Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje kupic 4szt opon zimowych w rozmiarze R14/175/65 - uzwyki ! Ktos zna kogos/ lub sam ma na sprzedaz ? .

Ewentulanie polecic jakis sklep co handluje oponami - chodzi o Krakow oczywiscie.

p.s. Allegro zostawiam na sam koniec.

300-350zł 4szt 6-7mm 2007 rok Kleber, tydzień temu kupowałem w Krk od gościa ze wzgórz dla szwagra do golfa. Wiem że Miał jeszcze jakieś zestawy takie. Jak chcesz dam Ci namiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: :hi: :hi:

btw spotykamy się gdzieś wcześniej i jedziemy wszyscy razem na ten zlot VAG, czy dopiero widzimy się na pasie :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

btw spotykamy się gdzieś wcześniej i jedziemy wszyscy razem na ten zlot VAG, czy dopiero widzimy się na pasie :?: :?: :?:

:hi: :hi: :hi: :hi: dołańczam się do pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Cuber wczoraj tam byłem :naughty:

DSC06215.jpg

:kox: :kox: :kox:

:hi: :hi: :hi:

btw spotykamy się gdzieś wcześniej i jedziemy wszyscy razem na ten zlot VAG, czy dopiero widzimy się na pasie :?: :?: :?:

Ja chyba wole oglądnąć derby Manchesteru :gwizdanie: ale zobaczę , jak cos to się pojawię na pasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany i Panie miałby ktośczas na podjechanie ze mną jutro czyli w poniedziałek o 9 rano do Bełtowskiego obejrzeć A5-tkę? Niby auto z ASO ale lepiej dmuchać na zimne a co dwie głowy to nie jedna. Jakby kto miał możliwość to proszę o kontakt na tel 728468430 bo do forum to nie będę miał dostępu - zaraz wsiadam w pociąg :naughty:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio znajomej oglądałem auto pod ASO TOYOTA

http://otomoto.pl/toyota-auris-2-0-d-4d-sol-C20809513.html

auto cały prawy bok zmalowany podobno w serwisie, szpachla, prawie po 1 cm nas tylnym błotniku, auto serwisowane ale po kilkudniowym przestoju miało problem z zapalaniem. Akumulator dobry, kręcił tak jakby bez kompresji, za 4 razem się udało. Samochód tylko stoi w serwisie, ale salon za niego nie bierze żadnej odpowiedzialności - umowa komisowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: z niedzielnym kacem

ściągał ktoś może battelfield 3 bete i ma instalkę? wlaśnie nabrałem ochoty żeby zainstalować i spróbować czy pójdzie mi na moim szpeju, i bete ściągnęli ze strony, f*ck :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany i Panie miałby ktoś czas na podjechanie ze mną jutro czyli w poniedziałek o 9 rano do Bełtowskiego obejrzeć A5-tkę? Niby auto z ASO ale lepiej dmuchać na zimne a co dwie głowy to nie jedna. Jakby kto miał możliwość to proszę o kontakt na tel 728468430 bo do forum to nie będę miał dostępu - zaraz wsiadam w pociąg :naughty:

pozdro

hmmmm zadzwonię :decayed:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje kupic 4szt opon zimowych w rozmiarze R14/175/65 - uzwyki ! Ktos zna kogos/ lub sam ma na sprzedaz ? .

Ewentulanie polecic jakis sklep co handluje oponami - chodzi o Krakow oczywiscie.

p.s. Allegro zostawiam na sam koniec.

300-350zł 4szt 6-7mm 2007 rok Kleber, tydzień temu kupowałem w Krk od gościa ze wzgórz dla szwagra do golfa. Wiem że Miał jeszcze jakieś zestawy takie. Jak chcesz dam Ci namiar

poszedl pw jakbys przypadkiem nie odczytal ;-) wiec mi wyslij namiar :decayed: thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: z niedzielnym kacem

ściągał ktoś może battelfield 3 bete i ma instalkę? wlaśnie nabrałem ochoty żeby zainstalować i spróbować czy pójdzie mi na moim szpeju, i bete ściągnęli ze strony, f*ck :confused4:

Już od ponad tygodnia nie ma na stronie bety BF3.[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:22_________________________________________________

poszło. Kurde przejechał bym się na zlot VAG :gwizdanie:

No to przyjeżdżaj a nie myśl :gwizdanie:

Masz jednego pewniaka... Teraz nie będzie 3 osób :polew::decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:23_________________________________________________http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?kat=32386&title=Marco-Simoncelli-nie-zyje&wid=13920010&[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:27_________________________________________________No nic jadę opłukać auto bo raczej nie będę go pucować bo 6,5 stopnia a miało być ciepło :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: to kto sie wybiera i o której ? [br]Dopisany: 23 Październik 2011, 13:04_________________________________________________Fantik jak bede jechał to zadzwonie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO czekaj na mnie to opłukamy razem :decayed:. Za chwilę wyjeżdżam więc do godziny będę na BP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...