Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nic dodać, nic ująć...

zauważyłem, że na wszystko masz swoje wybujałe historie. Czego by temat nie dotyczył, zawsze będziesz się kłócił...pytanie tylko dlaczego...chyba dla zasady...

To do mnie? :gwizdanie:

Mam wrażenie że nie zacytowałeś tego co chciałeś :blink:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________idę spać - nie piszcie dużo żebym nie musiał jutro czytać za wiele bo nie mam czasu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie, nie

nic dodac nic ujac tyczyło się Ciebie

teorie byly do MMCV

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

wiadomo ze jak masz podstawe to wiesz ile napewno weźmiesz, a jak tylko prowizyjna kasa to juz nie jest tak wesoło oczywiście zalezy jaki to rodzaj pracy, ale ogólnie ludzie chcą miec podstawe godną zeby zyć a prowizja od sprzedaży jak najbardziej motywująca bardzo.

sama prowizja - jak dla mnie nie wchodzi w gre, nie zawsze jest kolorowo w takich kwestiach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem, że na wszystko masz swoje wybujałe historie. Czego by temat nie dotyczył, zawsze będziesz się kłócił...pytanie tylko dlaczego...chyba dla zasady...

a to ciekawe :decayed: . Karol (jesli moge tak pisac :decayed: ), "spielismy" sie raz o wnetrza samochodow...(gust jest sprawa indiwidualna ...) nie wiem gdzei tam byly wybujale teorie... Nie kloce sie dla zasady, wymieniamy spostrzezenia. Ty bez znajomosci tematu wypowiadasz sie o ludziach pracujacych za granica co mnie smieszy - to mozna zakwalfikowac pod wybujala teorie . Wlasnie dlatego tez wyjechalem zeby mi potem ktos, nie wmawial jak to jest za granica - bo glupot juz sie duzo naczytalem

To nie chodzi o zarobienie 5k , chodzi o to ze (jak nex napisal) tu za najnizsza krajowa , musisz ciulac i oszczedzac a tam poprostu wmiare sobie zyjesz nie przejmujac sie az tak, a jak jestes gospodarny to jeszcze cos odlozysz. Nie chodzi o kase tylko o stosunek kosztow do zarobkow. Mniejsza o to

Bylem niedawno.

pisze soft .

Boseron dobrze ujol sprawe prowizji :) uwazam tak samo i to ze Ty komus naobiecujesz to ...wiesz no hehehe - delikatnie rzecz ujmujac. Ludzie ktorzy wciskaja ubezpieczenia na zycie dzialaja na tej samej zasadzie... prowizja i slaba podstawa. To nie jest motywacja... to jest piramida finasowa ,kto chce niech w to wchodzi na 100 osob 5 na tym dobrze wyjdzie , reszta zmarnuje 2 lata zycia i kupe nerwow. Przy okazji poprawi wskazniki swoim managera. Sciezka kariery , szmery bajery... manipulacja w czasie rozmowy o prace itp itd. Pranie mozgu to sie tak nazywa potocznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

wiadomo ze jak masz podstawe to wiesz ile napewno weźmiesz, a jak tylko prowizyjna kasa to juz nie jest tak wesoło oczywiście zalezy jaki to rodzaj pracy, ale ogólnie ludzie chcą miec podstawe godną zeby zyć a prowizja od sprzedaży jak najbardziej motywująca bardzo.

sama prowizja - jak dla mnie nie wchodzi w gre, nie zawsze jest kolorowo w takich kwestiach

toretycznie się z Tobą zgodzę, praktycznie jest poziom bezrobocia jaki jest...więc żeby nawet nikt nie chciał sprobować??

wiesz...jakbym nie miał pracy...to łapałbym się wszystkiego czego się da...poszedłbym nawet za 800zł do pracy - tego nie wysiedze w domu...

tak się składa, że moja firma mieści się przy ul. Wąwozowej - przy urzedzie pracy - srednio raz w tygodniu przychodzi do mnie bezrobotny z zaswiadczeniem do podbicia ze nie ma u mnie stanowiska pracy spelniajacego jego wymogi/preferencje (paranoja)

i wiesz co?? On nie pyta się czy nie znalazłaby się jakaś praca?!? Tylko żebym mu to podpisał i już - gość nawet nie wie czym się zajmuje.

zal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

wiadomo ze jak masz podstawe to wiesz ile napewno weźmiesz, a jak tylko prowizyjna kasa to juz nie jest tak wesoło oczywiście zalezy jaki to rodzaj pracy, ale ogólnie ludzie chcą miec podstawe godną zeby zyć a prowizja od sprzedaży jak najbardziej motywująca bardzo.

sama prowizja - jak dla mnie nie wchodzi w gre, nie zawsze jest kolorowo w takich kwestiach

Boseron systemy prowizyjne są najczęsciej tak ułożone że naprawde przykładając się do pracy zarobisz dużo więcej niż przy normalnej pensji z premią. Z zasady ma to motywować. Nie ma czegoś takiego że rynek załamuje się z dnia na dzień...

przychodzisz do pracy. Dostajesz oferte 500zł + prowizja. Próbujesz. jesli w pierwszym miesiacu wychodzisz mniej wiecej ok (porównywalnie jak (nazwijmy to) na zwykłej pensji lub troche mniej (pomijam sytuacje jak o razu dobrze zarabiasz) to dajesz sobie jeszcze miesiać-dwa) potem podejmujesz decyzje. Po paru miesiącach jeśli zarobki są ok to normalnie pracujesz i zarabiasz. Nigdzie nie ma tak że będziesz pracował na prowizji i zarabiał załozny 4 koła a nagle przyjdzie załamanie i dostaniesz 1000zł. Zawsze bedzie to sie zminejszało sukcesywnie i wtedy mozęsz z takiej pracy zrezygnować i szukać czego innego.

Ogólnie wynagrodzenie prowizyjne jest dobre dla ludz ambitnych którzy chcą coś robić... Niestety mało takich jest... bo najczęsciej mają głowe na karku i dawno prowadzą swoje biznesy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:

chciało by sie powiedziewć więcej ale szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

:naughty: :naughty: :naughty:

chciało by sie powiedziewć więcej ale szkoda słów

palców i klawiatury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiesz co?? On nie pyta się czy nie znalazłaby się jakaś praca?!? Tylko żebym mu to podpisał i już - gość nawet nie wie czym się zajmuje.

zal.pl

tu akurat przyznaje Ci racje w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się składa ze sam tez byłem w pracy za granicą fakt ze na zasadzie wakacyjno/zarobkowej w Holandii i w Danii

Mam mase "znajomych" którzy pojechali do UK i kojenych pracowników którzy skonczyli pracować u mnie i pojechali na wyspy...i niestety (niekomu nie ujmujac) 90% tych ludzi to jeden i ten sam typ człowieka.

Oczywiscie ze sa kraje w ktorych stosunek zarobkow do ceny zycia codziennego jest inny...ale z drugiej strony mamy tez somalie...

to takie glupie gadanie. Najlatwiej jest sie poddac bez walki i wyjechac za granice...tylko zauwaz dziwnym trafem ze jakos kazdy kraj pokolei na ktory byl boom ma nas dosc/chce zamykac granice przed nami/ itd - pytanie dlaczego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek nie do końca sie z Toba zgodze ze prowizyjne zarobki są dla ludzi ambitnych i to wystarczy.....

pracowałem 2 miesiące jako doradca finansowy i powiem tak, jeździłem co 4 dni na szkolenia spotykałem sie z klientami do których też jeździłem swoim prywatnym samochodem, nie moge powiedzieć bo ambicji mi nie brakowało i co ......

w plecy jakieś 2 tys wydane na paliwo i strata czasu to wszystko , zatem nie ambicja tu sie liczy tylko rodzaj wykonywanej pracy i predyspozycje zapewne.

wiadomo ze kazdy podejmując taką prace podchodzi do tego ambitnie bo kazdy chce zarabiać

dziś mam stałą pensje i wiem ze zawsze pierwszego ją dostane i nie musze sie martwić.

oczywiście są zawody w których ludzie prowizyjnie zarabiają bardzo duze pieniądze ale potrzeba troche szczęscia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to takie glupie gadanie. Najlatwiej jest sie poddac bez walki i wyjechac za granice...tylko zauwaz dziwnym trafem ze jakos kazdy kraj pokolei na ktory byl boom ma nas dosc/chce zamykac granice przed nami/ itd - pytanie dlaczego??

no to akurat jest oczywiste. Robimy obore , jest jak to nazwales specyficzny typ ludzi ktory tam wyjezdza ale wyjezdzaja tez normalni ludzie.

Najlatwiej jest sie poddac bez walki i wyjechac za granice...

moglbym to wziasc tez do siebie ale ... ja uwazam ze wyjazd na wyspy to byla najlepsza decyzja w mojej karierze i jedna z lepszych w zyciu.

pytalem juz raz ale nie odpowiedziales... co znaczy prowadzimy ? bo ja nie znam podloza, firme masz od 0 ? czy ktos pomagal / wkladem /checiami /znajomosciami ? Tata? Mama ? Wujek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie z prowizyjnego systemu zarabiania wyleczył pewien gość który juz nie ma konta na forum :cool1:

wiadomo ze jak masz podstawe to wiesz ile napewno weźmiesz, a jak tylko prowizyjna kasa to juz nie jest tak wesoło oczywiście zalezy jaki to rodzaj pracy, ale ogólnie ludzie chcą miec podstawe godną zeby zyć a prowizja od sprzedaży jak najbardziej motywująca bardzo.

sama prowizja - jak dla mnie nie wchodzi w gre, nie zawsze jest kolorowo w takich kwestiach

Boseron systemy prowizyjne są najczęsciej tak ułożone że naprawde przykładając się do pracy zarobisz dużo więcej niż przy normalnej pensji z premią. Z zasady ma to motywować. Nie ma czegoś takiego że rynek załamuje się z dnia na dzień...

przychodzisz do pracy. Dostajesz oferte 500zł + prowizja. Próbujesz. jesli w pierwszym miesiacu wychodzisz mniej wiecej ok (porównywalnie jak (nazwijmy to) na zwykłej pensji lub troche mniej (pomijam sytuacje jak o razu dobrze zarabiasz) to dajesz sobie jeszcze miesiać-dwa) potem podejmujesz decyzje. Po paru miesiącach jeśli zarobki są ok to normalnie pracujesz i zarabiasz. Nigdzie nie ma tak że będziesz pracował na prowizji i zarabiał załozny 4 koła a nagle przyjdzie załamanie i dostaniesz 1000zł. Zawsze bedzie to sie zminejszało sukcesywnie i wtedy mozęsz z takiej pracy zrezygnować i szukać czego innego.

Ogólnie wynagrodzenie prowizyjne jest dobre dla ludz ambitnych którzy chcą coś robić... Niestety mało takich jest... bo najczęsciej mają głowe na karku i dawno prowadzą swoje biznesy...

nie sadziłem ze to kiedys powiem, ale Siemian dzisiaj dobrze prawisz...

dokladnie Boseron majac 500zł podstawy to zarobienie dodatkowego 1000zł to jest 10 znalezionych sklepow, a to jest 1 sklep na 2,5dnia poszukiwan czyli 20h

z całym szacunkiem ale przy 20h znlezienie sklepu gotowego do podjecia wspolpracy (ktory to niczym nie ryzykuje) to nawet osoba nie majaca zupelnie pojecia o produkcje jest w stanie znalezc... chociazby udajac jąkałe i wchodząc do sklepu i mowiac: BBBBBBBBBIIIIIIIeeeeerzzzeeeee Ppppaaaaniiiiiii Mooooojjjjj Toooowaaaarrrr czyyyyyyy mammmm cccczzzzzytaccc calaaaaaa oferteeeeee

:polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2011, 23:42_________________________________________________Mam kilka gałęzi, czesciowo moja firma jest od 0, a czesciowo dzieki supportowi Rodzicow - najwazniejsze co Im zawdzieczam to tzw. "psychiczny backup" - pierwsza była ta od 0 - zapieprzam od 17 roku zycia na wlasna reke - choc zupelnie nie musialem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol w Twojej branży pewnie nie jest trudno pozyskać klienta, ja miałem wciskać fundusze inwestycyjne a w dobie kryzysu i wielkiego oszczędzania ludzie byli bardzo nieufni i to duzo trudniejsze zadanie było- poddałem sie po 2 miesiącach. podstawy nie było zadnej a za coś trzeba było żyć.

Lepiej szlifuj forme na ponidziałek :decayed: zero KFC zero MC donalds zero :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego akurat Bosi przytaczanie tutaj doradztwa finansowego jest bardzo zlym przykladem - bo to bardzo specyficzny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero :drunk:

Ja mam jutro bal andrzejkowy, ale do poniedziałku może dojdę do siebie :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko powinny byc planowo na wtorek, a reklame w tv robimy, daj znac tylko kiedy jest najbardziej korzystny termin i przypomnij jeszcze w jakiej rozdzielczosci ma ona byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najszybciej z reklamą - bal andrzejkowy, jakieś dzieciaki w szkole i takie bajery różne teraz będzie przed świętami na pewno jakaś wigilia, najlepiej do działu reportaże na ten miesiąc. Rozdzielczość to 1280 na 720 :) A styczeń to okres transferów zatem najlepiej do działu wywiady hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spota :hi:

Kiełbaska jak zwykle wyśmienita :decayed:

ps. nie dołączam do dyskusji pracownik/praca/zarobki/pracodawca bo to nie ma sensu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...