Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Grzane fotele - niby fajny dodatek, ale ile razy tego użyjecie w zimie to zobaczycie sami w praktyce :wink:. Ja użyłem tej zimy 0 razy :naughty:.

A ja używałem tego każdego dnia jak temperatura była ujemna. Tak więc skoro Ty tego nie używałeś nie twierdź że inni nie bedą używać :whistling:

Wy to się chyba nie lubicie :whistling:

Dlaczego mielibyśmy się nie lubieć :mysli: Różnica zdań w temacie "grzane fotele" nie powoduje od razu antypatii. Z resztą już pojawiło się kilka wpisów o zaletach grzania pupy więc miałem racje :naughty:

A co do "NIE LUBICIE" to owszem, jest tu taki jeden co go nie lubie, ale na szczęście nie widuje go na spotach, bo znowu moglibyśmy się pokłócić o to, ile pali w cyklu miejskim sześciolitrowe, pięćsetkonne auto ważące ponad 2,5 tony :naughty:

Widzę że jak ktoś się głupi urodził to już głupi umrze..nie ma rady na to...ale widzę boli dalej...człowieku żenujący jesteś..Ty nie masz innych problemów jak głupie zaczepki?

Znawca Q7 V12 co nawet w nim nie siedział...idź do kościoła daj na msze niech sie ktoś pomodli za Ciebie i odwal się od mojej osoby qurwa raz na zawsze.

KPW?

Piszę się lubić nie "lubieć" apropo widać edukcja nie była Twoją mocną stroną...

Ostrzeżenie już poszło! Kolejnego nie będzie! Panowie taki syf robić na własnym podwórku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało ku...a....KU..A!!!!!

:grin::grin::grin:

---------- Post added at 17:38 ---------- Previous post was at 17:35 ----------

ja bym im dał kropka :polew:

---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:38 ----------

to jest ten spot dzisiaj czy nie ma?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy będę, bo mam dziś dużo roboty.

Dajcie cynka jak by było więcej osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzane fotele - niby fajny dodatek, ale ile razy tego użyjecie w zimie to zobaczycie sami w praktyce :wink:. Ja użyłem tej zimy 0 razy :naughty:.

A ja używałem tego każdego dnia jak temperatura była ujemna. Tak więc skoro Ty tego nie używałeś nie twierdź że inni nie bedą używać :whistling:

Wy to się chyba nie lubicie :whistling:

Dlaczego mielibyśmy się nie lubieć :mysli: Różnica zdań w temacie "grzane fotele" nie powoduje od razu antypatii. Z resztą już pojawiło się kilka wpisów o zaletach grzania pupy więc miałem racje :naughty:

A co do "NIE LUBICIE" to owszem, jest tu taki jeden co go nie lubie, ale na szczęście nie widuje go na spotach, bo znowu moglibyśmy się pokłócić o to, ile pali w cyklu miejskim sześciolitrowe, pięćsetkonne auto ważące ponad 2,5 tony :naughty:

Widzę że jak ktoś się głupi urodził to już głupi umrze..nie ma rady na to...ale widzę boli dalej...człowieku żenujący jesteś..Ty nie masz innych problemów jak głupie zaczepki?

Znawca Q7 V12 co nawet w nim nie siedział...idź do kościoła daj na msze niech sie ktoś pomodli za Ciebie i odwal się od mojej osoby qurwa raz na zawsze.

KPW?

Piszę się lubić nie "lubieć" apropo widać edukcja nie była Twoją mocną stroną...

Proszę cie.. Przyjedź na spota za tydzień... Pogadamy jak mężczyźni a nie jak dzieci... No chyba że cie mama na tak późno organizowane imprezy nie puszcza??

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:18 ----------

Poza tym nie była to zaczepka tylko szczere wyznanie na temat półgłówka z drutami w gębie, którego nie trawie. Nadal nie wymieniłem nikogo z imienia, nazwiska ani nicka. Skąd wiesz zatem że o ciebie chodzi? Czyżbyś był przewrażliwiony na swoim punkcie bo większość klasy ci dokuczała jak byłeś mały??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mi szkoda czasu na dyskusję z Tobą.Nawet minuty, bo Ty jesteś niereformowalny.

Ja to przynajmniej do wielu klas chodziłem w odróżnieniu od Ciebie :D

Naucz się troszkę skromności i przestań mnie straszyć męskimi rozmowami.

Mnie się czepiasz najbardziej ,innych mniej (pablo,nex etc) a tak naprawdę jesteś zwykłym frustratem.

Nadziejesz się w końcu obije Ci ktoś tą niewyparzoną mordę i się skończy.

A mnie na privacie nie pisz co mi zrobisz.I od mojej mamy sie odpie..dol..

Myślę że już jaśniej nie można.

Gdzie jest ignore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie mi szkoda czasu na dyskusję z Tobą.Nawet minuty, bo Ty jesteś niereformowalny.

Ja to przynajmniej do wielu klas chodziłem w odróżnieniu od Ciebie :D(1)

Naucz się troszkę skromności i przestań mnie straszyć męskimi rozmowami. (2)

Mnie się czepiasz najbardziej ,innych mniej (pablo,nex etc) a tak naprawdę jesteś zwykłym frustratem. (3)

Nadziejesz się w końcu obije Ci ktoś tą niewyparzoną mordę i się skończy. (4)

A mnie na privacie nie pisz co mi zrobisz.I od mojej mamy sie odpie..dol.. (5)

Myślę że już jaśniej nie można. (6)

Gdzie jest ignore... (7)

Ad 1) Taa... Do wielu klas... Chyba do wielu klas kilkakrotnie :polew:

Ad 2) Ciekawe co ma wspólnego jedno z drugim :mysli: Boisz się?? Prawdziwy mężczyzna nie powinien :wink:

Ad 3) A kiedy ja się Nexa czepiałem, bo nie pamiętam... No chyba że do tego "czepiania się" zaliczasz dzisiejszą odpowiedź. Pablo to inna bajka i on wie że czasem jest to bardziej a czasem mniej na serio. Ale przynajmniej na spocie z uśmiechem podaje mu rękę.

Ad 4) Przyjedź na spota, może ty będziesz tym szczęśliwcem :naughty:

Ad 5) Czy oprócz jednej wiadomości dotyczącej sprzedaży akumulatora posałem ci cokolwiek kiedykolwiek na privie?? Oj coś zmyślasz :whistling: A do twojej mamy nic nie mam. To były tylko dywagacje - prawdopodobnie słuszne :grin:

Ad 6) Owszem, można. Ale to jest zarezerwowane dla osób dużo wyżej postawionych intelektualnie. Na szczęście zniżyłem się do twojego poziomu i zrozumiałem co chciałeś napisać.

Ad 7) Ustawienia - Edytuj listę ignorowanych - Aby dodać użytkownika do Listy ignorowanych, wpisz jego nazwę w puste pole, a następnie kliknij 'OK'. Już tam jesteś :naughty:

Ostrzeżenie już poszło! Kolejnego nie będzie! Panowie taki syf robić na własnym podwórku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się czepiasz najbardziej ,innych mniej (pablo,nex etc)

A czemu mnie miałby się czepiać :grin:,

O co Wam panowie chodzi?? Macie miedzy sobą jakieś niewyjaśnione sytuacje? spotkajmy się na rozpoczęciu sezonu to pogadamy :grin::grin:

Co do grzanych stołków to może ich nie używam bo robię dystanse 2km w jedną stronę więc więcej by mi akumulatora wyjebało niż dało pożytku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka all,

Dzięki za Spota :hi:

Pavel i Transit :facepalm: info juz dostaliście w postach :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber odbierałbyś telefon.

Idziemy w SB, ogarniesz GIFTa?

---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:46 ----------

a Dorci dam w SB folder ze zdjeciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwonisz z jakiegos wynalazku to co sie dziwisz ze nie odbieram :whistling:

OK jutro sie zdzwonimy co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwonisz z jakiegos wynalazku to co sie dziwisz ze nie odbieram :whistling:

OK jutro sie zdzwonimy co i jak ;)

zalezy u kogo ale licz mniej/wiecej tak jak za element 250-300zł x2oczywiscie:wink:

BTW dzieki za spota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400-500 tak mi się coś wydaje

zalezy u kogo ale licz mniej/wiecej tak jak za element 250-300zł x2oczywiscie:wink:

BTW dzieki za spota

za element to właśnie mniej więcej wiem jaki koszt... ale tak ja CUBER pisze fajna by była cena... 4 stowki dalbym...

a macie kogoś kto zrobiłby to dobrze i za rozsądną kasę?? bo ja jednego gościa mam ale po 1 kawałek za krakowem a po 2 drogi jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...