Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

ja sie tylko tak zastanawiam SIEMIAN czy ty kiedys dostałes pożadnie po ryju.... :polew: :gwizdanie: bo jak czytam twoje wypowiedzi to naprawde niektórym tutaj sie dziwie...

nie przypominam sobie... :mysli: :mysli:

wiesz jak jest. to jest forum internetowe, pewna forma rozrywki, którą czasem trzeba traktować z przymrużeniem oka...

Niektóry niestety tego nie potrafią zrozumieć...chociaż dziwie się Twojej wypowiedzi bo Ty akurat wyglądałeś mi na normalnego :wink4::decayed::naughty:

no własnie siemian normalnosc którą przytaczasz mozna rozpatrywac wzgledem kazdego przypadku, w twoim ta normalnosc nie jest taka sama jak w moim i w tej chwili jak stałbym koło ciebie to zapewne zainkasował bys cos na buzke. bo rozumiem smieszne docinki, ale mówienie komus ze jest nienormalny, bo tak to zrozumiałem prosi sie o odpowiedz. wiec zastanów sie bo moze to nie my jestesmy nienormalni tylko z toba jest cos nie halo. moze jestes masochista, nie wnikam w twoje preferencje ale pomysl o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

a widzisz tutaj nadinterpretujesz, ponieważ nigdzie nie napisałem że jesteś nienormalny... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Swoją drogą przykro słyszeć że obracamy się wśród ludzi dla których jedyną formą dyskusji jest siła...

Zawsze myślałem że to domena dresiarzy i prostaków...[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 17:57_________________________________________________... ale widze pewną ciekawą zależność... Ci co najbardziej wymac**ją gałązkami, najmocniej wywijają szabelką nie jeżdzą już audi... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz najwyrazniej wogóle nie jestes swiadomy tego co piszesz, tylko klepiesz bez zastanowienia, badz takie teksty były u ciebie na pozadku dziennym dlatego współczuje. moze to wynika tez z tego ze w moim srodowisku (nie dresiazy i prostaków) nie pozwala sie na takie docinki, co mozna to mozna ale bez przesady. Mam juz odpowiedz na moje pytanie... nie dostałes nigdy dobrze po ryju :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale widze pewną ciekawą zależność... Ci co najbardziej wymac**ją gałązkami, najmocniej wywijają szabelką nie jeżdzą już audi... :mysli: :mysli: :mysli: :gwizdanie

to ze nie jezdze audi nie ma z tym nic wspólnego, ja za wszelka cene nie musze miec znaczka audi z przodu, poza tym mi nikt samochodu nie kupił... [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:13_________________________________________________

Panowie napiszcie sobie pw i po sprawie :wink4:

nie ma o czym rozmawiac... zreszta ci zainteresowani co byli rok temu w bukowinie wiedza OCB [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:14_________________________________________________Koniec OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej..

Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?

jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :>

a co to pozłacany miałeś ten koncentryk :cool1: bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh..

tzn. chcesz zesztukować tak :mysli:

jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki"

http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html

i przelotkę

http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html

tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla na przymiar bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej..

Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?

jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :>

a co to pozłacany miałeś ten koncentryk :cool1: bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh..

tzn. chcesz zesztukować tak :mysli:

jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki"

http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html

i przelotkę

http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html

tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr.

Tomcio jakz zwykle konkretnie i pomocnie :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Siemian masz przejeb*ne...nie bedziesz mial rns-e 2012 bedziesz błądził po BIelsku i nigdy nie trafisz do GK na spota :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Siemian masz przejeb*ne...nie bedziesz mial rns-e 2012 bedziesz błądził po BIelsku i nigdy nie trafisz do GK na spota :polew:

:wtf: :wtf: :wtf:

Kerczi dla oszczędności czasu zacząleś wklejać te same posty podwójnie? :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ktoś mi zerwał 20 metrowy zwykły kabel antenowy który szedł do talerza anteny satelitelitarnej..

Jest jakiś sposób żeby to porządnie i trwale połączyć bez strat na kablu czy muszę wymieniać całość..?

jednym słowem KTOŚ CI DRUTA POCIĄGNĄŁ :>

a co to pozłacany miałeś ten koncentryk :cool1: bo metr jest po ok 1zł więc ktoś się nachapał że ehh..

tzn. chcesz zesztukować tak :mysli:

jeśli o to Ci chodzi to kup dwie tzw. "F-ki"

http://allegro.pl/wtyk-f-7mm-satelitarny-na-kabel-koncentryczny-i1935529493.html

i przelotkę

http://allegro.pl/slask-lacznik-gniazdo-f-typu-beczka-2-szt-i1934245440.html

tylko utnij sobie jeszcze kawałeczek tego kabla na przymiar bo te złączki są chyba w dwu lub trzech średnicach w zależności jaki gruby jest koncentr.

kabel jest tylko kurde zerwany :P

no moge kupic calosc i znowu stracic godzine jak nic na poprowadzenie go do tej cholernej anteny..ale mi sie nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, jakos sie samo wkleilo[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________

OZI ale Tobie tez sie troche dziwie...ze tez chce Ci sie pisac...wiesz to nie wina Siemiana ze taki jest...pretensje do Rodzicow... :polew: :polew: :polew:

znasz Go juz nie od miesiaca...to i tak by nic nie pomogło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

themon zafundował baty siemianowi w BT ale widocznie mu nie pomogło :polew::decayed:

Jak sobie przypomnę to tarzanie na ziemi to masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

si :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 19:06_________________________________________________

themon zafundował baty siemianowi w BT ale widocznie mu nie pomogło :polew::decayed:

Jak sobie przypomnę to tarzanie na ziemi to masakra :D

ja tego niestety prawie nie pamiętam... trzeba było wcześniej... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem, jakos sie samo wkleilo[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 18:48_________________________________________________

OZI ale Tobie tez sie troche dziwie...ze tez chce Ci sie pisac...wiesz to nie wina Siemiana ze taki jest...pretensje do Rodzicow... :polew: :polew: :polew:

znasz Go juz nie od miesiaca...to i tak by nic nie pomogło :wink4:

nie miałem co robic wiec troche podpaliłem atmosfere :gwizdanie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...