Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

stojac na balokonie u mnie z Themonem i Przemianem zastawialiśmy się czy Nam ktos foty robi czy burza idzie :evil:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

stojac na balokonie u mnie z Themonem i Przemianem zastawialiśmy się czy Nam ktos foty robi czy burza idzie :evil:

:decayed:

O wy pijaki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje oliwe u moich znajomych których polecam wszystkim

www.motul.krakow.pl

właśnie miałem na oku Lasówkę, ale zdecydowanie blizej miałem do..... jak będę pewien co do oleju napiszę. W każdym razie cenowo było identyczne (+-5zł). Znajomy kupował tam gdzie ja tego motula dwa razy castrol i wszystko było si, zresztą w głowie mi się nie mieściło, że ktoś mógłby na legalu sprzedawać jakiś szmelc bez ponoszenia konsekwencji ...

macie namiar na chłodnicę egr? (szukam tanszej opcji od ASOwego 1250zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. jak będzie tam wi-fi w pokoju to zarzuce jakies foto :wink4:

koniecznie zabierz świeczki :naughty:

stojac na balokonie u mnie z Themonem i Przemianem zastawialiśmy się czy Nam ktos foty robi czy burza idzie :evil:

:decayed:

ciekaw jestem co Przemianowe auto robiło dzisiaj ok. 11 rano na dywizjonu 303 pod blokiem 21 :mysli: jakaś lewucha :kox:

Ja kupuje oliwe u moich znajomych których polecam wszystkim

www.motul.krakow.pl

właśnie miałem na oku Lasówkę, ale zdecydowanie blizej miałem do..... jak będę pewien co do oleju napiszę. W każdym razie cenowo było identyczne (+-5zł). Znajomy kupował tam gdzie ja tego motula dwa razy castrol i wszystko było si, zresztą w głowie mi się nie mieściło, że ktoś mógłby na legalu sprzedawać jakiś szmelc bez ponoszenia konsekwencji ...

macie namiar na chłodnicę egr? (szukam tanszej opcji od ASOwego 1250zł)

A ja kupuje tutaj już od paru lat http://allegro.pl/olej-motul-specific-505-01-5w40-5l-krakow-i1680628264.html rzut beretem i dzisiaj właśnie brałem motula cena lepsza niż u kolegów Cubra i na pewno ori :wink4:

IMAG0088.jpgIMAG0089.jpgIMAG0090.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny niskie i podejżane :cool1:

Grześ nie demonizuj tematu może nie tylko twoi koledzy mają najlepsze ceny i tylko oni są uczciwi :cool1:

Kupuje już u nich od ok. 3-4lat nigdy mi sie jeszcze nie trafiła mi się jakaś mina. Zresztą olej wczoraj kupiony naklejki ori olej jasny klarowny zapach taki jak ma być nie mam się czego czepiać tak to można popaść w jakąś paranoję bo to nadruk inny a to z tyłu naklejka się nie odkleja a to odcień coś inny itp.. Ceny niskie :mysli: jak dla mnie w granicach róznicy w marży jeden chce przyciąć więcej inny się zadowoli mniejszą marżą jeden ma halę 5 pracowników i wspólnika z którym się trzeba podzielić inny sam sobie rzepke skrobie więc nie twierdźmy że każda taka tańsza oferta musi być z góry podejżana bo to kwestia kosztów działaności lub pazerności sprzedawcy no i oczywiście jego uczciwości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie maja bardzo fajne ceny :good:

No i na miejscu. Następnym razem na pewno podjadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......GDZIE JEST LENIN....GDZIE JEST LENIN............

za***ali :decayed:

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......GDZIE JEST LENIN....GDZIE JEST LENIN............

Ostatnio widziany na Kościuszkowskim :gwizdanie:

Podobno gdzieś w okolicach banku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...