Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego trzeba próbować, założysz takie, pojeździsz i sam się przekonasz.

Człowiek raz żyje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jak to mientki piękny młody i gibki siemian napisał "zakładaj śmiało" , raz się żyje wszystkiegio trzeba w życiu spróbować bo kto bogatemu zabroni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://lh4.googleusercontent.com/-P20zyWhIt70/T9RnjxqTNYI/AAAAAAAAASY/7FTEreE2Wg4/s1116/IMG_0652.JPG

Miałem tego nie mówić ale gucio nas zdradził i przyjechał golfem na Inwazję... :decayed:

ja sam jestem fanem golfow mam trojeczke jeszcze ale chcialbym kiedys kupic jedyneczke i ja odrestaurowac :banan:

gucio piekny egzemplarz!! gdzie mozna go obejrzec??:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski powiem Ci tak, sam jezdziłem poprzedni sezon na 19" i pomimo ze felgi mialem KOX to niestety wrociłem do 18". Duza roznica jest mimo wszystko, a do naszych więcej mięsa nie zmieścisz. Niestety nie mam ciągle czasu jechać do Wojtka, ale przez poprzednie 19" mam już pewnie ok.3000zŁ do wydania (czyt. przekładnia,i calutkie zawieszenie które niemiłosiernie dostało w dupe).

A to ze Siemianowi jezdzi sie wysmienicie, to nie zwracaj uwagi, On jest u Wojtka codziennie więc jak przy okazji kolejnej naprawy Wojtek podmienia Mu jeszcze wahacz na nowy to On nie odczuwa roznicy i jezdzi Mu sie wysmiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, chyba ze tak :-) Kerczi mogę jutro wpaść po sufit bo tel nie odbierasz.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to prawda tak jak Karol napisał.

To już zależy czy człowiek chce spróbować i się sam przekonać jak "to się je"

Fantowski a nie pytałeś się tego Tomka na Vagu jak u niego z amortyzacją auta przy jeździe na tych 19" w jego B6:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantowski powiem Ci tak, sam jezdziłem poprzedni sezon na 19" i pomimo ze felgi mialem KOX to niestety wrociłem do 18". Duza roznica jest mimo wszystko, a do naszych więcej mięsa nie zmieścisz. Niestety nie mam ciągle czasu jechać do Wojtka, ale przez poprzednie 19" mam już pewnie ok.3000zŁ do wydania (czyt. przekładnia,i calutkie zawieszenie które niemiłosiernie dostało w dupe).

A to ze Siemianowi jezdzi sie wysmienicie, to nie zwracaj uwagi, On jest u Wojtka codziennie więc jak przy okazji kolejnej naprawy Wojtek podmienia Mu jeszcze wahacz na nowy to On nie odczuwa roznicy i jezdzi Mu sie wysmiecie :)

i taka szczera odpowiedź mnie satysfakcjonuje :drinks:

Pablo nie pytałem go...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wszystko zależy kto i ile jeździ i gdzie :wink:

Ja mało jeżdżę dlatego spróbowałem tych 19" ale i tak zawiecha do roboty będzie przez tą jazdę.

Najlepszy kompromis: B5 - 17" B6/7 18" w B8 można się już skusić na 19" czego dowodem jest David N :banan:

Nie mówię już o wariatach 20" w B8 jak miron :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20" w B8 to jak 19" w B6/B7 tam jest potęzne nadkole i moga sobie pozwolic na te 35/40 z nominału przy 20"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kerczi mogę jutro wpaść po sufit bo tel nie odbierasz.

Pozdro

co znowu się coś przypaliło :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20" w B8 to jak 19" w B6/B7 tam jest potęzne nadkole i moga sobie pozwolic na te 35/40 z nominału przy 20"

Dokładnie, zwłaszcza że optycznie 20" w B8 wygląda na 19"

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mironowoz-cz-iv-3-0tdiq-sedan-skora-navi-ledy-20-rs6-ii-171930/index52.html#post2743137

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w b6 mozna sobie pozwolic przy 19/40, 18/45, 17/50

w b6 będzie tak samo jak w b7 i nie można się sugerować takimi opisami jak podałeś 19/40 18/45 i 17/50 bo wszystko zależy od szer. bieżnika bo to od niego jest liczona wysokość w zależności od %profilu np 225/40/18 ma wysokość 90mm a np 245/40/18 ma już 98mm

tak wyglądało moje b7 w 225/50/17 zimówka komfort był OKO ale wyglądała troche jak olrołd więc pogoniłem

P1030886.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy kompromis: B5 - 17"

W B5 16'' to max., więcej mogą zakładać Ci co tylko w niedzielę autem do kościoła pomykają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej jarko, 16" to max jeśli się używa B5 do pracy:wink:

16" to już nie wygląda chociaż jak jest gleba dobra to :kox:

Ja mam teraz 16" i na wszystko mam wyjebane :grin::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEN GUCIO od VW powinien sobie zapodac rejestracje GUCIK - miałby wtedy KO GUCIK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilne artykuły... Ostatnio tak pisali o Dąbiu i Grzegórzkach... W całym Krakowie takich miejsc jest sporo, a w statystykach policyjnych najgorzej Kozłówek wypada...

---------- Post dopisany at 16:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Inaczej jarko, 16" to max jeśli się używa B5 do pracy:wink:

Mylisz się kolego. 17'' miałem jak auta do pracy jeszcze nie używałem. Szybko się z tego wycofałem bo praktycznie codziennie gdzieś autem jechałem i szybko miałem dość trzepaczki na najmniejszych nierównościach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Debilne artykuły... Ostatnio tak pisali o Dąbiu i Grzegórzkach... W całym Krakowie takich miejsc jest sporo, a w statystykach policyjnych najgorzej Kozłówek wypada...

Właśnie że coś w tym jest, bo nie dawno pisałem jak jechałem z panną na Bieżanowie właśnie tam przy komisariacie to wyskoczyło mi na światłach 4 patologicznych pseudokibiców i dwóch podeszło pod maskę i na siłę szukali zadymy to się cofnąłem i ruszyłem z kopa koło nich, tak mnie wkurwił jeden że bym go przejechał jak by nie odskoczył do tyłu. Taka sama sytuacja była po drugiej stronie jak auta stały na czerwonym. Bardzo rzadko tam jeżdżę i jeden raz pojechałem i od razu taka sytuacja a po NH co drugi dzień jeżdżę i zaznaczam ani razu nie spotkałem się z taką sytuacją.

Kozłówek, prokocim to są przejebane miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam chlopakow. dobre chlopaki ale maja orient straszny wiecie od pewnego momentu :kwasny: wiecie oni tam caly czas wjazdy od kazdej strony maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...