Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Pablo, jak tam na spocie :gwizdanie:

BTW Nie przenoś numeru do play'a, nie opłaca się mieć darmowych sms'ów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie Pablo tak sie naobiecywał że 3,0 że TDI że B7 :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Dzieki za chwilowego spocika z mojej strony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie Pablo tak sie naobiecywał że 3,0 że TDI że B7 :gwizdanie: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie dał rady przyjechać bo byłem z nim w plazie a poźniej po 19:00 musiał uciekać także lipa :thumbdown:

Ja zanim bym poszedł po auto i przyjechał do Galerii to już nikogo by pewnie nie było :wallbash:

To był ten co mu pomagaliśmy kupić BKN'a[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 22:14_________________________________________________

BTW Nie przenoś numeru do play'a, nie opłaca się mieć darmowych sms'ów :decayed:

jarko na serio pytałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś nr w playu bo myślę sobie przenieść nr z orange na kartę do Playa i mieć darmowe smsy do wszystkich sieci faktycznie się to opłaca :?:

Bo też ważność konta jest na rok (oczywiście połączenie wychodzące) przy każdym doładowaniu i też to lepiej wygląda niż teraz co mam w orange :mysli:[br]Dopisany: 15 Maj 2011, 20:29_________________________________________________jarko

Pablo... Jak przeniesiesz numer z Orange do zjebanego pleja to osobiście skopie Ci dupsko :bicz3: :bag:

I dziękuję wszystkim obecnym (a niewielu ich było) za spota :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziękuję wszystkim obecnym (a niewielu ich było) za spota :good:

elyta :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo... Jak przeniesiesz numer z Orange do zjebanego pleja to osobiście skopie Ci dupsko :bicz3: :bag:

Napisz na gg do mnie co tam sądzisz o tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo... Jak przeniesiesz numer z Orange do zjebanego pleja to osobiście skopie Ci dupsko :bicz3: :bag:

Napisz na gg do mnie co tam sądzisz o tym :)

Nie muszę nic na GG pisać. Napisze tutaj.

Play :sick3: to zj***na sieć która jest tworem UOKiK-u (albo raczej za jej błogosławieństwem). Na początku przyznam, że było fajnie dla nowych abonentów - ale porównaj sobie teraz oferte pleja :sick3: i Orange... Plej :sick3: jest w głębokiej i czarnej du.pie.

Poza tym - jeśli chcesz mieć telefon w :sick3: plej - to weż pod uwage to, że to Ty będiesz do wszystkich dzwonił a nie odwrotnie. Jeśli ja mam połączenia do Orange za 1 grosz, do innych sieci za 29 groszy a do pleja :sick3: za 75 groszy, to zgadnij jaki będzie mój wybór (jeśli jeszcze nie wiesz, to Ci podpowiem - puszcze Ci głuchego żebyś do mnie oddzwonił)...

Jeszcze jakieś pytania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit ja tak teraz właśnie robię jak ty :polew:

Wiem o tym jakie są plusy i minusy ale w playu nie musisz co chwile doładowywać konta tylko masz na rok ważne.

Ale smsy do pleya już nie są drogie bo tylko 20 gr jak byś chciał napisać :)

A co do dzwonienia to za 10zl masz 1000 minut do wszystkich sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit ja tak teraz właśnie robię jak ty :polew:

Wiem o tym jakie są plusy i minusy ale w playu nie musisz co chwile doładowywać konta tylko masz na rok ważne.

Ale smsy do pleya już nie są drogie bo tylko 20 gr jak byś chciał napisać :)

A co do dzwonienia to za 10zl masz 1000 minut do wszystkich sieci.

:notworthy: Skoro masz za 10 złotych 1000 minut do wszystkich to bierz w ciemno tą oferte. Tylko nie zapomnij przeczytać tego, co jest napisane "drobnym maczkiem".

Poza tym, rozwiń tą wypowiedź, że robisz tak jak ja... Bo nie wiem o co chodzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest porównanie bez żadnych pakietów => http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/porownanie/index.html

Miałem na myśli że tak samo puszczam bita osobie która ma w Playu by oddzwoniła do mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta w orange go... I Wszyscy będą mogli do Ciebie dzwonić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza oferta w orange go... I Wszyscy będą mogli do Ciebie dzwonić :naughty:

Miałem Orange go i teraz zmieniłem na Orange Pop bo za 50zł nie było ważnego konta przez 3 miesiące tylko przez 50 dni :thumbdown:

Ja głównie smsuje i szukam najlepszej oferty :)

O tym mówiłem => http://www.play.pl/pl/promocja/play-karta/all-inclusive-sms/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w ciągu minuty spokojnie możesz powiedzieć tyle co byś chciał napisać conajmniej w pięciu sms'ach...

Czysta kalkulacja... :gwizdanie:

I właśnie po to są oferty z tanimi sms'ami, korzystają z nich ludzie którzy dużo piszą i średnio kalkulują :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Nie wiem jeszcze co postanowię, przejdę się do punktu i na miejscu wszystko sprawdzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Odbiera i mówi "zaraz oddzwonię" - trwa to 5s. i kosztuje 3gr. ( naliczanie sekundowe ) :naughty:

Ale wiadomo, lepiej napisać "czy masz czas" i dostać odpowiedź "tak" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plej :sick3: jest w głębokiej i czarnej du.pie.

Play jest w czarnej d*pie? Bo ma najwieksze zyski obecnie, bo jako jedyna siec, ma przyrost klientów a inne notują od roku spadki klientów? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:10_________________________________________________

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Odbiera i mówi "zaraz oddzwonię" - trwa to 5s. i kosztuje 3gr. ( naliczanie sekundowe ) :naughty:

Ale wiadomo, lepiej napisać "czy masz czas" i dostać odpowiedź "tak" :decayed:

jarko super przykład :polew: :polew: :polew::kox:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:11_________________________________________________jarko zobacz :naughty:

http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/opcje/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plej :sick3: jest w głębokiej i czarnej du.pie.

Play jest w czarnej pupie? Bo ma najwieksze zyski obecnie, bo jako jedyna siec, ma przyrost klientów a inne notują od roku spadki klientów? :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:10_________________________________________________

Ale nie zawsze dana osoba może odebrać telefon i trzeba pisać.

Odbiera i mówi "zaraz oddzwonię" - trwa to 5s. i kosztuje 3gr. ( naliczanie sekundowe ) :naughty:

Ale wiadomo, lepiej napisać "czy masz czas" i dostać odpowiedź "tak" :decayed:

jarko super przykład :polew: :polew: :polew::kox:

PABLO... Chcesz... Idź do plej :sick3: Ale równocześnie sprzedaj AUDI i kup sobie Wartburga. Bo Jarko Ci pisze o co chodzi a Ty pierd...olisz że plej :sick3: ma zyski i przyrost klientów... Czy Ty potrafisz myśleć czy tylko udajesz głupiego?? Skoro plej :sick3: zaczyna od zera to znaczy że ma przyrost zjebańców (sory... klientów). Że ma zyski?? A co cie to qr** obchodzi?? Czy te zysk wpływają do twojej kieszeni?? Poza tym wiesz skąd te zyski?? Zapytaj idiotów z UOKiK. Plusowi, Erze i ORange jebią milionowe kary za byle pierdołe a zjebanemu plejowi grożą palcem, bo to pod nich zrobiona firma jest. Stąd te "zyski"!! Więc nie pieprz ani o przyroście ani o zyskach bo to się ma do cenników jak piernik do wiatraka :wallbash:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:32_________________________________________________Z resztą ide spać bo jak czytam wywody Pabla to mi się przypomina historia zakupu auta przez jego kolege (który też ma telefon w pleju) i od razu chce mi się ... (tu niech każdy dopisze co komu pasuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO... Chcesz... Idź do plej :sick3: Ale równocześnie sprzedaj AUDI i kup sobie Wartburga. Bo Jarko Ci pisze o co chodzi a Ty pierd...olisz że plej :sick3: ma zyski i przyrost klientów... Czy Ty potrafisz myśleć czy tylko udajesz głupiego?? Skoro plej :sick3: zaczyna od zera to znaczy że ma przyrost zjebańców (sory... klientów). Że ma zyski?? A co cie to cholera obchodzi?? Czy te zysk wpływają do twojej kieszeni?? Poza tym wiesz skąd te zyski?? Zapytaj idiotów z UOKiK. Plusowi, Erze i ORange jebią milionowe kary za byle pierdołe a zjebanemu plejowi grożą palcem, bo to pod nich zrobiona firma jest. Stąd te "zyski"!! Więc nie pieprz ani o przyroście ani o zyskach bo to się ma do cenników jak piernik do wiatraka :wallbash:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 00:32_________________________________________________Z resztą ide spać bo jak czytam wywody Pabla to mi się przypomina historia zakupu auta przez jego kolege (który też ma telefon w pleju) i od razu chce mi się ... (tu niech każdy dopisze co komu pasuje)

Transit a po uj się tak burzysz jak na razie się tylko pytam co kto myśli o tym i tyle a nigdzie jeszcze nie przeszedłem i nie wiem czy przejdę bo może zostanę nadal w orange!

Taka osoba będąc w pleyu ma w pupie kto i ile płaci za połączenie do niej, jeśli ktoś ma coś ważnego to i tak zadzwoni i porozmawia :cool1:

Tylko Cię zapytam o jedno: czy nie wiesz o tym iż kazda firma kwartalnie ma obowiązek udostępniać swój stan finansowy :gwizdanie:

I jak nie wiesz takich rzeczy to poczytaj o tym :)

A co do liczb to wszyscy by byli bezmózgi i w takim tempie przechodzili do Playa????

Dane z 7 marca tego roku:

orange + 0,285 mln

plus - 0,203 mln

era - 0,381 mln

play

+ 0,848 mln

Za 3 mc play łacznie zdobywa tylu klientów co wszystkie inne sieci i jeszcze ma ich więcej łącznie.

"Pod względem liczby użytkowników liderem polskiego rynku pozostaje komórkowa sieć Orange, która 2010 rok zakończyła wynikiem 14,332 mln użytkowników, co oznacza wzrost o 618 tys. nowych klientów. W ujęciu rocznym najwięcej zyskuje Play (1,712 mln klientów), lekki wzrost notuje także Plus (17 tys.). Spadek liczby użytkowników zanotowała tylko Era (- 241 tys.)"

"Na koniec 2010 roku liczby klientów abonamentowych oraz użytkowników "na kartę" są do siebie zbliżone, z lekką dominacją tych pierwszych. Najwięcej klientów abonamentowych posiada sieć Plus (7,460 mln), z kolei najwięcej użytkowników pre-paid sieć Orange (7,375 mln). Jednak rok należał do Play, która w jednym i drugim segmencie notuje największy przyrost klientów."

A co do ofert na firmę:

W Play na firmę za 12,50 abonamentu masz rozmowy po 29 groszy, 17 godzin do play i stacjonarnych i 25zł do wygadania w pakiecie, gdzie masz takie oferty w innych sieciach? Że masz za 12,50 17 godzin do sieci i stacjonarych i 1,5h do innych sieci :D W orange za to bys na firmę bulił z 70zl

Co do drogich połączeń do Playa, mają drożej ale to nie z powodu ze play zawyża ceny a inne sieci tym próbują z niechęcać do playa i już za to otrzymali wiele kar :tongue4:

Bo oni zawyżają ceny rozmów :naughty:, z tego co pamiętam cena rozmowy w hurcie wychodzi 25 groszy a do play 45 czyli powinny byc do play po 49 a jak dają więcej to sami sobie na tym zarabiają kokosy :wink4:

Już niebawem będzie do playa normalnie, kosztowało bo już mają praktycznie wszędzie swoje nadajniki i nie będzie musiał od plusa wynajmować, wtedy to inne sieci chyba się za***ią :kox::decayed:

Bo tak trudno będzie im o klienta :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...