Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Gość którymi będzie malował błotnik zakupił Audi A4 B7 2.0 TDI Q z 2007r z przebiegiem..... uwaga 38 tys :shocked: potwierdzone ksiązkami serwisowymi, była lekko uderzona z przodu, naprawde w bardzo ładnym stanie s-line , zaposiłem go na spota mam nadzieje ze wpadnie, zadowolony z samochodu mówił ze wcześniej jeździł volvo s60 to nie ma porównania

myślałem ze juz nie ma takich okazji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

myślałem ze juz nie ma takich okazji :mysli:

Mój Ojciec ma Nexie z salonu od początku z 96 roku z przebiegiem obecnie 45 tys. Jak wsiadasz do auta to czuć fabryką, auto nigdy nie jeżdżone w zimie - nie widziało śniegu, garażowane, każdy element oryginalny, nie bity. Nigdy nie odwiedziło mechanika od 15 lat :-). Jak kiedyś pojechałem mu autem na przegląd to koleś spytał mnie czyje to auto, jak powiedziałem że ojca to powiedział cyt: "Pogratuluj Pan Ojcu bo auta w takim stanie jeszcze nigdy tu nie widzieliśmy".

Takiego auta nie opłaca się sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze juz nie ma takich okazji :mysli:

wszystko zalezne jak "lekko pukniete" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a co Ty sie w Pabla zaczales bawic??? :)))) :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy... A dziś w Castoramie spotkałem swojego kolege który też ma A4... Podobno próbował się zarejestrować na forum, ale "coś mu nie wyszło". Może też w niedziele przyjedzie na spota :wink4:

Yyy... A inny mój kolega też sobie kupił A4 tylko z silnikiem 2,5 TDI. Miał na spota przyjechać ale chyba nie ma czasu. :wink4:

Yyy... A jeszcze inny wyimaginowany mój kolega ukradł sobie od jakiegoś dziadka niemca funkiel nówke A4 lekko pukniętą z każdej strony, ale z oryginalnie podrobioną książką serwisową i przebiegiem 63500 mil (bo chyba kierownica była po prawej stronie). Podobno w aucie właściciel nie palił papierosów ale jakoś dziwnie ziołem śmierdzi :mysli:

PABLO RULEZZZZZZZZ :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron a co Ty sie w Pabla zaczales bawic??? :)))) :wink4:

no właśnie jak przeczytałem swojego posta to mi tak Pablem zaleciało , chyba mi sie udzieliło hehehe :polew:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 00:00_________________________________________________Transit co Ci sie tak dowcip wyostrzył co :decayed: zamiast tego moze byś kogoś przyprowadził na spota jakiego nowego Usera :cool1:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 00:03_________________________________________________a tak na poważnie jak zobaczyłem ze gość ma A4 takie samo jak ja to ciach bajerka...... se myśle moze będzie taniej jak ma byc kolega :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit co Ci sie tak dowcip wyostrzył co :decayed: zamiast tego moze byś kogoś przyprowadził na spota jakiego nowego Usera :cool1:

Tego trzeciego - wimaginowanego - zawsze zabieram ze sobą :polew: Tylko Wy go nie widzicie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem ze juz nie ma takich okazji :mysli:

Mój Ojciec ma Nexie z salonu od początku z 96 roku z przebiegiem obecnie 45 tys. Jak wsiadasz do auta to czuć fabryką, auto nigdy nie jeżdżone w zimie - nie widziało śniegu, garażowane, każdy element oryginalny, nie bity. Nigdy nie odwiedziło mechanika od 15 lat :-). Jak kiedyś pojechałem mu autem na przegląd to koleś spytał mnie czyje to auto, jak powiedziałem że ojca to powiedział cyt: "Pogratuluj Pan Ojcu bo auta w takim stanie jeszcze nigdy tu nie widzieliśmy".

Takiego auta nie opłaca się sprzedawać.

chętnie kupię takie autko :cool1:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 08:41_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1706029,0,1,polak-chowal-sie-w-walizce-i-kradl,wiadomosc.html Polak potrafi :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,9743139,Lacznik_autostrady_A4_z_trasa_Krakow_Olkusz.html :oklaski:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 09:24_________________________________________________

kupujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie,

Wczoraj pojawiłem się w mieście stołecznym :naughty: może spocicie dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Zieluch uprzedziłes mnie bo chciałem zaproponowac spota pod HT około 21-szej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie,

Wczoraj pojawiłem się w mieście stołecznym :naughty: może spocicie dzisiaj ?

sklej się pojawił:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek piszesz sie na kiełbaskę wieczorem dzisiaj ? Musimy sobie odbic straty z Niedzieli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie,

Wczoraj pojawiłem się w mieście stołecznym :naughty: może spocicie dzisiaj ?

sklej się pojawił :kox:

Pan tancerz. Właśnie się dowiedziałem że zrobili mi strefę C pod mieszkaniem :confused4:

Pod halą oczywiście będę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek piszesz sie na kiełbaskę wieczorem dzisiaj ? Musimy sobie odbic straty z Niedzieli :kox:

No ta niedzielna odbijała mi się jeszcze w poniedziałek. Jutro z rana jadę na targi do Gdańska (myślałem że dupcie w morzu pomocze a tu ponoć ma być jakieś fest ochłodzenie :disgust:) więc muszę się wieczorem popakować itd. ale myślę że po 21-ej bym się może już wyrobił i wybrał na dobrą kiełbachę bo te z pod hali są nie do podje....nia

Pan tancerz....

dokładnie dla ciebie PAN :tongue4:

Właśnie się dowiedziałem że zrobili mi strefę C pod mieszkaniem :confused4:

no i co teraz ze swoim paściem zrobisz biedny studencie :naughty:

Pod halą oczywiście będę :>

sprawdź sobie rozkład MPK bo się pozmieniał :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...