Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:Witam Panowie stokrotne dzieki za wczorajszego spocika był to moj pierwszy ale na 100% nie ostatni, wielki ukłon w waszą stronę !

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :)

Fajnie że Ci się podobało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed: :decayed: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

:hi:Witam Panowie stokrotne dzieki za wczorajszego spocika był to moj pierwszy ale na 100% nie ostatni, wielki ukłon w waszą stronę !

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia :)

Fajnie że Ci się podobało :good:

ale kurczoków i tajgera co tydzeń nie ma :confused4: żeby nie było smaków :wink4:

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed: :decayed: :naughty:

masz taka laska jak ty to ....... :naughty:

A jak ja bym było to dopiero byłoby super... nawet nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić!! :decayed: :decayed: :naughty:

tylko muzyki u niego w aucie nie słuchaj bo trochę wtedy śmierdzi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina :decayed:

A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC :evil::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina :decayed:

A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC :evil::decayed:

99lat... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Matko nie mów że Ty też będziesz tyle żył...

...a śpiewaliście Jej 100 lat na urodzinach?? :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mnie rura pali ten ostatni kawałek to mi specjalnie sprzedaliście łobuzy :evil:

Trzeba było przyjechać 10 minut wcześniej to byś wcinał kurczaki mniej pikantne a to że zostało wziąłeś udo które jest najbardziej pikantne to nie moja wina :decayed:

A wyobraź sobie że nie dawno przyjechałem z takim ostrym kubełkiem i dałem mojej babci która zaczęła właśnie 99 lat to samo udo to myślałem że wykatapultuje się z okna ale ważne że jej smakowało bo nie jadał jeszcze KFC :evil::decayed:

99lat... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: Matko nie mów że Ty też będziesz tyle żył...

...a śpiewaliście Jej 100 lat na urodzinach?? :mysli: :mysli:

Jej kuzynka miała 105 :naughty:

Miała jak co roku huczne urodziny w tym wieku ale dopiero będą naprawdę huczne za nie całe 2 lata jak dożyje i stuknie 100 :kox:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 16:09_________________________________________________http://krakow.gumtree.pl/c-Praca-kierowcy-kurierzy-Niepelno-sprawny-kierowca-C-W0QQAdIdZ262120917

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Po Krakowie kręci się czarny nowy Merc CLS 350CDI...wygląda... :shocked::slina::shocked::slina:

Pani w środku też całkiem miła...

Te nowe Mesie... :shocked: :shocked:

Nie widziałem jeszcze na żywo ale po obrazkach i filmikach daje radę :kox:

U mnie na osiedlu firma co sprawdza drogie auta, sprowadziła nową S klasę AMG stoi na parkingu strzeżonym obok mojej A4, ale to wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Po Krakowie kręci się czarny nowy Merc CLS 350CDI...wygląda... :shocked::slina::shocked::slina:

Pani w środku też całkiem miła...

Te nowe Mesie... :shocked: :shocked:

wczoraj jak wjeżdzałem do galerii na spota ta Pani właśnie wyjezdzała tym cackiem , musze przyznać autko i Pani klasa :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam k.rwa :hi:

co takie bojowe nastawienie , gdzie byłes jak Cie nie było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam k.rwa :hi:

co takie bojowe nastawienie , gdzie byłes jak Cie nie było :gwizdanie:

jak już siemian napisał, tak się teraz witają na allegro :decayed:

przecież cały czas tu jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurczoków i tajgera co tydzeń nie ma :confused4: żeby nie było smaków :wink4

eh.. a już myślałem że tak jest zawsze :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pewne małżeństwo zakupiło od gminy starą farmę po nieżyjącym właścicielu. Na farmie znajdowała się duża hala z zaspawanymi drzwiami. Nowy właściciel nie kwapił się z ich otwarciem, ale po długim czasie się zmobilizował.

http://www.joemonster.org/filmy/33034/Dobry_zakup

:slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...