Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Natrafiłem na śmieszny fragment na Krakowskich, znów się uśmiałem :polew:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23938.26850

A jakże inaczej się tamte strony czyta :rolleyes:

Pablo a umiesz k.... wysyłac bezposredni link do danego postu ? :wallbash:

Już mu kiedyś tłumaczyłem - potrafi :good:

kumpel z osiedla podjedzie bo kupił A4 właśnie to oblookamy co tym razem będzie.

To ten sam co tu z całym forum mu auto kupowałeś :?: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Szukałem na Alledrogo takiej kierownicy jak Ty masz, i znalazłem za 1 830 PLN...

http://allegro.pl/audi-s-line-kierownica-z-poduszka-i1672274398.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW a4 b8 mojego kumpla zostalo przywrocone do jako takiego porzadku ... :wink4:

Dziwna sprawa ze CS sie wypiol i generalnie przygrali w ... :gwizdanie: , czego sie wsumie spodziewalem po telefonie do nich kiedys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW a4 b8 mojego kumpla zostalo przywrocone do jako takiego porzadku ... :wink4:

Dziwna sprawa ze CS sie wypiol i generalnie przygrali w ... :gwizdanie: , czego sie wsumie spodziewalem po telefonie do nich kiedys...

Co zostalo naprawione/wymienione i jaki mniej wiecej koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunieto DPF , i wymieniono chlodnice spalin przed EGR- choc moim zdaniem niepotrzebnie - ale ja sie nie znam .

Koszty jakies nieastronomiczne w 4k sie chyba zmiescily , tyle ze auto nie ma DPF ani kata...

A przywrocono serie i zrobiono moda na serii... tak jak obstawialem 3 miesiace temu auto mialo program DPF byl od wersji 170 konnej zalony (nie zgadzaly nam sie numery :wink4: ) .Program byl tragiczny podobno , ale ten obecny nie jest za fajny (moment bardzo spada w dol). Serii nie trzymal ,wiec moze to spowodowalo takie nierownomierne trzymanie momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunieto DPF , i wymieniono chlodnice spalin przed EGR- choc moim zdaniem niepotrzebnie - ale ja sie nie znam .

Koszty jakies nieastronomiczne w 4k sie chyba zmiescily , tyle ze auto nie ma DPF ani kata...

A przywrocono serie i zrobiono moda na serii... tak jak obstawialem 3 miesiace temu auto mialo program DPF byl od wersji 170 konnej zalony (nie zgadzaly nam sie numery :wink4: ) .Program byl tragiczny podobno , ale ten obecny nie jest za fajny (moment bardzo spada w dol). Serii nie trzymal ,wiec moze to spowodowalo takie nierownomierne trzymanie momentu.

:shocked:

A kto robił obecny program?

I gdzie wycinał DPF?

Ciekawe ze ktos zakładał zły filtr kiedys :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez to ciekawi . Robil to u goscia (Lukasz chyba mu na imie) ktory ma warsztat przy skrzyzowaniu Soltysowskiej - Na Zaleczu - Niepokalanej Marii Panny . Tam jest myjka dla autobusow tez.

Potem najwyzej go dopytam .

Auto dymilo na bialo i obroty skakaly na 1100 , byly podejrzenia ze moze turbo ze moze uszczelka ale oczywiscie chodzilo o dopalanie sie DPF-a ktorego juz tam nie bylo , poprostu zeby go wypalic komp podaje dodatkowa dawke paliwa w trakcie a nie zwieksza obecna stad takie objawy. Teraz juz nic nie kopci , nawet bez dpfa jest stosunkowo czysto z tylu . Czasem pusci lekkiego baka ale jest lepiej niz bylo z zalozonym DPFem .

Nie wiem kto i poco zakladal wiekszy DPF ale ... w histori serwisowej ma cos takiego jak regeneracja DPFu . Mozliwe ze wlasnie wtedy ktos zalozyl cos innego. Szkoda ze nie sprawdzono od kiedy auto jezdzilo na programie . (date macenia mozna bylo zczytac)

Generalnie ... stwierdzam ze DPF to gowno :confused4: i kazdego predzej czy pozniej czeka jakas zabawa ztym ustrojstwem. Jak BMW wprowadzi na dobre 2.0TwinScroll to nastepny motor bedzie w benzynie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem w moim watku, wczoraj wystartowało koło mnie nowe białe A6 3.0TFSI..

Powiem wam że idzie to nieźle...

Myślę że musiałbym się strasznie napocić i szybko wachlować biegami żeby nie odpaść...

BTW dziś go znowu widziałem :naughty:...rej na czerwonych blachach..

Tylko kółka ma jakieś małe i nie wygląda... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym Ty chcesz machac jak Ty masz automat i to w dodatku w Kalwarii :))

pojdziesz Bossoo... :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam co tu z całym forum mu auto kupowałeś :?: :decayed:

Nie, tamten kupił czarną Renówkę, kiedyś zdawałem obszerną relację u nas to mogłeś poczytać, nie chce mi się tego szukać :decayed:

A ten to bym DrDres :kox::polew: Ale muszę przyznać że w końcu kupił ładnego avancika 2.8q 193KM bo tamtym zielonym co był kiedyś u nas na spocie to miał stłuczkę, ktoś w niego wjechał i sprzedał za 4500zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...