że przy takich sytuacjach oni chcą aby auto zostało doprowadzone do stanu technicznego z przed wypadku na podzespołach rekomendowanych przez ASO bo do celowo to oni są właścicielem auta i liczą tobie ratę ale też nie chcą żeby się okazało że rata lisingowa to jedno a utrata wartości w przypadku naprawy to drugie nie masz klauzuli że wszelkie poważniejsze naprawy musza być za ich wiedzą i zaparafowaniem ?

nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się ciesz :rolleyes: bo zazwyczaj słyszałem że taki zapis jest po to żeby firma liesingowa wiedziała co się dokładnie z autem dzieje w trakcie trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słysze szczerze mówiąc a mieliśmy naście aut w leasingu..[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 18:18_________________________________________________Pany wie ktoś czy to jest dobry adapter i jak to podpiąć??

http://allegro.pl/item1031396844_xenon_adapter_przejsciowka_kable_audi_a4_s4_b7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zł, a wtyczki i kable z osobna w ASO pewno kosztują 100zł. Widać że to wtyczki kupione w ASO wraz z kablami z osobna i koleś tylko po schemacie popodpinał odpowiednio piny. Ciekawe ile sobie narzucił :). Kupujesz 2 wtyczki do swoich lamp, 2 do bixenona/xenona - zapewne takie same i kable (ile trzeba zobaczyć schemat). Sam kupowałem wtyczki i kable w ASO jak przerabiałem w B5 z przedliftu na polift

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słysze szczerze mówiąc a mieliśmy naście aut w leasingu..[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 18:18_________________________________________________Pany wie ktoś czy to jest dobry adapter i jak to podpiąć??

http://allegro.pl/item1031396844_xenon_adapter_przejsciowka_kable_audi_a4_s4_b7.html

a po hu.... ci taki adapter za tyle kasy puk puk... kupujesz dwie kostki w ASO za 14zł/szt pod xenon i przepinasz piny ze starej dam ci schemat z pinologią i tak musisz się wpiąć w bordnetz żeby ci nie wywalało błędu selenoidu od przysłony długich jak i dodatkowy kabel dla DRL i nie wiem czy na 100% jest tak jak w A6 ale jeśli gniazda od silniczków poziomowania są takie same to wkładasz silniczki od poziomowania od zwykłych lamp i masz xenony z poziomowaniem z kabiny (ja tak miałem zanim skończyłem swoje) bo rozumiem że nie interesuje cię zakładanie LWR-a tak jak ja robiłem żeby mieć poziomowanie jak w ori xenon. A z tym liesingiem to może zawsze w tej samej firmie miałeś i takie mają przepisy albo może to była za tania fura była żeby się obwarowywać pomyśl że coś komuś "wydzierżawiasz" i ten ktoś może robić z tym co dusza zapragnie nie informując cię o tym ale nie ważne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słysze szczerze mówiąc a mieliśmy naście aut w leasingu..[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 18:18_________________________________________________Pany wie ktoś czy to jest dobry adapter i jak to podpiąć??

http://allegro.pl/item1031396844_xenon_adapter_przejsciowka_kable_audi_a4_s4_b7.html

a po hu.... ci taki adapter za tyle kasy puk puk... kupujesz dwie kostki w ASO za 14zł/szt pod xenon i przepinasz piny ze starej dam ci schemat z pinologią

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250zł, a wtyczki i kable z osobna w ASO pewno kosztują 100zł. Widać że to wtyczki kupione w ASO wraz z kablami z osobna i koleś tylko po schemacie popodpinał odpowiednio piny. Ciekawe ile sobie narzucił :)

no nie bardzo bo w ASO kupisz tylko wtyki "chłopców" a tu musisz mieć jeszcze "dziewczynkę" odpowiednik gniazdka w zwykłej lampie a coś takiego solo nie występuję w ASO. Albo te wtyczki od czegoś dopasowują co w etce nie znajdziesz albo skądś to manią a że dużo jest ludzi którym się wydaje że takie coś to tyle trzeba dać no to i cena taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...