Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie blisko nie mam obi i castoramy a nie chciałbym jechać na daremno bo nie mam żadnej pewności ze tam to będzie, byłem już u nas w BricoMarche i na Bliskiej i Shellu i nawet w Tesco ale tam były różne specyfiki ale brak kleju w sprayu.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

napewno Mu odjedzie bo przeciez David_N ma zawyzone Niutki prawda Siemian???? :wallbash: :wallbash:

W 400Nm w BLB na seryjnym turbo jestem w stanie uwierzyć (przy programie "na droge") ale 430 to są poprostu bajki Kerczi...

Czyli teoretycznie V-tech zrobił Ci mocniejsze auto niż wszystkie BRD na forum po wirusach... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne że bajki a Vtech to najgorsza firma w Europie i ich hamownie są do d*py !

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie bede komentowal ani w ogole sie oddzywal na ten temat. Zapytaliscie to odpowiedzialem.

Jesli nawet zawyza co mnie mniej interesuje to tak samo zawyza przy pierwszym pomiarze (serii) jak i przy drugim a matematyka jest ta sama, przyrost 70nm, jak sie bedziesz lepiej czul to jak seria ma 320 to ja w takim wypadku mam 390. Mnie generalnie pasuje.

Natomiast z innej beczki ciekawe na jakiej podstawie mozesz sadzic ze to akurat COMPOTY maja dobry wynik a nie np. zanizony. Jak dla mnie fakt ze znowu wyslal V-TECH kolejne hamownie do USA i ze jest organizatorem mistrzostw szwecji w 1/4 i ostatnio hiszpani o czyms swiadczy. Na koniec dodam z innej beczki ze dzisiaj objechalem Ojca a6 224KM/450nm fakt ze 200-250kg ciezsza i w Q.

p.s. nie zalezy mi na cyferkach - a jedynie na odczuciu. na 2 auto nie ma przyczepnosci a na 3 jest takie pierdolniecie i 4 ze mnie to wystarcza, gorzej bo obawiam sie o dwumas i sprzeglo ale taka juz kolej rzeczy.

jak dla mnie koniec tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie bede komentowal ani w ogole sie oddzywal na ten temat. Zapytaliscie to odpowiedzialem.

Jesli nawet zawyza co mnie mniej interesuje to tak samo zawyza przy pierwszym pomiarze (serii) jak i przy drugim a matematyka jest ta sama, przyrost 70nm, jak sie bedziesz lepiej czul to jak seria ma 320 to ja w takim wypadku mam 390. Mnie generalnie pasuje.

Natomiast z innej beczki ciekawe na jakiej podstawie mozesz sadzic ze to akurat COMPOTY maja dobry wynik a nie np. zanizony. Jak dla mnie fakt ze znowu wyslal V-TECH kolejne hamownie do USA i ze jest organizatorem mistrzostw szwecji w 1/4 i ostatnio hiszpani o czyms swiadczy. Na koniec dodam z innej beczki ze dzisiaj objechalem Ojca a6 224KM/450nm fakt ze 200-250kg ciezsza i w Q.

p.s. nie zalezy mi na cyferkach - a jedynie na odczuciu. na 2 auto nie ma przyczepnosci a na 3 jest takie pierdolniecie i 4 ze mnie to wystarcza, gorzej bo obawiam sie o dwumas i sprzeglo ale taka juz kolej rzeczy.

jak dla mnie koniec tematu

Ja myślę że Dusia ma rację a January kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi powaznie objechałeś taty A6 ? :mysli:

a co do firm tuningowych to prosze nie piszmy juz kto co gdzie i za ile , kto lepszy kto gorszy bo to i tak nic nie zmieni :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jesteście zadowoleni to git

co do hamowni, inercja do pomiarów jak najbardziej

obciążeniówka jest lepsza do strojenia

a i tak najlepiej stroić na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, jestem mega zadowolony i zastanawiam sie dlaczego tak dlugo na to czekalem :)

no tak jakos wyszlo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to który ma dłuższego :polew:

murzyni :polew: :polew: :polew:

skad wieesz?? nie prawda :tongue4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 20:52_________________________________________________

feeeeeee :sick3:

teraz to feee ale przyznaj ze porozmawialabys z takim murzynem :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to feee ale przyznaj ze porozmawialabys z takim murzynem

o czym???

który koniec dłuższy???? :polew:

gardło nie boli, migdałków przeczyścić nie trzeba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...