Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

...gdybym wiedzial, ze powinno dzialac po wypieciu centralki to bym sam ja wypial... pomyslalem jednak ze jak wypne wtyczki to jakis obwod nie bedzie zamkniety i to na bank nie zadziala - wiec nawet nie probowalem

No z tym wypinaniem wtyczki i działaniem to nie byłbym pewny :mysli: jeśli w niej jest okablowanie od odcięcia to byłaby QPA najprościej spróbować wypiąć zasilanie (bezpiecznik lub przeciąć kabel) ale najpewniejsze byłoby wypięcię tych kabli od szyny CAN bo wtedy alarm nie ma już nic wspólnego z centralną elektryką a z tym przekodowywaniem kluczyków to raczej ściema :chytry: jak Ci się to stało to owierało Ci drzwi z pilota ?

ale z tego co pamiętam to ty chyba masz VAG-a sprawdzałeś co się zgłaszało do bani?

taa, z pilota otwieralo bez problemu dlatego uwazam ze mnie sciemnial. jak podpinalem VAG'a to byla komunikacja ze wszystkim poza silnikiem. komfort odpowiadal i kluczyki (oba) byly zakodowane. znalazlem opis tego mojego alarmu

http://www.novo.com.pl/Safecan362.doc

tam niby jest wyjscie na jakis przekaznik blokady zaplonu - i mam wrazenie ze wlasnie tutaj jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

no i chłop w lambo stwierdził "oszukali mnie...banda złodzieji..." mówili ze nikt mnie nie wyprzedzi :polew: a tu astra :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chłop w lambo stwierdził "oszukali mnie...banda złodzieji..." mówili ze nikt mnie nie wyprzedzi :polew: a tu astra :polew:

A tu Astra i gość w klapkach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chłop w lambo stwierdził "oszukali mnie...banda złodzieji..." mówili ze nikt mnie nie wyprzedzi :polew: a tu astra :polew:

A tu Astra i gość w klapkach :polew:

a Ozi nową furą za nim :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam architekt projektanta z uprawnieniami przemysłowymi /hale sklepy myjnie budynki publiczne /

Ja mam, wrócę w poniedziałek to pogadamy[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 19:13_________________________________________________http://www.arthurmurray.pl/studio/salt-cup-1/. 3 fotka widownia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam niby jest wyjscie na jakis przekaznik blokady zaplonu - i mam wrazenie ze wlasnie tutaj jest problem

to jest zwykłe wyjście sterujące przekaźnikiem z tego co widzę to alarm też bez żadnych udziwnien. Przypuszczam że skoro VAG nie "widział" komputera to może oznaczać że chłop zrobił odcinkę na zasilaniu kompa silnika to też jest łatwa sprawa bo wtyczki są właśnie z tyłu za modułem MCE. Tak robią często paproki które nie znają innych metod na uduszenie elektr. diesla bo trzeba przyznać że sposobów nie ma dużo (z benzyną jest dużo więcej możliwości). Generalnie to wyciągnąłbym osłonę (tą z nad nóg) i zaglądnął głeboko w lewy róg od spodu deski mniej więcej w okolicach styku deski z szybą tam powinieneś zobaczyć podwójną białą obudowę a w niej chyba dwie czerwone wtyczki (nie pamiętam na bank koloru) zobacz czy nie ma tam coś modzone tzn. przecinane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i chłop w lambo stwierdził "oszukali mnie...banda złodzieji..." mówili ze nikt mnie nie wyprzedzi :polew: a tu astra :polew:

A tu Astra i gość w klapkach :polew:

a Ozi nową furą za nim :naughty:

az tak to nie ale nawet jedzie :D:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam sprawę bo zakupiłem czarne wnętrze do mojej B6 a mam jasne, czy ktoś przy dobrym piwku itp itd nie podjął by się pomocy przy wymianie tego? Tzn. fotele, kanapa, boczki do drzwi, wiązka pod 4 szyby i wiązka pod podgrzewane fotele+ kosz pod 2 din a i jeszcze podłoga i te plastiki obok progów ( chyba że te plastiki da się czymś wymalować to bym nie brał od gościa) Oczywiście za stracony czas postarałbym się wynagrodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź na spota, Siemian będzie we Czwartek to chętnie Ci pomoże bo już było takie rezanko kiedyś na spocie :lol1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie:) wiedziałem że tu mogę liczyć na ludzi:) dobrze jak tylko mi się grafik w robocie ułoży to wpadnę. Może moje autko nie jest szałowe, ale powoli do przodu:) tylko sie zastanawiam nad szybami elektrycznymi...bo mam teraz 2 i nie wiem czy to wystarczy wiązka i panel na 4 szyby od kierowcy i tylne boczki po elektrykę i bebechy pod elektrykę w tylne drzwi...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...