Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ale się wkurzyłem, prawdopodobnie alior bank zakończył współpracę z PayU i nie będzie można robić przelewów płatności tylko kurier za pobraniem:facepalm:

Rozmawiałem z konsultantką z PayU i dziś się rozstrzygnie czy się dogadają bo jeśli nie to chyba zmienię bank..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyłem, prawdopodobnie alior bank zakończył współpracę z PayU i nie będzie można robić przelewów płatności tylko kurier za pobraniem:facepalm:

Rozmawiałem z konsultantką z PayU i dziś się rozstrzygnie czy się dogadają bo jeśli nie to chyba zmienię bank..

O BOŻE :banan3: To straszne :banan3: Co ja teraz zrobie :banan3:

Ja taki młody jestem... Nie zasłużyłem na to :smutas:

Dziś się rozstrzygną losy całej ludzkości :smutas:

Zaprawdę powiadam Wam, tylko ubodzy dostąpią zaszczytu przekroczenia bramy niebieskiej :punish:

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo straszne skoro tak Cię to ruszyło :polew::polew::polew::polew:

:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wkurzyłem, prawdopodobnie alior bank zakończył współpracę z PayU i nie będzie można robić przelewów płatności tylko kurier za pobraniem:facepalm:

Rozmawiałem z konsultantką z PayU i dziś się rozstrzygnie czy się dogadają bo jeśli nie to chyba zmienię bank..

To dlatego mi w allegro błędy wyskakiwały i musiałem zwykły przelew robić:thumbdown:

pewnie o kasę poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś robiłem regenerację lamp ze względu na zmatowienie lamp, nalot. Szlif papierem ściernym wodnym 400/600/1200/2000 + polerka tempo, efekt :kox:, lampy jak nówki. 4h pracy

Przed:

19062012020.jpg

W trakcie:

19062012019.jpg

19062012023.jpg

19062012024.jpg

Po polerce:

19062012027.jpg

19062012028.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex to teraz dopiero dowaliles...3 miechy i bedziesz mial gorzej niz miales...:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno można zabezpieczyć bezbarwnym, poczytam, KERCZI - ja miałem połowę mniej światła przez to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno można zabezpieczyć bezbarwnym, poczytam, KERCZI - ja miałem połowę mniej światła przez to

maluj i to prędko bezbarwnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytałem o tym i nie nakładam bezbarwnego, podobno nie będzie efektu takiego jak obecnie, będę je woskował co jakiś czas, do roku powinien się efekt utrzymać jeśli się dba - tak bynajmniej wyczytałem w kilku tematach, doświadczenia nie mam bo robiłem pierwszy raz. Zmatowieją to powtórzę operację żaden problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zrobilem w A6 i po 3 miesiacach kupilem nowe lampy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron ale teraz tos wymyslil...czyli reszte zarowek...tez kupujesz...do DIESLA? :wink:

Karol ale mi chodzi tylko o lampy tylne rejestracji, wiesz ze kupiłem te same ledy co Ty masz i jak byłem u tego gościa na balickiej to mi powiedział ze dziś nie ma do tdi tylko do benzyny i tych mi nie sprzeda bo błąd wywali musiałem na drugi dzień dymać i faktycznie na pudełku było zaznaczone do TDI nie wiem jakie to ma znaczenie ale jedne wywalają błąd a drugie nie.

ale dzis byla dobra gierka Cuber żałuj ze nie miałeś czasu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego mi w allegro błędy wyskakiwały i musiałem zwykły przelew robić:thumbdown:

pewnie o kasę poszło

Dokładnie, też tak musiałem zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąski cross sprzedany :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:25 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: późną porą

no to od dziś mam nowe stołki w furmance :banan: podziękowania należą się Lenoxowi :wink: stare do sprzedaży zatem kto pomoże sprzedać bo ja nie mogę dodawać ogłoszeń... foty oczywiście zrobione

Panowie ma ktoś z Was kogoś sprawdzonego na którejś krakowskiej diagnostyce bo musze auto wrzucić na trzepak bo coś mi się tłucze na przodzie..:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie nr.1

https://plus.google.com/107854829741321000005/about?gl=pl&hl=pl

ale szczerze to z zawiecha sam bym sobie robil :D albo przynajmniej sprobowal

moge ci wrzucic te foty z twoim opisem i kontaktem do ciebie na sprzedam jak chcesz ale tu cie bedzie ciezko sprzedac lepiej wrzuc sobie na allegro

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ----------

opisz dokladniej jak to robiles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: późną porą

no to od dziś mam nowe stołki w furmance :banan: podziękowania należą się Lenoxowi :wink: stare do sprzedaży zatem kto pomoże sprzedać bo ja nie mogę dodawać ogłoszeń... foty oczywiście zrobione

:bry:

W końcu koza fantowskiego po licznych przejściach stała się rasową furmanką :naughty:

Nie za ma co :wink:

---------- Post dopisany at 08:33 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Jutro pewnie się dowiem po sąsiedzku, że mam dziuple w garażu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: na pewno :wink: dziwne że was wczoraj nie odwiedzili smutni panowie .

Nex

dla Ciebie

VW PASSAT B5 LIFT reflektor prawy NOWY ory.FV (2386940558) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

swoje sprzedasz dołożysz i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...