Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Już podobno wy***ał :gwizdanie:

wiesz to z pewnych źródeł czy z tych komentów?? Bo jedni piszą że nie żyje.. inni że to bzdura[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________http://vkontakte.ru/akro_o

chyba jednak ma się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było 1.9 i było super , odkąd mam 2.0 BLB same problemy i dokładanie do auta :wallbash: :wallbash: :wallbash: zaczyna mnie to wku....ć maksymalnie, nie moge uwerzyć ze Audi wypuściło taki niedopracowany model silnikowy[br]Dopisany: 04 Listopad 2011, 20:46_________________________________________________1.9 AVF zawsze to powiem jest tysiać razy lepszy niz zasrane BLB , co do sprzęgła jeszcze nie wiem co tak naprawde jest wyeksploatowane mechanik stwierdził ze jak rozbierze to zobaczy bo moze okazac sie ze samo łożysko choć nie wydaje mi sie, pozatym pasuje całośc wymienić jak bedzie rozebrane wszystko i ta całośc musi być najlepiej nowa albo kompletna z jednego auta z małym przebiegiem nie sztukowana zeby wszystko do siebie idealnie pasowało, długo sie zastanawiałem nowe czy używka i stiwerdziłęm ze jak trafie sprzęgło z nieduzego przebiegu w bardzo dobrym stanie to nie bede sie zastanawiał 3 klocki a 7 stówek to jest duza różnica jak dla mnie. jak sie rozleci trudno będe sie wtedy zastanawiał , ale moja intuicja podpowiada mi ze bedzie ok :wink4:

No tak czasem bywa z autami , niestety ... Zlote czasy 1.9 sie skonczyly , teraz samochody dziela sie na bardzo awaryjne i mniej awaryjne... Marka premium ma to do siebei ze wszystko kosztuje wiecej choc tak naprawde nie kazda czesc jest tego warta ... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka premium ma to do siebei ze wszystko kosztuje wiecej choc tak naprawde nie kazda czesc jest tego warta ... :confused4:

Jak ktoś kupuję auto segmentu premium to powinno go stać na wszelakie naprawy i tym podobne :gwizdanie:

Powitał późnym wieczorem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka premium ma to do siebei ze wszystko kosztuje wiecej choc tak naprawde nie kazda czesc jest tego warta ... :confused4:

Jak ktoś kupuję auto segmentu premium to powinno go stać na wszelakie naprawy i tym podobne :gwizdanie:

No nie przecze ze nie ale za wiele rzeczy przeplacasz a sa gownianej jakosci ... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przecze ze nie ale za wiele rzeczy przeplacasz a sa gownianej jakosci ... :decayed:

Gówniane to jest A2 :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówniane to jest A2 :decayed: :decayed: :decayed:

Bo? Mi to autko się podoba dla kobiety. :cool1:

Szczególnie że całe z ALU.

Czasy 1.9 się nie skończyły na pewno na B6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inny gust ale wg. mnie Audi nie trafiło z tym modelem takie moje zdanie :wink4:

1:17s :shocked::polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron przesadzasz troszke...tez mam blb i jezdzi, ze nie wspomne ze Siemian jezdzi blb, jesli patrzec na jego jazde to blb mega udana konstrukcja sie popisalo ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze nie wspomne ze Siemian jezdzi blb, jesli patrzec na jego jazde to blb mega udana konstrukcja sie popisalo ;))

Z tego co pamiętam to siemianowi co chwilę się coś psuło i naprawiał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.rmf24.pl/raport-awaryjne-ladowanie/wiadomosci/news-wybity-bezpiecznik-w-boeingu-767,nId,384228

no jak to wyjdzie że jednak nie wcisnęli bohaterzy bezpiecznika to będzie piękna wtopa :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przecze ze nie ale za wiele rzeczy przeplacasz a sa gownianej jakosci ... :decayed:

Gówniane to jest A2 :decayed: :decayed: :decayed:

:ssij: :ssij: :polew: :polew: :polew:

Powitać krakusów. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim.

Nex dobrze że napisałeś " z tego co pamiętam"...

Odpowiem Ci więć że pamięć masz zawodną, bo z samym silnikiem nie miałem do tej pory ani jednego problemu (odpukać).

2 razy problem miałem z EGRem, który jest również w innych silnikach... :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka wszystkim.

Nex dobrze że napisałeś " z tego co pamiętam"...

Odpowiem Ci więć że pamięć masz zawodną, bo z samym silnikiem nie miałem do tej pory ani jednego problemu (odpukać).

2 razy problem miałem z EGRem, który jest również w innych silnikach... :hi: :hi: :hi:

tiaaa..... :mysli::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...