Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

felg mi chłopaki z wieliczki nie oddadzą na wyjazd ;( więc "szyku" nie zadam agro tuning 16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Chłopaki jak chcecie wcześniej jechać to lepiej się ustawmy na wylocie z Krk z ekipą ze śląska i pojedziemy wszyscy kolumną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

info dotyczące BT: Panowie i Panie , Pokoje w Ośrodku będą dostepne mniej wiecej od 15-stej w Piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby jakaś cisza przed burzą nastała :mysli: :mysli:

Przecież ta burza dopiero jutro się oficjalnie rozpoczyna... :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn

Czyżby jakaś cisza przed burzą nastała :mysli: :mysli:

Przecież ta burza dopiero jutro się oficjalnie rozpoczyna... :mysli: :mysli:

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale był dzwon (karambol) na skrzyżowaniu Bora i Stella korek był pod samą estakade pod al. 29-listopada :slina:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

tak coś czułem :mysli: że Przemka już pewnie nie ma bo widziałem kolejkę pod Aliorem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PrZeMiAn

Ale był dzwon (karambol) na skrzyżowaniu Bora i Stella korek był pod samą estakade pod al. 29-listopada :slina:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________

Burza jużjest :)

Pozdro z BUkowiny

tak coś czułem :mysli: że Przemka już pewnie nie ma bo widziałem kolejkę pod Aliorem :naughty:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi :)

Posiadam felgi 17'

http://allegro.pl/5x-112-s-line-audi-a6-05-225-50r17-i1517001538.html

Czy założenie na nie 215/50 to będzie duży problem? tzn, czy będę musiał robić tzw, naciąg? Wulkanizator twierdzi, że nic nie będzie musiał naciągać. Jednak wole zapytać na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie same felgi i nic Ci nie będzie musiał naciągać no chyba ze ....... :decayed:

jakie masz ET tych felg ? 215/50 a 225/45 to prawie to samo różnica niezauważalna może ta pierwsza guma jest ciut wyższa i węzsza

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________p.s. Kerczi wielkie dzięki za namiary na mechanika :notworthy: jak dobrze zrobi to przybędzie mu następny stały klient :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje szybkiej odpowiedzi :)

Posiadam felgi 17'

Czy założenie na nie 215/50 to będzie duży problem? tzn, czy będę musiał robić tzw, naciąg? Wulkanizator twierdzi, że nic nie będzie musiał naciągać. Jednak wole zapytać na forum :)

jaki znowu naciąg i uciąg :facepalm:

Panowie w tej kwestji nie ma znaczenie jakie felga ma ET to co interesuje pewnie Przemka to czy opona nie będzie za wąska na felge jaką ma. Kolego podaj jaką szerokość ma felga to Ci odpowiemy bo te informacje nie wystarczą żeby ci pomóc

Felgi mają 7,5" , 8" , 8,5" :mysli:

Od razu Ci podpowiem że jak masz 7,5" to będzie dobrze jak 8" to felga może delikatnie wystawać z opony ale to też zależy od modelu i firmy bo czasem opony z rantem ochronnym ładnie się układają nawet na szerszej feldze felga 8,5" raczej odpada chyba że lubisz GERMAN STYLE :kox:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 16:59_________________________________________________A jeszcze prościej to sprawdzić biorąc miarkę mierząc szerokość zewnętrzną felgi i szerokość opony i już będziesz miał pojęcie jeśli szerokości są takie same lub felga jest szersza to German style jak szer felgi jest ok 1cm mniej niż opony to powinno być oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: pany :)

Ja właśnie przyjechałem spod Zakopanego i jak zobaczyłem ile ludzi jedzie w jednym kierunku i celu to zwątpiłem :shocked:

Chłopaki i jak ustaliliście godzinę wyjazdu tak żeby się zgrać z ekipą ze śląska czy jedziemy sami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z Ozim wyjeżdzam w przedziale 12-14

reszta pewnie wcześniej

Ty Pablo w końcu jedziesz ze mną ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...