Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje

Grucha...polemika z Tobą nie ma najmniejszych podstaw merytorycznych, iż pławisz się w zbyt płytkim brodziku intelektualnym...to też nie będe komentował powyższej spuścizny ponad godzinnego myślenia jak zacytaować post Pabla - jak to miało miejsce w Twoim przypadku :tongue4::polew::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jakie mile moga byc spoty ludzi z Roksy??!! :polew:

A mówiłeś że Poziek wystawił Evo na Roksie dlatego tak szybko sprzedał :kox::polew:

nie żebym się czepiał ale to ja powiedziałem, potencjał intelektualny Karola nie pozwala na tak szybkie reakcje

Grucha...polemika z Tobą nie ma najmniejszych podstaw merytorycznych, iż pławisz się w zbyt płytkim brodziku intelektualnym...to też nie będe komentował powyższej spuścizny ponad godzinnego myślenia jak zacytaować post Pabla - jak to miało miejsce w Twoim przypadku :tongue4::polew::wink4:

nie będęz tobą konwersował, gdyż egzystujesz w brodziku inteligencji który koliduje z moimi imperatywami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zorganizuj jakies kiełbaski bo mam głód śmiechu

Taaaa jak teraz jestem bez auta tzn bez dowodu :wallbash:

I pewnie jutro mnie nie będzie na spocie, bo nie mam czym podjechać a nie będę ryzykować.

Chyba że ktoś po drodze będzie miał to podjedzie po mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale przeciez co Ci zrobia za jazde bez dowodu?

50zł za brak dokumentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale przeciez co Ci zrobia za jazde bez dowodu?

50zł za brak dokumentu

Gość mi powiedział że jak mnie na następny dzień spotka bez dowodu to laweta czy jakoś tak mówił bo na kwicie wyraźnie zaznaczone jest że tylko w tym dniu mogłem jeździć bez dowodu dlatego że mnie zatrzymali wcześniej.

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 18:18_________________________________________________Kto kupuje na samym dole DIVINE :naughty:

http://www.swissvax.pl/index.php?id=18&tx_produkty_pi1[prod]=20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale przeciez co Ci zrobia za jazde bez dowodu?

50zł za brak dokumentu

Gość mi powiedział że jak mnie na następny dzień spotkali bez dowodu to laweta czy jakoś tak mówił bo na kwicie wyraźnie zaznaczone jest że tylko w tym dniu mogłem jeździć bez dowodu bo mnie zatrzymali.

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 18:18_________________________________________________Kto kupuje na samym dole DIVINE :naughty:

http://www.swissvax.pl/index.php?id=18&tx_produkty_pi1[prod]=20

Cena :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale masz juz od diagnosty potwierdzenie ze nadaje sie samochod do jazdy wiec jedynie brak dokumentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale masz juz od diagnosty potwierdzenie ze nadaje sie samochod do jazdy wiec jedynie brak dokumentu

Tak a przy takiej kontroli zobaczy kwitek że chodziło o szyby i znów by było to samo bo dalej tak jeżdżę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo ale przeciez co Ci zrobia za jazde bez dowodu?

50zł za brak dokumentu

a to nie jest tak, ze 50 pln pod warunkiem, ze ktos dowiezie papiery? u mnie w firmie chlopak mial taka historie, ze zostawil dokumenty w pracy, pechowo mial kontrole i go trzymali az mu ktos portfel dowiozl z firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej powiedziałbym ze podobny do Gruszki jest....czasem robi podobne pozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgladam sie po tym pseudo rynku w tej bylej stolicy i dziekuje Zygmuntowi, ze poszedl po rozum do glowy...ale cycatych laseczek troche juz widzialem...wszystkie takie szlachcianki :polew:

sklej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...