Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

tam niby jest wyjscie na jakis przekaznik blokady zaplonu - i mam wrazenie ze wlasnie tutaj jest problem

to jest zwykłe wyjście sterujące przekaźnikiem z tego co widzę to alarm też bez żadnych udziwnien. Przypuszczam że skoro VAG nie "widział" komputera to może oznaczać że chłop zrobił odcinkę na zasilaniu kompa silnika to też jest łatwa sprawa bo wtyczki są właśnie z tyłu za modułem MCE. Tak robią często paproki które nie znają innych metod na uduszenie elektr. diesla bo trzeba przyznać że sposobów nie ma dużo (z benzyną jest dużo więcej możliwości). Generalnie to wyciągnąłbym osłonę (tą z nad nóg) i zaglądnął głeboko w lewy róg od spodu deski mniej więcej w okolicach styku deski z szybą tam powinieneś zobaczyć podwójną białą obudowę a w niej chyba dwie czerwone wtyczki (nie pamiętam na bank koloru) zobacz czy nie ma tam coś modzone tzn. przecinane.

odebralem w piatek fure od chlopa. jak zawykle zajelo mu to pare minut (jak juz sie za to wzial). Tym razem powiedzial, ze to nie wina alarmu tylko przekaznika zaplonu. oczywiscie jakos mu nie wierze. nie mam zielonego pojecia gdzie ten przekaznik jest, chetnie bym sobie sprawdzil czy rzeczywiscie go wymienil.[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:56_________________________________________________

cur aukcja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siemka z wieczora :hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________widzieli :wink4: jak manipulowac opinią publiczna że Xdrive wygrywa z Quattro na podstawie filmików w sieci :gwizdanie:

i drugi filmik :decayed:

http://www.youtube.com/watch?v=yEpIXwHP7R8&feature=related

w odpowiedzi na ten filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś cz.2 :decayed:

:polew:

Ludzie się naoglądają takich filmików i później mówią że Xdrive lepsze od quattro :wallbash:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 20:14_________________________________________________Tu masz prawdziwe quattro :kox:

41200524.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z wieczora :hi:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________widzieli :wink4: jak manipulowac opinią publiczna że Xdrive wygrywa z quattro na podstawie filmików w sieci :gwizdanie:

Chyba Ci się pomyliła kolejność filmów :gwizdanie: Drugi powinien być zamieniony z trzecim :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Ci się pomyliła kolejność filmów :gwizdanie: Drugi powinien być zamieniony z trzecim

hmmmm przecież jest napisane ze drugi filmik jest odpowiedzią na ten trzeci ( który chyba wszyscy widzieli juz dawno w sieci ) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... Zwracam honor :hi: To ja źle zinterpretowałem to co było napisane :kwasny:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 21:24_________________________________________________

Dziś cz.2 :decayed:

A część pierwszą widzieli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Part 2 wrzucił Maciejas002 a nie Pablo - to po pierwsze. A po drugie naprawde przeoczyłem Part 1 i przeogromnie się tego wstydzę :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

mam pytanko jako, że Krakowa nie znam, a wybieram się we wtorek do teatru słowackiego powiedzcie mi gdzie mogę zaparkować auto w miarę blisko teatru, ale żeby parkingu mi nie zamknęli jak będę na nim stał:P (wiem, że obok teatru jest parking ale jak znam życie i moje szczęście tam miejsca nie będzie:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na parkingu samej Galerii Krk, pierwsza godzina bezpłatnie, druga 2zł a następne po 4zł o ile się nic nie zmieniło bo dawno tam nie parkowałem :mysli:

BTW: Występujesz tam :?: :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakusy na pewno Cię nie zawiodą a trochę nas jest :polew:

India Talent Show - Warriors of Goja AMAZING

Jak to Dominik powiedział nasz "Mam talent" to pikuś z tymi debilami, obczajcie całe :shocked: :shocked: :shocked:

2:56 :shocked:[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 23:52_________________________________________________http://www.topgear.net.pl/news.php?readmore=1273

ałć :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...