Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Własnie teraz wpadłem na taki pomysł. Jutro siądę do tego bo dzisiaj juz nie mam głowy do myślenia... :kwasny: ale napewno się nie zawiedziecie :naughty:

I bardzo dobrze, będzie za dnia reszta delegacji :naughty: to będziesz miał różne podzielne opinie zapewne :)

[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 00:58_________________________________________________

:hi:

gdzies Ty był

Tu i tam :decayed:

Nie ma jak prosta i na temat rozmowa :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 00:59_________________________________________________jarko, Cuber dopiszcie w info co do spotów, "co" lub "każdy" czwartek, bo co chwile ktoś się mnie pyta "czy w ten najbliższy Czwartek jest spot :?:" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi zamówilem kibelek dla Ciebie

:hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nową kartę z navi 2011 do np B8 :naughty: ORI [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:01_________________________________________________

Kerczi zamówilem kibelek dla Ciebie

:hi: :hi: :hi:

tzw klozet :naughty: lub sracz :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi zamówilem kibelek dla Ciebie

mówisz że po programie będą mu puszczać zwieracze i trza też fotel zmienić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi zamówilem kibelek dla Ciebie

mówisz że po programie będą mu puszczać zwieracze i trza też fotel zmienić :mysli:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi zamówilem kibelek dla Ciebie

:hi: :hi: :hi:

super

DZIEKI[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:10_________________________________________________

Kerczi zamówilem kibelek dla Ciebie

mówisz że po programie będą mu puszczać zwieracze i trza też fotel zmienić :mysli:

moze sie zdarzyc :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie zdarzyc :polew: :polew:

To zrobimy zrzutę i kupimy Ci pampersy żebyś nie chodził w mokrych gaciach jak już zmodzisz ten program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanti bedziesz dzisiaj u siebie w gabinecie jak będe ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :confused4:

jestem teraz do południa

niestety nie będę Cię mógł trzymać za rękę :rolleyes:

:>[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:27_________________________________________________Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z takim developerem Dasta Invest. Stawiali np. bloki na II pułku , dywizionu ten za statoilem blok gdzie jest ten sklep z olejami to właśnie ich była inwestycja. Chodzi mi o to czy są cwaniaki i kombinatorzy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :confused4:

jestem teraz do południa

niestety nie będę Cię mógł trzymać za rękę :rolleyes:

:>[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 11:27_________________________________________________Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z takim developerem Dasta Invest. Stawiali np. bloki na II pułku , dywizionu ten za statoilem blok gdzie jest ten sklep z olejami to właśnie ich była inwestycja. Chodzi mi o to czy są cwaniaki i kombinatorzy :mysli:

Fryzjerka Przemiana - jak chcesz moge Ci dac numer to sobie z Nia pogadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś miał do czynienia z takim developerem Dasta Invest. Stawiali np. bloki na II pułku , dywizionu ten za statoilem blok gdzie jest ten sklep z olejami to właśnie ich była inwestycja. Chodzi mi o to czy są cwaniaki i kombinatorzy :mysli:

Na ich temat nie słyszałem, ale od dzisiaj u mnie pod blokiem zaczęła się nowa budowa i nie dość że biedronkę wyburzyli i już 3 piętro kończą budować to skurczybyki całą łąkę ogrodzili jak jest boisko co się idzie w stronę górki przy pasie startowym i buldożery robią swoje, kolejne bloki Budimex będzie budować i cały widok pójdzie się jeebać :angry:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko picasa się pojawia, żadnego zdjęcia :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 14:40_________________________________________________

O tym mowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie użyć wyobraźni a logo ukaże Wam się w pełnej krasie :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...