Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

ukradli mi w piątek BOBCATA T250 w okolicach lotniska w Balicach prawdopodobnie złodzieje pojechali w stronę Kryspinowa .Może komuś się rzucił w oczy taki .Jest specyficzny bo jest na gąsienicach . czeka nagroda wysoka :)

images.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

ukradli mi w piątek BOBCATA T250 w okolicach lotniska w Balicach prawdopodobnie złodzieje pojechali w stronę Kryspinowa .Może komuś się rzucił w oczy taki .Jest specyficzny bo jest na gąsienicach . czeka nagroda wysoka :)

images.jpg

:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, grasz nam na uczuciach, drażniąc podniebienie aż ślinka leci! :decayed::wink4:

Kerczi, Ty zajmujesz się kompami, czy program HDtune jest coś wart? Scanuje właśnie stary dysk podpięty do lapa, i wyszedł 1 czerwony kwadracik :decayed:, ameno i do kosza czy :wtf:

raczej HDTune Ci jedynie pokaze gdzie sa BADy, mozesz np zrobic dwie partycje i miejsce gdzie sa BADy wrzucic jako zakryta przestrzen dyskowa[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:54_________________________________________________

ukradli mi w piątek BOBCATA T250 w okolicach lotniska w Balicach prawdopodobnie złodzieje pojechali w stronę Kryspinowa .Może komuś się rzucił w oczy taki .Jest specyficzny bo jest na gąsienicach . czeka nagroda wysoka :)

images.jpg

przeskur******

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradli mi w piątek BOBCATA T250 w okolicach lotniska w Balicach prawdopodobnie złodzieje pojechali w stronę Kryspinowa .Może komuś się rzucił w oczy taki .Jest specyficzny bo jest na gąsienicach . czeka nagroda wysoka :)

images.jpg

Wspolczucia ;(

Pablo, grasz nam na uczuciach, drażniąc podniebienie aż ślinka leci! :decayed::wink4:

Kerczi, Ty zajmujesz się kompami, czy program HDtune jest coś wart? Scanuje właśnie stary dysk podpięty do lapa, i wyszedł 1 czerwony kwadracik :decayed:, ameno i do kosza czy :wtf:

raczej HDTune Ci jedynie pokaze gdzie sa BADy, mozesz np zrobic dwie partycje i miejsce gdzie sa BADy wrzucic jako zakryta przestrzen dyskowa[br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 20:54_________________________________________________

ukradli mi w piątek BOBCATA T250 w okolicach lotniska w Balicach prawdopodobnie złodzieje pojechali w stronę Kryspinowa .Może komuś się rzucił w oczy taki .Jest specyficzny bo jest na gąsienicach . czeka nagroda wysoka :)

images.jpg

przeskur******

Mow mi wiecej :decayed:, dysk niby chodzi co tam chcialem skopiowalem, dalem potem prawym myszki formatuj i tyle, z tym ze chcialem miec pewnosc czy jest ok bo chce go sprzedac, moze ktos kupi..hm idk co robic

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/expose;w;zlotych;tyle;zaplacisz;za;reformy;tuska,151,0,969879.html?p=md

Kozak, sobie to pensji nie obetną tylko nam podnoszą poprzeczkę. Dramat nie życie, a co więcej abonament RTV podobno chcą wciągnąć pod opłatę za prąd tak jakoś słyszałem, ale pewny na 100% nie jestem. Gdzie my żyjemy- Absurdistan !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejas002 i bardzo dobrze :-). 67 lat też w sam raz na emeryturkę :naughty: :naughty:. Ja jestem tym zachwycony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradli mi w piątek BOBCATA T250 w okolicach lotniska w Balicach prawdopodobnie złodzieje pojechali w stronę Kryspinowa .Może komuś się rzucił w oczy taki .Jest specyficzny bo jest na gąsienicach . czeka nagroda wysoka :)

images.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie wiem czy zart czy powaga ale przy moich zarobkach to nic tylko balkonik kupic :gwizdanie: zle sie dzieje :S chyba ze Ty prezes albo Pan Dyrektor :tongue4:

"Ludzie" tak sobie wybrali to tak mają. Nie rozumiem tylko narzekań tych właśnie osób teraz. Choćby zrobili wiek emerytalny 100 lat, to i tak pewno większość głosowała by tak samo w przyszłych wyborach.

Oczywiście nikomu tu nie chciałem ubliżyć. maciejas002 tu się nie rozmawia o polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz nie wiem czy zart czy powaga ale przy moich zarobkach to nic tylko balkonik kupic :gwizdanie: zle sie dzieje :S chyba ze Ty prezes albo Pan Dyrektor :tongue4:

"Ludzie" tak sobie wybrali to tak mają. Nie rozumiem tylko narzekań tych właśnie osób teraz. Choćby zrobili wiek emerytalny 100 lat, to i tak pewno większość głosowała by tak samo w przyszłych wyborach.

Oczywiście nikomu tu nie chciałem ubliżyć. maciejas002 tu się nie rozmawia o polityce.

Spox, zero polityki, tak tylko wtrąciłem. Ja na nich nie głosowałem eot. Dobrej nocy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30171799.jpg

Chyba dostałem mały bonus z UPC, chciałem 50MB/S to troszkę więcej wyszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam podobno 8Mb/s :tongue4:

26525789.jpg[br]Dopisany: 21-11-2011, 23:00:47_________________________________________________wszystkim podobno zawyzaja :wink4:[br]Dopisany: 21-11-2011, 23:01:02_________________________________________________u mnie taki stan sie utrzymuje juz chyba od wakacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej godzinie zawsze jest więcej :)

Ato mój wynik...

26526327.jpg

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

A co ty masz :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już więcej nie puści bo nie mam światłowody :decayed:

A do czego Ci światłowoda?

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już więcej nie puści bo nie mam światłowody :decayed:

Na BW światłowody montowali chyba z 10 lat temu i podejrzewam że u Ciebie jest podobnie...

Wątpię żeby sobie odpuścili najwieksze osiedle w NH :gwizdanie:

A do czego Ci światłowoda?

Do większej przepustowości ? Czy szybkość z ilością nie idzie w parze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już więcej nie puści bo nie mam światłowody :decayed:

Weź sobie instrukcję obsługi swojej karty sieciowej i poczytaj ile może twoja karta sieciowa przesłać po zwykłej skrętce :cool1:

bo raczej na bank masz jeszcze w hu... zapasu więc tak jak lennox napisał na hu... Ci światłowód ?

sprawdź sobie tylko jaką grubą masz izolację na skrętce czy da rady puchnąć przy większym downloadzie bo to może mieć znaczenie na przepustowość łącza. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...