Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

norbi3000 w czwartek będzie mi robił z tym tylnym błotnikiem, tak jak mówiłeś, wpyli się w ten zagięty element a bezbarwnym musi omalować cały błotnik żeby nie było widać. Krzyknął 250zł za wszystko. W czwartek popołudniu zostawiam auto, w sobotę odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

norbi3000 w czwartek będzie mi robił z tym tylnym błotnikiem, tak jak mówiłeś, wpyli się w ten zagięty element a bezbarwnym musi omalować cały błotnik żeby nie było widać. Krzyknął 250zł za wszystko. W czwartek popołudniu zostawiam auto, w sobotę odbieram

ja właśnie wczoraj odebralem auto od lakiernika i zrobil profi robote, ja za robote 2 blotnikow zaplacilem 300 zl plus bezbarwny i baza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy jestem w temacie audi ale juz od przyszlego tyg zaczne sie pojawiac he pozdro audicowcy

Widzę że w końcu odezwałeś się na Krakowskich :naughty: także i tutaj zapraszam na spota w najbliższy Czwartek :good:

:bry:

norbi3000 ja też mam do roboty jeden błotnik, w Krk on jest :?: jak coś to daj namiary na niego tutaj albo pw :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy jestem w temacie audi ale juz od przyszlego tyg zaczne sie pojawiac he pozdro audicowcy

norbi3000 ja też mam do roboty jeden błotnik, w Krk on jest :?: jak coś to daj namiary na niego tutaj albo pw :wink4:

w Dąbrowie Tarnowskiej jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za ile byscie mi zrobli miejsca po naklejka a4 1.9 TDI poniewaz zostaly mi slady zdartego bezbarwnego a chce sie tego pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Czy ktoś miałby chęć i czas zvagować mi jutro moje toczydło? - odwdzięczę się rzecz jasna:)

Przestał jechać poniżej 2,5 tyś obrotów, dławi go, czasami szarpie i widać że cierpi :( ( po głowie chodzi mi przepływomierz, zawór n75, pompa paliwa, wtryski, turbina:/ )

Na środę jestem umówiony z mechaniorem i dobrze by było mieć więcej niż jedną diagnozę.

Thank you from the mountain.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Widzę ze dużo nowych osób na krakowskich się pojawiło :good: :good: :good: Oby tak dalej panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą chyba była Themonowa i młody Themon w TVN w związku z 7mld obywatelem świata

:good:

Potwierdzone , to była Justyna Themona :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą chyba była Themonowa i młody Themon w TVN w związku z 7mld obywatelem świata

coś mi się tak wydalało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...