Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a jak sie jezdzi na wielbładzie ? :mysli:

bardzo niewygodnie :wink4:

Panowie co powiecie na zmiane godziny spotów na godzine 18-stą lub 19-stą ? w końcu czas letni juz mamy :)

robie ankiete.

jak dla mnie 19 jest :thumbup:

:hi: kto dziś pomykał pod tandetą tak o 8.10 srebnym avantem b6 na klubowych rameczkach ? Nie znam kolegi, albo dawno nie był na spocie albo w zeszłą niedzielę był pierwszy raz, ale skąd rameczki ??

Witam, to byłem zapewne ja :) rameczki założyłem sobie tak z 2 tygodnie temu zaraz po tym jak doszły do mnie pocztą - po ok.4 i pół miesiąca oczekiwania licząc od dnia zamówienia :rolleyes:

co do teorii cubera - ochotę na spocika mam dużą, ale wolnego czasu prawie wogóle... może kiedyś się wreszcie uda Was zobaczyć i pogadać :>

witam kolegę i zapraszam na spota, my nie gryziemy, my pożeramy w całości :polew: :polew: :polew:

_________________________________________________

A co do pałki Panowie, to nie ma sensu przez allegro kupować, bo ten koleś (może nie ten konkretnie z waszych linków) ale taki co handluje na allegro, stoi co weekend na giełdzie elektronicznej w bronowicach, więc podjedźcie sobie w sobotę lub niedzielę, mam bardzo duży wybór pałek, wiatrówek, gazów, paralizatorów i innych ciekawych rzeczy. Zawsze lepiej dokładnie cos oglądnąć przed zakupem, a na spocie powiem wam co ja wożę w autku :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że A4 to jeden wielki czujnik... Wystarczy spojrzeć na kody do klimatronica ile rzeczy można się dowiedzieć, a przypomnę że to w starych wersjach działa i już tam jest tego od czorta. Bardziej może być problem w tym że mamy zupełnie inną konstrukcje silnika i pewne podobne objawy będą miały różne podłoże. Mimo wszystko trza sprawdzić, w nd powalczymy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek.... gdzie ja schowam siekierę w sedanie? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: siekierę, baseballa i kominiarkę wożę w punto :naughty: :naughty: w :audi: mam coś ciekawszego :cool:

aha , nie zapomnij że ja z tym gonię na paintballu :decayed:

3majcie się wszyscy , ide bzyknąć syrenkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek.... gdzie ja schowam siekierę w sedanie? :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: siekierę, baseballa i kominiarkę wożę w punto :naughty: :naughty: w :audi: mam coś ciekawszego :cool:

aha , nie zapomnij że ja z tym gonię na paintballu :decayed:

3majcie się wszyscy , ide bzyknąć syrenkę :naughty:

ale ona ma podobno mały biust :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

author=Kr54321

Witam, to byłem zapewne ja :) rameczki założyłem sobie tak z 2 tygodnie temu zaraz po tym jak doszły do mnie pocztą - po ok.4 i pół miesiąca oczekiwania licząc od dnia zamówienia

A to Ciebie widzialem jakis czas temu na Kalwaryskiej :evil: Wyminęliśmy sie zaraz za postojem taxi na wysokosci skrzyzowania pod wydzialem architektury. Mamy bardzo podobne lub identyczne lakiery :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ciebie widzialem jakis czas temu na Kalwaryskiej :evil: Wyminęliśmy sie zaraz za postojem taxi na wysokosci skrzyzowania pod wydzialem architektury. Mamy bardzo podobne lub identyczne lakiery :kox: :gwizdanie:

w tamtej okolicy to musiałem być ja :) fajny masz kolorek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ciebie widzialem jakis czas temu na Kalwaryskiej :evil: Wyminęliśmy sie zaraz za postojem taxi na wysokosci skrzyzowania pod wydzialem architektury. Mamy bardzo podobne lub identyczne lakiery :kox: :gwizdanie:

w tamtej okolicy to musiałem być ja :) fajny masz kolorek :wink4:

wcale nie musiałeś być Ty, mogłem być ja :tongue4: :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie musiałeś być Ty, mogłem być ja :tongue4: :tongue4:

ale ja nie mam takich ładnych 2 rurek :> i dokładki jakby ciemniejsze od reszty

Wiesz, ja kiedyś miałem czarne dokładki, a Cuber nie miał dwóch rurek a teraz :naughty: :naughty:

Widzę że kolega się rozpisał, to dobrze, skoro ma czas na pisanie znajdzie czas żeby przyjechać na spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega się rozpisał, to dobrze, skoro ma czas na pisanie znajdzie czas żeby przyjechać na spota :gwizdanie:

w tą niedzielę raczej mi się nie uda :disgust: ...ale przecież już dziś obiecywałem :>

pogadamy w korku na ten temat :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro 8.10 na prawym pasie :polew:

hmmm tak się patrzę na swój opis z boku posta, pisze... pisze... i stale mam "4 wiadomości" chyba jestem wybrany, albo to za brak flagi :>

Na zlotach i spocikach liczniki nie działają kolego, inaczej mielibyśmy po milion wiadomości i każdy by się witał i żegnał po 10 razy :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro 8.10 na prawym pasie :polew:

hmmm tak się patrzę na swój opis z boku posta, pisze... pisze... i stale mam "4 wiadomości" chyba jestem wybrany, albo to za brak flagi :>

Na zlotach i spocikach liczniki nie działają kolego, inaczej mielibyśmy po milion wiadomości i każdy by się witał i żegnał po 10 razy :polew: :polew: :polew:

Tak było kiedys :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po rezaniu dzieki THEMONOWI I MAD_MAXOWI mam w halogenach Xenonki wyglada to koxiarsko :kox:

dzieki Panowie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...